Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak niestety jest, o czym już wcześniej pisałem.

Aplikacja nie chce " współpracować" z telewizorem Sony jeśli chodzi o sport.

Inaczej , jest na Play boxie- chodzi jak trzeba i jest płynny obraz.

 

Nie ma mowy, żeby potraktować telewizję Canal+ jako zamiennik zwykłej telewizji przynajmniej oglądając " drgający" obraz podczas meczu w telewizorze.

Wszystko inne działa płynnie i w miarę stabilnie.

 

 

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, stanley840 napisał:

Dokładnie mam tak samo na telewizorze z android tv oraz na Xiaomi Mi Box od zmiany pierwszego dnia na 50 klatek tak zaczęło rwać obrazem. Na iPadzie podłączonym to tv chodzi płynnie bez żadnych problemów. Może trzeba poczekać na aktualizacje która poprawi błędy. Albo zaopatrzyć się w mocniejszy sprzęt😁

Rwanie zaczelo sie od wczoraj. Przedtem bylo ok, jesli na miboxie i c+ boxie w ustawieniach zmienilem odswiezanie na 50 Hz. Domyslnie przy 60 hz rwało jak dentysta zęby :) Na 50 Hz obraz był płynny, jedynym problemem było to ze szybko lecąca piłka wyglądała jak kometa. Od kiedy kanały przeszły na 50 fps, wszystko było ok. Do wczoraj...

 

Dodam jeszcze, ze przez KODI z wtyczka C+ obraz jest płynny

Edytowane przez Emilio1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, bartas_20 napisał:

Ci co mają przystawki typu Mi Box czy Canal+box, polecam zmianę rozdzielczości na 1080p50hz. Przy 1080p60hz - a taki jest ustawiony najczęściej z automatu, niestety występuje rwanie, bo sygnał jest 50 fps.

Dokładnie jak mówisz. Po tej zmianie i przejściu sportowych kanałów na 50 fps obraz byl plynny jak na standardowym dekoderze. Na tych nadających w 30 fps (np Eleveny) piłka stawała sie kometą gdy leciała szybko, ale dało sie oglądać. Ale od wczoraj na Mi Boxie coś sie na tych kanałach sportowych w 50 fps zaczelo dziać niedobrego i szatkuje okropnie.

 

 

Edytowane przez Emilio1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie aplikacja w telewizorze na kanałach sportowych działa płynnie.

Albo coś  dzisiaj poprawili, ..albo zmiana na ulepszony format na wejściu HDMI/ ARC ( soudbar) w jakiś sposób na to wpłynęła.

Chyba raczej to pierwsze ;-)

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając serial czy film w wersji z napisani w pewnym momencie wszystko się rozjeżdża i w połowie odtwarzania napisy lecą od początku. Tak jakby gubiło synchronizację. Z innych ciekawostek - czas pozostały do odtwarzania potrafi w połowie zwiększyć się i wyglada to tak, że odtworzono np. 40 minut i pozostało też 40 minut. A odcinek serialu trwa 63 minuty. Korzystam z iPada 8 i póki co wszystko chodziło super. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rasheed napisał:

Niestety zepsuli zapamiętywanie gdzie skończyliśmy oglądać film czy serial. Teraz odtwarza wszystko od początku. To bardzo u[beep]liwe, trzeba zapisywać gdzieś na kartce a do tej pory działało to bez zastrzeżeń.

Może u Ciebie...u mnie zapamiętuje moment. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.04.2021 o 19:12, lakiman napisał:

20210404-190640.jpg

Zalogowałem się do aplikacji Canal+ online na laptopie.

O co chodzi z informacją , że konsumuje około 6,54 Go/ godz.

?

 

Tutaj chodzi o konsumpcję gazów cieplarnianych a nie o transfer.
To nie jest żadna literówka. Im wyższa rozdzielczość tym więcej serwer potrzebuje prądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Wam działa funkcji multi live? Wczoraj z ciekawości pierwszy raz od dawna na LM odpaliłem i przy 2 kanałach cięło się niemiłosiernie. Dzisiaj sprawdziłem i jest to samo.

Odpalałem to na telefonie galaxy s10, więc nie na jakimś szrocie i pamiętam, że kiedyś nawet przy 4 kanałach działało płynnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na telewizorze Sony nie działają nawet 2 ekrany.

Informacja,  że urządzenie nie jest kompatybilne. 

Na Play Box 2 działają nawet 4 ekrany, z tym że obraz trochę zacina i nie jest płynny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czym oglądasz? 

 

U mnie na Apple TV 4K wszystko działa prawidłowo. 

 

Puściłem teraz dla testu: Canal+ Family, Canal+ Sport, Canal+ Sport 2 i Eleven Sports 1. Zero zacinek. Wszystko działa prawidłowo.

 

Prawdopodbnie problem leży w wydajności twojego urządzenia, które nie daje sobie z tym rady. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...