Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam pytanie.W SK podano o dostępności na Canal+ 2 nowych kolekcji Canal+Kids i Movies Fun.U mnie 1/C+K/jest drugiej MF brak.Jak również od pewnego czasu brak AXN/Przepraszamy,niestety nie znaleźliśmy żądanych treści./Natomiast wszystkie w/w kanały na nc+go  na komórce działają.Jak to wygląda u was.
To nie są nowe kolekcje, tylko zmiana nazwy tych należących do ViacomCBS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na telewizorze z Android TV oraz przystawce Nvidia Shield TV 2019 Pro, w Canal+ na Live TV co chwilę przerywa mi film, buforuje i zaraz leci dalej. Tak co parę minut.

Internet mam 300 Mbps podpięty kablem. Netflix zainstalowany na tych samych urządzeniach pokazuje 298 Mbps i działa na UHD. Apka Canal+ aktualizowana na bieżąco (ostatnio wczoraj). O dziwo filmy VOD nie mają tego problemu. Tak mam od ok miesiąca.

U Was tez tak jest na Android TV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, zetorson napisał:

Na telewizorze z Android TV oraz przystawce Nvidia Shield TV 2019 Pro, w Canal+ na Live TV co chwilę przerywa mi film, buforuje i zaraz leci dalej. Tak co parę minut.

Internet mam 300 Mbps podpięty kablem. Netflix zainstalowany na tych samych urządzeniach pokazuje 298 Mbps i działa na UHD. Apka Canal+ aktualizowana na bieżąco (ostatnio wczoraj). O dziwo filmy VOD nie mają tego problemu. Tak mam od ok miesiąca.

U Was tez tak jest na Android TV?

Też u mnie ten problem. Zgłoś go pomocy, im więcej osób zgłosi tym szybciej usuną. I śmiało możesz zażądać częściowego zwrotu za tę awarię, bo trwa tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam taki problem, dwa kanały, które mam normalnie w ofercie satelitarnej, na Canal+ online w aplikacji w TV (Android - przystawka Xiaomi Mi TV Stick) są z kłódką i nie mogę ich otworzyć, zaś w telefonie w aplikacji Canal+ (system operacyjny Android) chodzą bez problemu, czym to może być spowodowane, coś z aplikacją w TV może być nie tak?

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy naprawia opcję logowania na TV przy pomocy smartfona? Kiedyś działała ta opcja,  ale od kilku miesięcy nikt z tym nic nie zrobił.

Traz by mi się to przydało,  gdyż po aktualizacji zostałem wylogowany z Play Now Boxa oraz Mi Box S. 

Zamiast wpisywać login i hasło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.10.2021 o 15:02, Marek napisał:

Pawop @Wiem.Tylko dlaczego u mnie na Canal+ Movies Fan w ogóle nie wyświetla  się /a jak pisze wyżej działa/ a na nc+ działa oto jest pytanie.

Dziś po chacie z konsultantem przesłano mi nowe uprawnienia i kolekcja Movies Fan pojawiła się zarówno na komórce i Play boxTV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...