Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Martinus napisał:

Mam problem. Tata kupił Canal+4K Boxa do oglądania Canal+ Online w lesie (brak odbioru z SAT). Skonfigurowałem sprzęt. I odkryłem że mamy filtr rodzicielski na wszystkich urządzeniach z Androidem (również Chromecast 4.0 czy smartfon)  Chcę włączyć film 18+ i wyskakuje mi informacja o blokadzie ze względu na szkodliwość dla nieletnich np. Ślepnąc od świateł czy Opowieść podręczna z HBO. Nigdy tego nie włączałem, nigdzie w Ustawieniach nie ma opcji wyłączenia tego ustrojstwa. Co najlepsze po zalogowaniu do Canal+ Online na komputerze PC blokada nie występuje. Miał ktoś może ten problem?

Pobierz HBO GO tam nie powinno być problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ktf napisał:

U mnie też był a teraz go nie ma, robią porządki z uprawnieniami.

Porządki powiadasz, mimo reklamacji H2 jak nie było tak nie ma.

🤷‍♂️ .... dostęp tylko przez nc+go.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Emilio1985 napisał:

Przecież to śmieciowy kanał. Po co zapychać serwery kanałami takimi jak H2, które od kilkunastu lat nadaje praktycznie to samo.

Nie mam pewności,  że inne kanały nie trafią w przyszłości do mojej usługi.

I tak korzystam z usługi na  żądanie jeśli chodzi o History w Canal+.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lakiman Taaa... Byli tutaj już tacy pesymiści, co przepowiadali brak apki Viaplay na C+ Box, bo skoro nie ma tak "istotnych" serwisow jak Prime Video czy AppleTV, to i Viaplay nie bedzie. A tutaj zonk. Po prostu tego typu kanały czy serwisy są traktowane adekwatnie do poziomu jaki reprezentują. Mniej emocji, a wiecej zdrowego rozsądku zalecam.

2 godziny temu, kingofsouth napisał:

Kanał H2 jest dostępny w usłudze.

Ja na szczęście nie mam tego badziewia. Obejrzałem co ciekawsze programy zaraz po tym jak History trafił na platforme N. To był chyba 2012 rok. Widze że część z nich nadal jest powtarzana na H2. Potem pojawili sie magazynierzy, złomiarze, szambiarze wiec podziękowałem. Szkoda 3 zł na ten badziew. Wole oddać żulowi.

Edytowane przez Emilio1985
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apka żyje własnym życiem na różnych telefonach.

Na zwykłym 2 letnim budżetwym telefonie,  chodzi idealnie.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...