Skocz do zawartości

MUX L3 Częstochowa / Kisielewskiego


irdeto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Według EPG na TVC: 17:05 - 21:56 Bonanza chyba brakło już filmów do cyklu "TVCodziennie"  😅 

A tak przy okazji sprawdziłem kilka bloków największej spółdzielni mieszkaniowej w Radomsku i ... nadal brak odbioru MUX-L3 jedynie w jednym bloku ludzie się upomnieli i tam jest wyregulowany sygnał umożliwiający odbiór.  W pozostałych blokach ludzie nie wiedzą więc nie mają odbioru, skoro nikt się nie upomina, więc spółdzielnia nie wysyła konserwatora anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@canton prośba do ciebie trzeba trochę poprawić EPG na kanale FILMAX i TVC bo po przełączeniu na  te 2 stacje zbyt długo trzeba czekać na zaktualizowane EPG obu tych stacji reszta kanałów Pulsy JUNIOR MUSIC STARS TV i  TV OKAZJE  EPG aktualizuje się bez problemu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Pod Częstochową na odbiorniku naziemnym Esperanza z jakąś anteną wewnętrzną (przy ścianach) odbiór możliwy jedynie z wzmacniaczem, jednak jakość max 20%. (ponad 10km)

 

Zapewne na zewnętrznej czy nawet biquadzie byłoby akceptowalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

TVC jest w HD 

Skład MUX-L3:

Filmax,

TVC HD,

Stars.TV,

Junior Music,

TV Puls,

Puls 2,

TV Okazje.

Jeśli dobrze pamiętam to nie ma już pozycji TEST i dzięki temu mamy TVC w HD.

@PowerTV po przełączeniu na HD od razu lepiej się ogląda TVC tylko szkoda że nadal nieaktualne EPG w którym jest teraz film Znachor, jednak leci inny.

Wraz ze startem emisji filmu maleje logo 👍 zasłania mniej ekranu 🙌

 

Jeszcze przydałoby się podniesienie jakości dźwięku Stars.TV

Edytowane przez maks27
Korekta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Canton witaj jest bardzo duża poprawa  w odbiorze STARS TV ale myąlę ze pora zacząć przywracać kanały na MUX L 3  HOME TV 

Teraz, Barney 24 napisał(a):

@ Canton witaj jest bardzo duża poprawa  w odbiorze STA myślę  ze pora zacząć przywracać kanały na MUX L 3  HOME TV 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Na ekranie Cena, natomiast w EPG jest Bonanza 🧐

Na pewno wielki plus za emisję Xeny w prawidłowym formacie 🙌

Dziś o 16:00 kolejny dzień według EPG serial Bonanza 🙃 

A żeby było śmieszniej z satelity jest w ramówce "Xena: wojownicza księżniczka" widać jak poważnie @PowerTV traktuje swój własny MUX-L3 🤣

Trochę szkoda takiego podejścia, tym bardziej że obraz naziemnie wygląda dużo lepiej niż z satki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zegar już pokazuje aktualną godzinę 🙌

Trwa emisja filmu Potop Redivivus  jednak chyba @PowerTV nigdy nie dojrzeje do tego tego aby było aktualne EPG ponieważ w nim aktualnie Bonanza.

Pewnie znowu AKPA winna zmian w ramówce 🤣

Emisja filmu według EPG na sat 9:30 - 16:00

O 13:31 włączyłem TVC HD i cztery minuty czekałem aż załaduje się EPG i już miałem nadzieję że może była jego aktualizacja i będzie aktualne. Niestety nadal  w nim: "Baśń o prawdziwym rycerzu" choć  trwa emisja filmu: "Potop Redivivus" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...