Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 Czy w trakcie transmisji działa wam C+4K na jakimkolwiek urzadzeniu czy telewizorze czy przystawce albo komputerze ( w której przeglądarce ) poza oficjalnym C+Box  4K -IPTV ? U mnie sie po prostu nie pojawia na liście kanałow do wyboru- tylko w urządzeniu oficjalnym od nich. 

 

Edytowane przez pieczarra88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pieczarra88 napisał:

 

 

 Czy w trakcie transmisji działa wam C+4K na jakimkolwiek urzadzeniu czy telewizorze czy przystawce albo komputerze ( w której przeglądarce ) poza oficjalnym C+Box  4K -IPTV ? U mnie sie po prostu nie pojawia na liście kanałow do wyboru- tylko w urządzeniu oficjalnym od nich. 

 

U mnie na Lg Oled B8 pojawił się ten kanał na liście w sumie dość nie dawno, ale jego działanie na WebOs to generalnie jakiś żart. Są transmisje, że działa to płynnie z pół godz., a później zwiecha. Generalnie niewiele to ma wspólnego z komfortowym oglądaniem. Pomyślałem, że to wina starszej wersji Webos, i jak zainwestuję w jakąś porządną przystawkę to zacznie to hulać. Ale z tego co się dowiaduję to nawet ludziom na Nvidia Shield działa to w podobny sposób, więc mój entuzjazm żeby wydać tyle hajsu na sprzęt, a i tak to niewiele zmieni, przygasł do 0 :(

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie zaskoczyles mnie niestety c+ to nie jest az taki syf jak viaplay ale tez nie jest to zupelnie czysta i pachnaca rzecz lekko mowiac.  Dobrze chociaz ze w tej ich przystawce dziala plynnie C+4K z bitrate 17mbit/s aczolwiek nie wiem czy to tylko tak pisze ze jest taki bitrate bo rozdzielczosc jest tylko 1080 a nie 2160 a nie mam czym zmierzyć tego bitrate. 

2 godziny temu, piter7790 napisał:

U mnie Canal + 4K działa tylko na Canal + Boxie,w aplikacji na Play Now Boxie jest na liście ale po włączeniu jest tylko czarny ekran z dzwiękiem.

Masz HDMI 2.0 w TV do ktorego podlaczony ten box ? i kabel HDMI 2.0 ? Moze byc tak ze jest to warunek konieczny do C+4K tak jak ma to miejsce w dual-szrocie od C+. 

Troche offtopic przepraszam.

Zresztą też nie ma co aż tak sie umartwiać nad tym C+4K bo contentu prawie nic tam nie zostało - była liga angielska to chociaż 1 dobry mecz na tydzień a teraz w hiszpanskiej to tylko gran derbi 2x w sezonie i moze raz na bardzo rzadko trafi sie dobry meczyk Realu bo o Barcelonie po ostatnich kilku meczykach to nie ma o czym mówić ( zresztą od już ponad roku Barca jest sabiutka ). Lewy imo zrobił fatalny błąd jesli chodzi o sportowe aspekty tego transferu , ale moze chodzilo tu o kase bo wiedzial gdzie idzie... rok temu bylo jeszcze gorzej i w lidze i w lidze mistrzów. 

2 godziny temu, Marek napisał:

Mi działało i teraz na boxie Play-a.

Masz rozdzialke 2160 czy 1080 z ciekawosci  na C+4K ?

 

Edytowane przez pieczarra88
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pablo2 napisał:

U mnie na Lg Oled B8 pojawił się ten kanał na liście w sumie dość nie dawno, ale jego działanie na WebOs to generalnie jakiś żart. Są transmisje, że działa to płynnie z pół godz., a później zwiecha. Generalnie niewiele to ma wspólnego z komfortowym oglądaniem. Pomyślałem, że to wina starszej wersji Webos...

Bo to wina starszej wersji webOS. Żaden żart. Aplikacja działa bardzo dobrze na webOS 6 łącznie z C+ 4k.

Podobno ma być aktualizacja apki na starsze wersje tego systemu. Nie wiadomo jednak kiedy  będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero sie osmieszales w temacie dekodera, teraz tu sie przeniosles?

na boxie canal plus box canal+ 4k jest 2160p, nie wiem skad wytrzasnales glupote o 1080, ale co post sie kompromitujesz, wiec bez zaskoczen.

na boxie playa jest 1080p

bylo o tym

dlaczego tak jest

bo play ma buga w androidzie; haczy drm 4k 50fps z hdr

poprawia to beda mieli 4k.

uzyj wyszukiwarki, zamiast klepac bzdury.

Edytowane przez catnip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, catnip napisał:

dopiero sie osmieszales w temacie dekodera, teraz tu sie przeniosles?

na boxie canal plus box canal+ 4k jest 2160p, nie wiem skad wytrzasnales glupote o 1080, ale co post sie kompromitujesz, wiec bez zaskoczen.

na boxie playa jest 1080p

bylo o tym

dlaczego tak jest

bo play ma buga w androidzie; haczy drm 4k 50fps z hdr

poprawia to beda mieli 4k.

uzyj wyszukiwarki, zamiast klepac bzdury.

Znalazł się poraz kolejny Pan obrońca C+ na etacie ( 3 zmiana ) . Najnowszy tv soft wszystko zgodnie z wymaganiami i nie działa totalnie nic nawet 1 program po prostu wczytuje się w nieskończoność ale dla Ciebie przenoszenie ad personam z innego topicu to usprawiedliwienie że usługa która ma zastępować linearną satelitarną tv nie działa wcale albo ciagle są jakieś problemy. Używałem wcześniej na telefonach tego będąc w rozjazdach to tam nawet przy dobrym necie bardzo często rozłaczało bez powodu ale być zmuszonym do oglądania tego na dużym w tv współczuje osobą które nie mają możliwości podciągniecia kabla sat.  Może jeszcze powiesz że content oferty sportowej na C+ jest zadowalający bez premierleague ?     Na usprawiedliwienie moge faktycznie napisac ze chyba jest w porownaniu do Niemiec za tanio - 65zl za pelna oferte sportowa a tam 40eur - wiec moze dopoki nie wejdzie Sky do Polski o ile kiedykolwiek to zawsze bedzie tak to wygladalo ze problemy gonia problemy i nie mozna po prostu kupic i ogladac tylko trzeba czytac setki stron na forum ze wiedziec co sie dzieje i jak rozwiazac najprostsze problemy ktore nie powinny miec miejsca .

 

 

Edytowane przez pieczarra88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącz Podłącz inne źródło neta. Np. z telefonu. Od niemtorychvdostawcow neta jest problem.

 

6 godzin temu, pieczarra88 napisał:

Zainstalowałem to na WEB-os wlasnie nowiutki tv najnowszy soft i webos i zaden kanal nie chce sie zaladowac xD nie tylko 4K ;) Cud techniki ! Wyciac w pien satelity wszystkie proponuje bo to przezytek wg tych co sa zachwyceni viaplay

 

Nowiutki nie zawsze znaczy, że niedawno produkowany. W sklepie mogłeś kupić nawet 3 letni tv. Najnowszy soft nic nie świadczy. 

Jaki nr webOS?

Podaj model tv

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, pieczarra88 napisał:

Dobrze chociaz ze w tej ich przystawce dziala plynnie C+4K z bitrate 17mbit/s aczolwiek nie wiem czy to tylko tak pisze ze jest taki bitrate bo rozdzielczosc jest tylko 1080 a nie 2160 a nie mam czym zmierzyć tego bitrate.

Na sprzęcie z Androidem da się podejrzeć bitrate dla canal+ online 

wchodzisz w ustawienia urządzenia - informacje - kompilacja i klikasz kilkakrotnie aż wyskoczy Ci komunikat o tym, że „jesteś teraz programistą”

potem w apce canal+ online - ustawienia canal+ - u dołu strony masz Debug - Wyświetl profile wideo - włącz 

Potem już tylko musisz kliknąć podczas oglądania czegoś na tego „robala” i Ci wyskoczy co trzeba 

 

 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Delta21 napisał:

Na sprzęcie z Androidem da się podejrzeć bitrate dla canal+ online 

wchodzisz w ustawienia urządzenia - informacje - kompilacja i klikasz kilkakrotnie aż wyskoczy Ci komunikat o tym, że „jesteś teraz programistą”

potem w apce canal+ online - ustawienia canal+ - u dołu strony masz Debug - Wyświetl profile wideo - włącz 

Potem już tylko musisz kliknąć podczas oglądania czegoś na tego „robala” i Ci wyskoczy co trzeba 

 

 

Zrób fotę albo zrzut ekranu z tą opcją, bo u mnie nie ma czegoś takiego w żadnej zakładce aplikacji po wejściu w "ustawienia Canal+" Sprzęt, ten ich dedykowany pseudo dekoderek na Androidzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, salva napisał:

Zrób fotę albo zrzut ekranu z tą opcją, bo u mnie nie ma czegoś takiego w żadnej zakładce aplikacji po wejściu w "ustawienia Canal+" Sprzęt, ten ich dedykowany pseudo dekoderek na Androidzie.

na nvidii shield sprawdzam 

1547-BD30-5144-4357-A143-85-B754-C7-E641

fire tv cube

F3156-ECE-9-EFF-4-FE1-9100-97273496-B8-D

dekodera od canal+ nie posiadam 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...