Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, PawelTSW napisał:

@Pawel@Pawel kupując Optimum lub relax w salonie możesz nie mieć c+ family, bo możesz tę opcję dodatkową odznaczyć przy zakładaniu umowy. To nie jest integralna część pakietu. Nie brnij w to dalej. 

Masz rację. I pewnie 99,99% nowych klientów odznacza tą opcję bo po co im coś za darmo :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, czerstwy napisał:

To że masz dostęp do oczywiste chyba widzisz prosty tekst na stronie operatora?😃Naskoczyłeś na osobę która to doskonale wytłumaczyła że ten program nie jest integralną cześcią pakietu  tylko opcją  dodatkową. I masz na to swoje teorie a strona operatora mówi jasno.

 

Ja nigdzie nie napisałem, że to jest część pakietu. Napisałem, że kupując Optimum zyskujesz dostęp do tego kanału. Tylko tyle i aż tyle.

Jak sam widzisz opcja jest domyślnie aktywna i nikt o zdrowych zmysłach jej nie będzie odhaczał skoro może mieć ją w cenie.

To było sprostowanie z mojej strony a nie naskoczenie. Po co ma innych wprowadzać w błąd ?Jednego już wprowadził, że musiał reklamację pisać :D

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Dawid88 napisał:

Czyli jak oglądam np nc+go przez wtyczkę kodi to nie ma limitu 100 godzin miesięcznie? 

Limit masz nadal, ale oglądając treści przez wtyczkę NC+ GO (od mbebe) nie jest on pomniejszany.

5 minut temu, Pawel napisał:

Ja nigdzie nie napisałem, że to jest część pakietu. Napisałem, że kupując Optimum zyskujesz dostęp do tego kanału. Tylko tyle i aż tyle.

Jak sam widzisz opcja jest domyślnie aktywna i nikt o zdrowych zmysłach jej nie będzie odhaczał skoro może mieć ją w cenie.

To było sprostowanie z mojej strony a nie naskoczenie. Po co ma innych wprowadzać w błąd ?Jednego już wprowadził, że musiał reklamację pisać :D

Nie idź tą drogą.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, perdos napisał:

Z Hiszpanii. Już drugi weekend z rzędu ten sam problem.

Screenshot-20210228-093550-com-canal-and

Dziwna sprawa bo w Hiszpanii powinno śmigać wszystko bez VPN. Może postaraj się nie używać VPN do tej aplikacji przez jakiś czas i zobaczyć czy kanały będą znikać raczej nie powinny. VPN może tez namieszać żeby coś przestało działać. Więc zrobić pierwsze testy bez VPN jak nie pomoże to są dwa które napewno zadziała sam mam takie wytestowane😉 oraz można na polskiej sieci komórkowej zobaczyć jak masz taką opcje to kanały są odrazu dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, wilq79 napisał:

 

Pytanie które regulaminy regulują jakie kanały z oferty sat trafiają do ott ? Jak widać niektóre dodatki tam nie przechodzą... Mi np. nie przeszło dopełnienie do comfort, jak widać opcja c+ family też jeszcze nie trybi.

W nc+ GO zapewne masz dostęp do kanałów z opcji dodatkowej Dopełnienie do Comfort+, ale nie masz dostępu do tych kanałów w usłudze CANAL+ Online. Według mnie jest to błąd i kanały z opcji dodatkowych w tym CANAL+ Family powinny też działać w nowej usłudze telewizji przez internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, dido7721 napisał:

Witam czy też nie możecie wejść na "Moje konto" w C+  na komputerze? U mnie jak próbuję wejść, to za każdym razem następuje automatyczne wylogowanie.ponawiam pytanie działa wam  moje konto w c+ przez internet bo nie wiem czy mam dzwoni

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.02.2021 o 07:18, dido7721 napisał:

Witam czy też nie możecie wejść na "Moje konto" w C+  na komputerze? U mnie jak próbuję wejść, to za każdym razem następuje automatyczne wylogowanie.

Potwierdzam, nie działa.

Niestety właśnie do wczoraj miałem aktywny miesiąc gratis i dzisiaj wyłączyli pakiety i nie mam możliwości ich aktywowania ponownego 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.02.2021 o 07:18, dido7721 napisał:

Witam czy też nie możecie wejść na "Moje konto" w C+  na komputerze? U mnie jak próbuję wejść, to za każdym razem następuje automatyczne wylogowanie.

Abonent PC+ nie ma możliwości wejsć na konto OTT Canal+.

To tylko działa osobom nie będącym abonentem tej platformy.

Po wejściu w zakładkę "Moje konto" u nas takie coś się wyświetla :

 

 

1.jpg

 

Tak było od początku, gdy dostaliśmy dostęp do usługi w ramach abonamentu.

Możemy odpalić aplikację lub wejść w konto ICA PC+

Edytowane przez kingofsouth
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...