Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapytaj w odpowiedzi dlaczego olewają Apple TV 4K (?!).

 

33 minuty temu, marek52 napisał(a):

canalplusonline urzadzenie chromocast 4K

 

Chodzi o to czy masz usługę jako dodatek do abonamentu czy jako oddzielnie wykupioną subskrypcję? ;)

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zbywam telefonicznych naganiaczy z Canal+ I zapominam by o tym im przypomnieć. Podobno, że rozmowy są nagrywane w celach np szkoleniowych. ;-)

6 minut temu, czerstwy napisał(a):

 A najdziwniejsze to przystawki za 1 koła do starego tv.

Myślę, że jednak dziwniejsze  było by połączenie na odwrót. Nowy telewizor i stara przystawka. W sumie wtedy poco sobie dodatkowo zagracać półkę kolejnym pudełkiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, czerstwy napisał(a):

Ich usługa i oni decydują na czym działa a na czym nie. Aż dziwne że tak dużo osob ma tak stare tv że musi mieć przystawki. A najdziwniejsze to przystawki za 1 koła do starego tv.

Ja mam w miarę nowy TV ( LG OLED55CX3) i nową przystawkę (Apple TV4k z 2022 r.) Nie dlatego, że na TV nie ma aplikacji - bo są, ale jednak jak dla mnie jest ultra wygodna - przede wszystkim jest znacznie szybsza niż apki na TV, wygodniejsza w nawigowaniu, a po ustawieniu działa dobrze ze wszystkimi serwisami. Jedyny problem jest z tym nieszczęsnym 4k na Canal+, więc czasami się obejrzy przez TV Sat albo Firesticka 4k Max. Jak to rozwiążą, to już nie będę miał z nią żadnych problemów ;) .

 

Ale oczywiście rozumiem, że nie dla każdego to są plusy, które uzasadniają potrzebę posiadania przystawki ;)

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, czerstwy napisał(a):

A wystarczy tylko zablokować taka formę kontaktu. Ale na co by można wtedy ponarzekać😂 Taką mają pracę i wyraziłeś na to zgodę by się kontaktowali. Tu przynajmniej jak dzwonią jesteś ich klientem i zawsze to jakaś odmiana od Pomp ciepła i fotowoltaniki🤣

Nie narzekam, że dzwonią bo taką mają pracę. Nawiązałem do wypowiedzi,dotyczącą dostępności treści 4K. Można napisać w odpowiedzi na maila, może to wyrazić słownie gdy zachwalają ofertę i pytają co może sprawić, że nie zrezygnuję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie składa że swojego czasu byłem zainteresowany tą przystawką. I z tego co twierdzili inni to brak C+4K to nie jedyny jej problem. Ba inne też te drogie mają swoje minusy więc blokowanie HDMI+ dodatkowy pilot itp nie jest tego warte. No chyba że stary tv to inna sprawa. Edit @lakiman to Ty masz sie do nich dopasować a nie oni do Ciebie. Masz podane na jakim sprzęcie działa. I albo to akcepkujesz i oglądasz albo nie. Lepiej niech będzie że działa na wybranym sprzęcie a dobrze niż na każdym i żle. Jest już taki serwis co od ponad 2 lat nie potrafi dobrze działać😂

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@czerstwy z resztą podobno, że dobrze usługa działa na najnowszych telewizorach z Google TV. W końcu będę miał okazję przetestować jakość C+ 4K online.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy tak, widziałem zastrzeżenia innych osób - z mojej perspektywy ich nie podzielam. Po odpowiednim ustawieniu dopasowania do framerate, itp. jak dla mnie chodzi idealnie. Mam też firesticka 4K max, który działa też ok, ale ma dwie wady - jest sporo wolniejszy (ale i tak znacznie szybszy niż w miarę nowy telewizor) + brakuje części apek (np. HBO Max i Sky Showtime). Ten drugi problem da się pominąć instalując apk, no ale też nie o to chodzi, żeby się w takie rzeczy bawić ;)

 

Kluczowa jest dla mnie szybkość i wygoda, więc myślę, że jak komuś takiej kasy nie szkoda (lub nie traktuje tego jako wydatek nieracjonalny) to będzie zadowolony. Ale wiadomo, ktoś woli poczekać 10 sek. dłużej na uruchomienie netflixa czy innego HBO zamiast kupować przystawkę - też jest to dla mnie całkowicie zrozumiałe:)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, shevchenko1987 napisał(a):

Zapytaj w odpowiedzi dlaczego olewają Apple TV 4K (?!).

Zapewne chodzi o koszty. W ogóle polscy operatorzy/kablówki nie wysilają się specjalnie dla Apple, nie robią profili HLS na przykład. Nawet Sky ma Apple  w nosie i daje profil ten sam co dla Android.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, czerstwy napisał(a):

to Ty masz sie do nich dopasować a nie oni do Ciebie. Masz podane na jakim sprzęcie działa.

Gdyby tak było to by było dobrze, ale jak wszyscy wiemy tak nie jest. Strasznie się wszystkich czepiasz, co ktoś nie napisze to Ty masz odpowiedź, że albo nie potrafi używać albo żeby kupił inny sprzęt. Mój LG OLED B8 z 2018 widnieje jako telewizor spełniający wszystkie wymagania Canal+Online a mimo to aplikacja działa tragicznie, często zacina nawigowanie a od tygodnia jest tak źle, że co jakiś czas nie reaguje nawet na zmianę kanału czy próbę wyjścia do listy kanałów. To, że Ty nie masz problemów nie oznacza że wszędzie działa super i przestań się czepiać a spróbuj doradzić jakieś rozwiązanie ;) 

Edytowane przez tnovak92
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, czerstwy napisał(a):

Tak sie składa że swojego czasu byłem zainteresowany tą przystawką. I z tego co twierdzili inni to brak C+4K to nie jedyny jej problem. Ba inne też te drogie mają swoje minusy więc blokowanie HDMI+ dodatkowy pilot itp nie jest tego warte. No chyba że stary tv to inna sprawa. Edit @lakiman to Ty masz sie do nich dopasować a nie oni do Ciebie. Masz podane na jakim sprzęcie działa. I albo to akcepkujesz i oglądasz albo nie. Lepiej niech będzie że działa na wybranym sprzęcie a dobrze niż na każdym i żle. Jest już taki serwis co od ponad 2 lat nie potrafi dobrze działać😂

Na Motoroli nie działa nawet 720p w C+ Online, a na przystawce, która kosztuje obcecnie ok. 100 zł działa nadal pewnie w Full HD.

 

Viaplay dobrze działa jak za 10 zł w KODI i na nowszych sprzętach zarowno z Android, jak i Apple.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym jak dobrze działa jest sporo w odpowiednim miejscu🤣

24 minuty temu, tnovak92 napisał(a):

Gdyby tak było to by było dobrze, ale jak wszyscy wiemy tak nie jest. Strasznie się wszystkich czepiasz, co ktoś nie napisze to Ty masz odpowiedź, że albo nie potrafi używać albo żeby kupił inny sprzęt. Mój LG OLED B8 z 2018 widnieje jako telewizor spełniający wszystkie wymagania Canal+Online a mimo to aplikacja działa tragicznie, często zacina nawigowanie a od tygodnia jest tak źle, że co jakiś czas nie reaguje nawet na zmianę kanału czy próbę wyjścia do listy kanałów. To, że Ty nie masz problemów nie oznacza że wszędzie działa super i przestań się czepiać a spróbuj doradzić jakieś rozwiązanie ;) 

Tu akurat nikomu nie dogodzi. Ma działać na wszystkim bo ktoś ma taki kaprys i taki sprzęt. Ja jestem świadomy że posiadajac stary tv  brak aktualizacji i nie będzie już wszystko działać jak powinno. A w przypadkach przystawek za 200-300 zł byłbym świadomy ile na to wydałem i jak to może działać. Już swojego czasu oferta działała na wszystkim i wszedzie. Jak to się skończyło przy prawach PL? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kisiel95 4K z Viaplay skandynawskiego już wymaga certyfikacji L1 także oni tez podnieśli poziom zabezpieczeń. Kiedyś działało na L3, ale się skończyło. Jak Tobie nie działa nawet 720p w C+ Online przy L1 na Motoroli, to zgłoś im to, bo powinno. Zresztą nie wiem, czym się stresujesz, bo abonentem C+ nie jesteś. 

Edytowane przez Zuzia
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przystawce nie mam L1, Netflix w ogóle nie wchodzi i tam działa w Full HD C+ Online. A fakt, nie ten dział, ale faktycznie, może kiedyś bym wziął na sezon żużla jak nie ma mnie w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...