Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Krzysiek11:) nic dodać nić ująć. Alternatywa była i poprzez internet a przez satelitę pełna oferta. Ale są i tacy co dramę kręca bo 4K tylko na wybranym sprzęcie przez satelitę😂 I mimo że pisałeś że to tylko awaria to dalej tworzyli teorie spiskowe. Ale tu to norma. Edit o widzę że jest tu taki co płaci za tę usługę🤣 Pomimo że abonenci dostają ją za 0 zł.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle ostatnio mam wrażenie że jest odwrotnie niż kiedyś, kiedyś C+ online było dodatkiem do tv sat, teraz mam wrażenie że tv sat jest dodatkiem do c+ online :D 
W online są treści których w sat nie ma, mecze wta w c+online są bez reklam, podczas meczów ekstraklasy  w c+ online są dodatkowe statystyki live których siłą rzeczy w sat nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórym się prawie świat skończył, bo treści 4K zabrakło przez 3 dni. Mimo tego, że napisałem, że to awaria i trwają prace nad jej usunięciem, dalej ciągnięty był temat celowego działania  streaming to nie pilot, że naprawa (wymiana baterii) trwa kilka sekund.
 
Skandalem byłoby, gdyby treści sportowych całkowicie na te 3 dni zabrakło, a tutaj zabrakło jedynie jakości 4K, która nie zawsze bywa w pełni natywna.
 
 
Zwróci CANAL+ kasę ludziom, którzy nie mieli dostępu do 4K, trzy dni to ponad 48 godzin?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, kisiel95 napisał(a):
17 godzin temu, Krzysiek11:) napisał(a):
Niektórym się prawie świat skończył, bo treści 4K zabrakło przez 3 dni. Mimo tego, że napisałem, że to awaria i trwają prace nad jej usunięciem, dalej ciągnięty był temat celowego działania emoji854.png streaming to nie pilot, że naprawa (wymiana baterii) trwa kilka sekund.
 
Skandalem byłoby, gdyby treści sportowych całkowicie na te 3 dni zabrakło, a tutaj zabrakło jedynie jakości 4K, która nie zawsze bywa w pełni natywna.
 
 

Zwróci CANAL+ kasę ludziom, którzy nie mieli dostępu do 4K, trzy dni to ponad 48 godzin?

Ile ma zwrózić jak usługa jest za 0 zł? @Arkon tam jak wywali to kaplica po oglądaniu tu zmienniasz na transmisje FHD i dalej oglądasz gdy i to nie działa to jest satelita😂 Tam jak wywaliło KSW to szukałem w internecie jaki był wynik walki wieczoru🤣

Edytowane przez czerstwy
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Viaplay zwróci kasę za ciągłe awarię i fatalną jakość? Tam nawet nie możesz pomarzyć o 4K, nawet na hitowe mecze. Tu raptem 3 dni, a tam kilka sezonów mydła.
Mi zwracał parę razy Play, mam pokazać maile?
Ile ma zwrózić jak usługa jest za 0 zł? @Arkon tam jak wywali to kaplica po oglądaniu tu zmienniasz na transmisje FHD i dalej oglądasz gdy i to nie działa to jest satelita Tam jak wywaliło KSW to szukałem w internecie jaki był wynik walki wieczoru
Jak wywali KSW to od dobrej sieci dostajesz zwrot 100% tego co zapłaciłeś za Viaplay w danym miesiącu, a C+ chce ściągać kasę z konta bez uprawnienia, bo sobie wymyślił że byłem abonentem, a miałem kod z Warki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ nic nie ściąga za C+online bo to jest za 0zł przy umowie😂 Ja za żadna usterkę nie dostałem nawet zł zwrotu od Viaplay🤣 Może dlatego że nie zabiegałem o to bo powinni to sami zrobić. To jak miałeś usługę za piwo to za 3 dni powinni ci zwrócić równowartość kaucji za butelkę🤣 

Edytowane przez Kiler
Ostatni raz ostrzegamy hamuj się z tekstami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam w tym serwisie Gangi Londynu. I dziś włączam a tu nie zapamiętało gdzie zakończyłem oglądać, mało tego chce jakiś śmieszny kod rodzicielski. Mało tego że muszę szukać gdzie zakończyłem oglądanie to więcej niż po połowie serii sobie przypomnieli że do tego serialu jest potrzebne zabezpieczenie?😂Nie wspominam juz o tym że ten serwis mam kilka lat bez śmiesznych kodów. Teraz widzę każdy odcinek to woła ten kod. Tylko nie wiem w jakim celu? U mnie w domu nie ma osób nieletnich. A gdyby były to sam bym jakoś zabezpieczył gdybym uznał to za stosowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest jakość kanałów Eleven Sports oraz Polsat Sport Premium w Canal + Online? Mam światłowód z Orange 300 mb/s i TV Sony XR-55X90J 120 Hz. Generalnie wszystko z tego serwisu chodzi u mnie bardzo dobrze. Pytam, bo korzystam również Polsat Box GO i tam w/w kanały działają raczej słabo i nie wiem czy lepiej będą działać w C+ online?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą lepiej wyglądać w canal+ online - w polsat box go 50 FPS mają kanały sportowe: Polsat Sport Premium 1 Super HD;  Polsat Sport Premium 2 Super HD;  Eleven Sports 1;  Eleven Sports 1 4K.  Wszystkie inny kanały z pakietu Polsat Box Go Sport czy Polsat Box Go Premium mają tylko 25 FPS.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...