Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, Jack777 napisał:

@kedar1

napewno działają te wszystkie aplikacje na nvidia pro, bo jeszcze w kwietniu tego roku HBO go nie było dostępne na Polskę

Mam je wszystkie zainstalowane , dzialaja , i HBO GO jest jak najbardziej dostępne.  Wszystkie aplikacje dostepne  w sklepie Play , na Nvidia Shield , sa to typowe aplikacje Android TV , czyli jest dostepne wszystko to ,co na telewizorach z systemem android

Edytowane przez kedar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, blend napisał:

Przedłużalem umowę ostatnio i dostałem HBO, Cinemax na 5 miesięcy gratis.

 

Dlaczego mam je zablokowane w nc+go?

Na dekoderze wszystko działa, w nc+go nie sa dostępne.

To nie jest temat o nc+ go. Zadzwoń do operatora w celu wyjaśnienia i odblokowania kanałów.

 

@ajakubek W Hiszpani działa dzisiaj bez problemu.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po usunięciu z hasła znaków specjalnych udało mi się zalogować na apple tv 4k, natomiast jeśli chodzi o 4k na apple tv to na początku mówili że c=4k nie będzie na apple tv bo nie ma jakiegoś tam kodeku.....może zmienili zdanie :D 
Swoją drogą gdzie bym nie zgłosił to mam wrażenie że  pisze do nikogo. :P

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, lukimann napisał:

@_Artek_ zobaczymy czy po 3 października, czyli po miesiącu udostępnienia usługi dla abonentów   wyłączą nam Sportclub HD ;)

Wyłącza jak ogarną to co powinno nam świecić w usłudze.

To co masz w NC+GO powinienieś mieć w OTT Canal+.

Nie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 9/20/2020 at 1:37 PM, tyrla said:

 

 

To już jest trochę bezczelność. Nie dość, że nie zamierzają zrobić absolutnie nic z nakazami KRRiT, to jeszcze mówią to z uśmiechem na twarzy.

Podobno must carry dotyczy też streamingu, ciekawe więc czy będą jakieś konsekwencje. Zwłaszcza, że KRRiT planuje rozczerzyć must carry na wszystkie stacje z DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...