Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Krzysiek1991 napisał:

Najnowsza wersja Canal+ na AndroidTV dalej ma problem z biblioteką VOD i buforowaniem. Support już całkiem ma gdzieś też zgłoszenia i nawet części zwrotu subskrypcji nie chcą robić. Już o blokadzie programów 18+ nie mówię. W innym wątku ludzie narzekają na Viaplay. Ale powiedzmy sobie szczerze, Viaplay przy wpadkach jednak robi jakieś zadośćuczynienia i odpisują ja ludzie. To co robi Canal+ to jest gó...o a nie żadne OTT. Jestem ciekaw co oni zrobią, jak przegrają przetarg o Ekstraklasę. Zostaniemy im jedynie chyba rynek afrykański z takim podejściem.

Mnie denerwuje, że czasami muszę kilka razy kliknąć na wybranych tyluł w zakładce na żądanie  bo nie chce od razu załapać.. i kręci się kółko.

Poza tym przynajmniej po wczytaniu nie ma przycięć obrazu ani buforowania jak na Android 7 jest " wyczynem". Jak na razie ;-)

Wolę apkę niż oglądać przy okazji logo i inne śmieci w VOD na dekoderze.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, waltpl napisał:

Zauważyłem od niedawna /Tizen/, ze niektóre informacje są po francusku, nie przeszkadza mi to, ale wcześniej było wszystko po polsku.

Też to zauważyłem.Menu wyboru napisów,języka,informacja pod znaczkiem od ilu lat jest film-wszystko po francusku.W Canal+ Online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, może nie jestem na czasie, ale dziś w ofercie kanałów w C+online, na samym końcu dostrzegłem 4 kanały o nazwie "C+live". Po uruchomieniu pojawia się plansza z napisem "Zapraszamy na transmisje". Czy ktoś wie, czemu mają służyć te kanały? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.01.2022 o 20:55, lukas_k napisał:

Pytanie za sto punktów. Kiedyś ustawiłem niską jakość C+ Online ze względu na internet mobilny. Teraz mam światłowód, więc chciałem ustawić jakość najwyższą. Ustawiłem, ale problem jest taki, że jakość "nie przeskakuje" i mimo najwyższej mam nadal rozmazany obraz... Oglądałem 30 minut wczoraj mecz Realu z Valencią, teraz oglądam już kilkadziesiąt minut mecz Lyonu z PSG i nadal nic. Jakiś pomysł na rozwiązanie? 

Nikt nie ma pomysłu co zrobić, żeby rozwiązać ten problem? Bo niestety mimo czasu, mimo wielokrotnych zmian opcji jakości nadal jest najniższa i jest pikseloza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...