Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jest też trochę rozczarowujący. Człowiek wchodzi z nadzieją przeczytania informacji o nowych kanałach w usłudze bo widzi, że postów natłuczone cała masa, a tu nic z tego tylko jakieś głupoty, że temu działa na Samsungu, a tamtemu nie działa na LG, a temu się FPSy nie zgadzają.

Edytowane przez MisterRondel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, perdos napisał:

Konwersji? To eurosport nie działa w 50FPS?

Eurosport Player daje stream 1080@50fps, ale z jakigo sygnału (o jakich parametrach fps) robi te 50fps dla użytkownika końcowego, tego to już nie wiem. Stąd podejrzenie konwersji transmisji AO Melbourne np: z 59,94fps na 50 fps. Dla mnie judder w Eurosport pomimo 50fps nie jest akceptowalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką dostałem informację CANALPLUS:

"Witaj,
telewizory Sony Bravia nie są w stanie zapewnić odpowiedniej jakości przy dekodowaniu wielu strumieni.  Funkcja Multi-Live jest dostępna na innych modelach."

 

ktoś to potwierdzi?? posiadam model AG9 z Android TV9

Gdy pojawiła się możliwość korzystania z apki na Android TV przez abonentów satelitarnych - była możliwość na TV oglądania na raz 2 kanałów jednocześnie (smartfon/tablet - 4 kanały na raz) - chyba wersja 4.9.0

Po aktualizacji 4.9.1 i kolejne smartfon/tablet nadal 4 kanały na raz, TV Sony - zniknęła opcja Multi Live? 

Dziwna sprawa bo TV bez jakiegokolwiek zająknięcia obsługuje streamingi 4K HDR i inne fajerwerki w sumie do ponad 80 MB/s (większych jeszcze nie znalazłem) bez jakichkolwiek zająknięć- nawet klatka się nie zatrzyma, czy z pendrive czy po kablu

Zatem 2x6MB/s raptem FHD - internet przewód 0,5GB/s byłby problem???

Jak jest gdzie indziej? 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, praspp napisał:

Eurosport Player daje stream 1080@50fps, ale z jakigo sygnału (o jakich parametrach fps) robi te 50fps dla użytkownika końcowego, tego to już nie wiem. Stąd podejrzenie konwersji transmisji AO Melbourne np: z 59,94fps na 50 fps. Dla mnie judder w Eurosport pomimo 50fps nie jest akceptowalny.

A z innymi treściami w playerze też jest problem? Sprawa dziwna, bo przecież ich kanały satelitarne są w 1080i a wiec 50 FPS, czyli nie powinno być problemów z konwersją. 

 

Może problem tkwi w tym że player nie dogaduje się z twoich urządzeniem i po odpaleniu playera urządzenie zamiast przełączyć się do trybu 50HZ działa dalej w 60Hz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, perdos napisał:

A z innymi treściami w playerze też jest problem? Sprawa dziwna, bo przecież ich kanały satelitarne są w 1080i a wiec 50 FPS, czyli nie powinno być problemów z konwersją. 

 

Może problem tkwi w tym że player nie dogaduje się z twoich urządzeniem i po odpaleniu playera urządzenie zamiast przełączyć się do trybu 50HZ działa dalej w 60Hz.

Sprawdziłem, TV przełącza się na 1080@50Hz. Sygnał z urządzenia na ktorym dzìała Eurosport Player wychodzi 1080@50Hz. Pomimo tego słabo to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, darlen napisał:

Taką dostałem informację CANALPLUS:

"Witaj,
telewizory Sony Bravia nie są w stanie zapewnić odpowiedniej jakości przy dekodowaniu wielu strumieni.  Funkcja Multi-Live jest dostępna na innych modelach."

 

ktoś to potwierdzi?? posiadam model AG9 z Android TV9

Gdy pojawiła się możliwość korzystania z apki na Android TV przez abonentów satelitarnych - była możliwość na TV oglądania na raz 2 kanałów jednocześnie (smartfon/tablet - 4 kanały na raz) - chyba wersja 4.9.0

Po aktualizacji 4.9.1 i kolejne smartfon/tablet nadal 4 kanały na raz, TV Sony - zniknęła opcja Multi Live? 

Dziwna sprawa bo TV bez jakiegokolwiek zająknięcia obsługuje streamingi 4K HDR i inne fajerwerki w sumie do ponad 80 MB/s (większych jeszcze nie znalazłem) bez jakichkolwiek zająknięć- nawet klatka się nie zatrzyma, czy z pendrive czy po kablu

Zatem 2x6MB/s raptem FHD - internet przewód 0,5GB/s byłby problem???

Jak jest gdzie indziej? 
 

 

Nie działa funkcja Multi live.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.02.2021 o 13:15, Pawel napisał:

Prawdę powiedzieli. Tylko na canal+ online jest mniej kanałów w porównaniu z nc+go.

Tylko na nc plus go nie mozna cofac sobie programów  lub ogldac wczesniejszych programow z danego dnia , nie mozna   dowolnie zatrzymywac programu i najwazniejsze nie mozna przesylac programu na zywo przez chromecasta na tv . Na  OTT c+ mozna :P . Dla mnie aplikacja super . O nc + go juz dawno nie uzywam i prawie o niej  zapomnialem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym uruchomić tę aplikację C+ na telewizorze, ale mam Samsunga, który nie jest dedykowany na rynek polski, a m.in. niemiecki i w tym jego "sklepie z aplikacjami" niestety nie wyszukuje mi aplikacji C+. Jest na to jakiś sposób? Jestem w tym kompletnie zielony, proszę o porady. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym uruchomić tę aplikację C+ na telewizorze, ale mam Samsunga, który nie jest dedykowany na rynek polski, a m.in. niemiecki i w tym jego "sklepie z aplikacjami" niestety nie wyszukuje mi aplikacji C+. Jest na to jakiś sposób? Jestem w tym kompletnie zielony, proszę o porady. 

Musisz kupić coś co ma Android TV.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.02.2021 o 17:43, darlen napisał:

Taką dostałem informację CANALPLUS:

"Witaj,
telewizory Sony Bravia nie są w stanie zapewnić odpowiedniej jakości przy dekodowaniu wielu strumieni.  Funkcja Multi-Live jest dostępna na innych modelach."

 

ktoś to potwierdzi?? posiadam model AG9 z Android TV9

Gdy pojawiła się możliwość korzystania z apki na Android TV przez abonentów satelitarnych - była możliwość na TV oglądania na raz 2 kanałów jednocześnie (smartfon/tablet - 4 kanały na raz) - chyba wersja 4.9.0

Po aktualizacji 4.9.1 i kolejne smartfon/tablet nadal 4 kanały na raz, TV Sony - zniknęła opcja Multi Live? 

Dziwna sprawa bo TV bez jakiegokolwiek zająknięcia obsługuje streamingi 4K HDR i inne fajerwerki w sumie do ponad 80 MB/s (większych jeszcze nie znalazłem) bez jakichkolwiek zająknięć- nawet klatka się nie zatrzyma, czy z pendrive czy po kablu

Zatem 2x6MB/s raptem FHD - internet przewód 0,5GB/s byłby problem???

Jak jest gdzie indziej? 
 

 


Potwierdzam, na moim 6 letnim tv sony też nie mogę odpalić nawet 2 kanałów w multiviev na apple tv 4k multiviev na 4 kanały działa bez problemu pewnie to wina procesora albo zbyt małej ilości ramu..... pamiętaj że telewizor to nie podstawka z androidem musi obsłużyć jeszcze wiele innych procesów a i bebechy w. takim tv nie grzeszą wydajnością. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_Artek_tak jest od początku.

Dlatego nie oglądam już  C+ w opcji live poza sportem.

Minusem jest jakość dźwięku, tylko stereo.

Kolejna sprawa, która " wkrótce" miała być poprawiona...

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że tak jest ale nie można tego zrobić mniejszego tylko takie na pół ekranu? w c+4k jest takie małe subtelne (co pewnie wynika z rozdzielczości)  a w nc+ go i w c+ premium na pół ekranu ostatnio oglądałem film na c+ OTT i tam oznaczenie wiekowe jest tylko w opisie filmu..... odpalasz film to masz film bez żadnych logotypów w ogóle wszystkie logotypy polskich programów powinny zostać zmniejszone o połowę. 

Mam LCD ale gdybym miał OLED to szlag by mnie trafił. 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, luket napisał:

Chciałbym uruchomić tę aplikację C+ na telewizorze, ale mam Samsunga, który nie jest dedykowany na rynek polski, a m.in. niemiecki i w tym jego "sklepie z aplikacjami" niestety nie wyszukuje mi aplikacji C+. Jest na to jakiś sposób? Jestem w tym kompletnie zielony, proszę o porady. 

Na wiosnę bieżącego roku jest planowana aplikacja.  😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...