Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widać, że nikt tego nie chce, bo inaczej nie wprowadzaliby oferty "drugi miesiąc za 0 zł". 

 

Pewnie poza osobami, które kupiły dekoder nikt za to świadomie nie zapłacił.

 

Coraz głupsze te marketingowe pomysły... Sukces murowany. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to im sprzedaż produktu spadnie teraz jak za pierwszy miesiąc zrobili w końcu płatność 
 
Dobrze sie stało, ile można za darmo ogladac ?
Trzeba PC+ pomoc finansowo , ja robie to w abonamencie a osoby z poza platformy , co wnoszą? To , ze testują
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, SzYcHa_2012 napisał:

Grzebali w stronie w nocy i oto co zrobili. Koniec miesiąca testowego, od tej pory płacisz za pakiet "na dzień dobry", za to drugi miesiąc jest gratis.

Hahaha, idealnie się wstrzeliłem, akurat 23 kończył mi się kolejny miesiąc próbny. Wczoraj skasowałem konto i od razu założyłem nowe na ten sam mail i kartę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skończyło się cebulowanie. Teraz pozostały już tylko naklejki na słodziaki ?

 

Powinni dać 7 dniowy test, jedna karta=jeden okres testowy żeby mimo wszystko nie zamknąć tak mocno przed sobą drzwi. Amazon i HBO dają taką możliwość. Netflix pierwszy poznał się na naszych rodakach ?

Edytowane przez regedit32
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ogladajacymichas

Czy jest jakiś sens wykupywania pakietu FILM w ofercie CANAL+ OTT,  skoro mam player+ a w nim HBO (HBO GO), CANAL+ oraz AleKino+ ?
Jedynym minusem jest to, że player nie umieszcza wszystkiego co daje CANAL+ czy AleKino+
Filmy i kanały na żywo od FilmBox posiadam w ipli (kanały) oraz w CDA Premium (filmy)

Plusem oferty CANAL+ to jedynie oferta pakietu FUN&INFO z FOX Play oraz National Geographic Play.

Jak mi doradzacie kupować ten pakiet FILM?

Tyle płacę za cały pakiet CANAL+ w tym HBO (HBO GO) w playerze - 50,00zł/mies. (do pakietu wliczony jest pakiet START VOD + TV)
Ipla Premium + Kanały LIVE - 37,00zł/mies.
CDA Premium - 99,50 zł za 6 mies. (wychodzi 16,58 zł na mies.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ogladajacymichas

Raczej bym nie rezygnował z playera. 50zł wolałbym wydać na coś innego. Czemu miałbym płacić dwa razy za to samo?

Tylko nie wiem czy player+ jest lepsze, czy Canal+ OTT (w canal+ cenowo jest za drogo)

 

Ofertowo lubię filmy i seriale, niż sport.

Edytowane przez ogladajacymichas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francuska aplikacja od początku oferowała 50 fps i C+4K?
To nie ma znaczenia czy oferowała , czy też nie.
Tam mają apkę na Tizenie a tutaj cały czas nad nią pracują. Widać , że w PC+ nie ma tłumacza a z Francuzami na migi się porozumiewają  



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...