Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Problemy są nieprzerwanie od startu usługi. Jeśli teraz nagle kolejne milion osób dostało wejście do niej to lepiej nie będzie ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś opcja gdzie można podejrzeć zarejestrowane urządzenia? Jak z wymianą na inne? Raz w miesiącu w stylu nc+go czy inaczej? Jechałem na przeglądarce z trybem "incognito" i chyba za każdym razem naliczało kolejne, bo wyskoczył limit i związana z tym blokada.

Edytowane przez neblyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 minut temu, czerstwy napisał:

Ta bo ja mam czas by czytać te bzdury.Skoro oferują usługę to powinna działać.Jak nie działa pomimo że ją udostępniają dość długo to jest dziadostwo.

Dziadowski to jest twój post :D

Wiesz , ze obrażasz ludzi piszących w tym dziale?

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naucz się czytać ze zrozumieniem jak coś komentujesz? napisałem cyt nie chce wiedzieć jak to działało wczesniej skoro teraz działa tak. I nie chce mi się czytać bzdur w tym wątku bo merytoryki mało i nie mam czasu na to.@ircios ten żart to ci sie udał muszę przyznać?Nie zapłacę nawet 10zł przez cały czas NC+go nie wiem czy korzystałem z 4 godziny a Ty mi radzisz zapłacić 50zeta? Tym bardziej gdy cały tydzień mnie nie ma i nawet tv nie jest włączony

Edytowane przez czerstwy
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, czerstwy napisał:

Naucz się czytać ze zrozumieniem jak coś komentujesz? napisałem cyt nie chce wiedzieć jak to działało wczesniej skoro teraz działa tak. I nie chce mi się czytać bzdur w tym wątku bo merytoryki mało i nie mam czasu na to.

 

Niestety, ale to forum jest dla niektórych jedyną życiową rozrywką. Muszą wejść w każdy temat i "siknąć" jakimś wpisem, by zaznaczyć swój teren i nabić licznik wpisów. Wcale się nie dziwię, że mnóstwo fajnych osób dało stąd dyla. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Dzisiaj otworzylem konto Canal+ online przez strefe abonenta. Jak dlugo trzeba czekac po akceptacji aktywacji na uruchomienie uslugi ? tzn po jakim czasie zaczyna dzialac vod i pojawiaja sie kanaly na zywo ? W pakiecie mam HBO jednak jak chce obejrzec jakis film z HBO w canal+ online to pokazuje mi sie informacja abym wykupil pakiet...

Jak dlugo to potrwa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...