Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.10.2020 o 14:32, ircios napisał:

W dniu założenia konta w C+ OTT nic prawie nie działa.  Trzeba czekać ze 20 godzin.  Wtedy wszystko jest ok . Usuń stare konta i zrób to jak należy .

Nie 20 tylko do 12 godzin taką dostałem informację wczoraj. Dziś  przed 13 minęło nawet 24 godziny i dalej nic nie działa. Gość na czacie radzi uruchamiać na innych urządzeniach w innych przeglądarkach itp. Gdy mu zbrakło rad rozłączył się z czatu.Ale to i tak sukces bo tu mogę się zalogować a w takim CP go nawet zalogować się nie mogę?Dlatego mam nadzieję że żadne dziadowskie serwisy internetowe nie wykupią praw sportowych by nie było takich szopek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, czerstwy napisał:

Dlatego mam nadzieję że żadne dziadowskie serwisy internetowe nie wykupią praw sportowych by nie było takich szopek.

Dla ciebie cały streaming jest dziadowski.

Tak bywa jak się ma łącze rodem z lat 90tych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam dobrze  , że ze streamingiem ci nie po drodze. Można znaleść posty na forum gdzie się z tym nie ukrywasz.

Jaka by usługa nie powstała jest zawsze ona dla ciebie nie doskonała i masz z nią problem.

Tak było ,jest i chyba będzie.

 

5 minut temu, czerstwy napisał:

 nie działają np kanały live??

99 % użytkownikom z forum działają , więc to problem po twojej stronie i czas się do tego przyznać :D

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mam chwalić coś co nie działa pomimo że zmieniam przeglądarki lub kasuje i zakładam nowe konta? Nawet konsultant nic nie poradził tylko przekazał gdzieś to dalej? CP go mam takie same dane do logowania co do ICOK i pomimo że do icok loguje się bez problemu to do CP Go już wcale. NC+go działał Canalplusonline też HBO Go otwieram i oglądam tu problemy nie z tej ziemi pomimo że testują od miesięcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, co im tak schodzi długo? Przecież CANAL+ powinien być pionierem na rynku, konkurencja powinna być za nimi daleko w tyle, bez szans na dogonienie. Są to winni swoim abonentom przede wszystkim. CANAL+ = prestiż, tak zawsze było.

Mam tylko nadzieję, że jak już skończą i wszystko będzie działać jak należy, to będzie to warte każdych pieniędzy.

Edytowane przez MisterRondel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...