Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, wilq79 napisał:

 

Nie 100 tylko 3 h przy gołym comforcie bez c+.

Mozna to gdzieś sprawdzic? A z c+ jak dokupie to ile bedzie . W nc plus go mam napisane na dole 197 h.

12 minut temu, lukimann napisał:

Jesli za bardzo nie zależy na Tobie na  sporcie - korzystanie z  aplikacji na smart tv to obecnie czysta przyjemność.

 

W sumie to glownie na sporcie mi zalezy . A co slaba jakosc jest z aplikacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta aplikacja to żart - dziś nagle zniknęły mi wszystkie kanały na żywo, wszystko opłacone, kanaly z sat normalnie chodza na TV.

 

Napisalem do Nich na FB i nie potrafia tego naprawic, robilem juz wszystko o czym pisali a to zapewne u Nich w systemie cos jest przestawione.

 

Ogladalem mecz Ligue 1 Brest vs Bordeaux (ktorego w Canal+ nie było) na streamie AfreecaTV przez VPN, odpaliłem apke Canal+ bo chciałem też oglądac w tym samym momencie mecz Tottenham vs West Brom - i ku mojemu zdziwieniu zobaczyłem, że zniknęły wszystkie kanały "na żywo", również te które ktore miałem zapisane w ulubionych.

 

Zdałem sobie sprawę, że to pewnie przez VPN - wyłaczylem i odpalilem apke z powrotem ale w dalszym ciagu nie mialem kanałow. Taka sytuacja ma miejsce juz od 2.5 godziny, obsluga Canal+ nie potrafi tego naprawic.

 

Zapewne ich idiotyczny system zabezpieczen wykryl logowanie z "innego kraju" i mogli zablokować uprawnienia.

 

To [beep]izm - VPN nie jest nielegalne, ogladam np. rozgrywki sportowe w Korei (K1, K2, Puchar Korei, liga siatkowki) której bez VPN sie w Polsce nie obejrzy.

 

Nie zdawałem sobie sprawy, że moga byc takie jazdy przez VPN, nigdy nic takiego mi sie nie zdarzylo. Co za parodia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem to i bez VPN - wystarczyło, że założyłem konto na urządzeniu z jednym IP (komputer) i zaraz potem zalogowałem się na komórce po LTE z innym IP.

Jakieś takie pseudozabezpieczenie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo, że nie ma żadnych kanałów sportowych w 50FPS. U konkurencji - CP GO/IPLA są jak na razie 3 (PSP1, PSP2 i ELEVEN1). Sport w 25FPS ogląda się tragicznie. Nie rozumiem, dlaczego streaming nadawany jest tylko w 25FPS. Do dobrej jakości przy 50FPS wystarczy spokojnie przepustowość 8Mb/s (czego dowodem są kanały Polsatu), co nie jest dużą różnicą względem obecnej przepustowości 6Mb/s.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka miesięcy temu pojawiła się informacja o testach 50 fps i , że na C+Sport (chyba 2 było wtedy 12 mb/s.)

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...