Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe bo też mam Sony i odwiedziłem właśnie  tą aplikacje i mi nic nie aktualizuje.Dodatkowo  średnio mi tu pasuje obraz bo jest mocno jasny obraz a nie tak jak na  tv sat czy na Netflix.Edit Faktycznie jest aktualizacja myslałem że wystarczy do niej tylko wejście w aplikacje.Ten słaby obraz i do tego jakość techniczna to tylko na Sony XG bo na lapku jest lepiej😉

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem właśnie abonament na Optimum+ i zrezygnowałem z paczki Canal+ którą miałem do tej pory. W aplikacji nie mam niestety Canal+ Family. Rozumiem, że nie ma go w VOD, ale czemu go nie mam jako kanału live ? Czy to dlatego, że oficjalnie ten kanał nie jest częścią tego pakietu, a jedynie bonusem na 2 lata ? Czy jest powiązany z innymi Canalami i pojedynczo nie występuje ? Czy ktoś ma ten kanał u siebie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej do końca lutego pojawi się aplikacja na webosa - LG. 
 
 
Potwierdzam również informacje kolegi, dzisiaj mieliśmy konferencje, jeśli wszystko pójdzie dobrze już w przyszłym tygodniu możemy się spodziewać aplikacji na LG.
No i panowie co się takiego stało,  że się.......  ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, kingofsouth napisał:

Mylisz sie. Mi Box posiada aplikacje Amazona a wykastrowany Box od PC+ takowej nie ma emoji16.png

Jak powiedziałem tak zrobiłem. Zainstalowalem ręcznie na Canal+ Box apke Amazon Prime Video dla Android Tv, pobraną z apkpure (instalka ma coś ponad 40 mb). Odpaliłem. Wszystko sie ładnie uruchamia, można sterować pilotem. Przy starcie apki nie było komunikatów o niecertyfikowanym urządzeniu, czy zrootowanym systemie. Niestety nie mam konta, wiec nie powiem czy film sie odpali i czy będą dostepne maksymalne rozdzielczosci (full hd i 4k). Jak ktoś może, to niech sprawdzi i da znać jak i czy odtwarzają sie filmy w aplikacji Amazon Prime Video na Canal+ BOX 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, muzz napisał:

Umowę przedłużałem w tym tygodniu.

@muzz Co masz wymienione w tabelce oferty na przedłużenie umowy, którą dostałeś na maila jakie konkretnie usługi i promocje na nie? Przejrzyj też dokument PDF z regulaminem promocji na pakiet Optimum+, bo tam powinny być wymienione opcje, które przysługują do tej promocji, czyli np. CANAL+ Family za free w nowej promocji lub z poprzedniej promocji FilmBox Pack za free.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Paweltakie znaczenie ma, że osoby mające pakiet start lub optimum, nie mają tego kanału i o tym było pisane wyżej. Zobacz co pisałeś na poprzedniej stronie. Napisałem że to opcja dodatkowa, a ty stwierdziłeś "nieprawda". Teraz się jednak do błędu przyznajesz? 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pawel napisał:

Nieprawda. Kanał jest dostępny w pakiecie dla nowych abonentów https://sklep.pl.canalplus.com/oferta/optimum?dllist=sg

Zacytuję swój post. Jak masz problem z jego zrozumieniem to niestety nie poradzę. Od samego początku pisałem o nowych a @lukx95 wspomniał, że przedłużający również zyskują dostęp do tego kanału. Więc nie drąż bo kolejny raz nie masz racji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...