Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie bo jakiś czas temu na SMART TV Samsung z Tizen 5 były dostępne TV live teraz wejscie w przeglądarke i zalogowaniu inne serwisy są live TV biały kwadraty,po telu do BOA gość stwierdził że chodzi obecnie tylko OS i Android(Sony) co im walneło wywalić Tizena Samsunga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałem na 2 kompach i różnych przeglądarkach i d...

wchodzę przez :Posiadasz już konto w CANAL+ online., Kliknij tutaj, aby się zalogować 

niby się loguję poprawnie a pojawia się : na czerwono "oglądaj Canal+" Po kliknięciu pojawia się  na czerwono "dołącz teraz" i później "

Oglądaj jeszcze więcej w CANAL+ online

Jeżeli chcesz poszerzyć ofertę, kliknij w Strefę CANAL+ lub skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta
 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew temu co mówią niektórzy konsultanci - nie da się oglądać na więcej niż 1 urządzeniu mając ofertę satelitarną. I nie pomoże tu CANAL+BOX, który według niektórych konsultantów nie wlicza się w limit urządzeń. Niestety, też wlicza się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie jest obecnie maksymalne bitrate na kanałach sportowych przez przeglądarkę internetową na Windows?  Kiedyś miałem 8 Mb/s na Canal+ Sport i 6 Mb/s na Eleven, a teraz nie chce wskoczyć więcej niż 2,5 Mb/s. Usługa w ramach abonamentu PC+.

Bitrate można sprawdzić przez prawoklik i wybranie "informacje o debugowaniu". 

Edytowane przez salva
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie gdzie mogę sprawdzić jaki aktualnie posiadam Pakiet c+ online? Jestem zalogowany jako użytkownik, platformy canal plus, tylko chodzi o to że w aplikacji mam np.  dostępne   HBO  a u siebie w pakiecie satelitarnym tego nie mam. czy jest to jakiś błąd czy przypadkowo uruchomiłem jakaś paczkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, szopek napisał:

Jestem zalogowany jako użytkownik, platformy canal plus, tylko chodzi o to że w aplikacji mam np.  dostępne   HBO  a u siebie w pakiecie satelitarnym tego nie mam. czy jest to jakiś błąd czy przypadkowo uruchomiłem jakaś paczkę?

Napisz do Canal+, że błąd. To wyłączą HBO i błędu nie będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie gdzie mogę sprawdzić jaki aktualnie posiadam Pakiet c+ online? Jestem zalogowany jako użytkownik, platformy canal plus, tylko chodzi o to że w aplikacji mam np.  dostępne   HBO  a u siebie w pakiecie satelitarnym tego nie mam. czy jest to jakiś błąd czy przypadkowo uruchomiłem jakaś paczkę?
Ee, daj sobie spokój. Działa to działa Ja mam abo na tel za 25 zł rozmowy SMS mmsy free i gigabajty na czas nieokreślony z włączonym ciągle wyzszym pakietem tv. I tak od 2 lat. Dają to trzeba korzystac. Nie narzekam

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...