Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, kingofsouth napisał:

Pojawiła się aktualizacja aplikacji na Android TV/ smartfony.

Jednak to prawda, pojawiła się nowa aktualizacja (wczoraj sprawdzałem i jeszcze nie było). Na moje oko poprawia jakość połączenia na którą niektórzy (w tym ja) narzekali w zeszłym tygodniu. Kółeczko ładowania nie wyskakuje w środku transmisji. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ircios@ to ciekawe.Ja kilka dni temu sprawdzając na swoim Play box-ie now2TV stan aktualności aplikacji C+ przez Google Play Store była aktualizacja którą wgrałem i wyszła wersja 5.2.1{44 0021665}- PL.Co wprowadziła nowego za bardzo nie wiem.Praktycznie mogłem włączyć następne odcinki serialu Pętla.Może ktoś zauażył jakieś nowości.Jak dawniej nie ma sposobu na kanałach live zdięcie kluczyka.

Godzinę temu, ircios napisał:

Mam 5.2.0. Nowszej brak w sklepie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, WebMat napisał:

Coś mi się wydaję, że Focus TV oraz Nowa TV nie zostaną przeniesione do CANAL+ online, gdyż zniknęły z nc+ GO.

Te kanały zniknęły z nc+ go już kilka miesięcy temu. CS C+ nawet nie był tego świadomy. Dopiero zgłoszenie problemu technicznego rozwiązało zagadkę. W odp. dowiedziałem sie, że wyłączono te kanały z powodu nieprzedłużenia umów z dostawcami bez powiadomienia abonentów i CS. Tak, że tak.

14 godzin temu, ircios napisał:

Mam 5.2.0. Nowszej brak w sklepie

Nie wiedzieć dlaczego wersja 5.2.1 została udostępniona w Google Play dla urządzeń z systemem Android TV od wersji 9.0. Zainstalowana przez sideload na ATV 7.1 działa poprawnie.

Edytowane przez praspp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, praspp napisał:

 

Nie wiedzieć dlaczego wersja 5.2.1 została udostępniona w Google Play dla urządzeń z systemem Android TV od wersji 9.0. Zainstalowana przez sideload na ATV 7.1 działa poprawnie.

Może mityczne treści 4K będą od wersji Android TV 9,0..   ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...