Skocz do zawartości

MUX L3 Częstochowa / Kisielewskiego


irdeto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nowy nie jestem ale konto mam nowe bo po personalnych przytykach i cenzurze zaniechałem udziału na tym forum i kiedyś zlikwidowałem konto. Od kilku lat widzę kto jest kto tutaj.

Edytowane przez super
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że to decyzja właściciela jakie kanały oferuje, jednak wszędzie TV Republika jest z EPG, tylko  tu go brak. Sprawdziłem sat i kabel. Obecność EPG to podstawowa funkcja w tv i nawet kanały wirtualne na MUX-8 mają ramówkę w EPG bez konieczności szukania w sieci można sprawdzić na ekranie nie zmieniając kanału.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krrudn Tv Republika niech będzie na MUX L 3 tylko właściciel robi błąd wyłączając swoje kanały kiedyś na MUX  L 3 Były wszystkie kanały MWE brakujące dzisiaj NUTA TV NUTA GOLD JUNIOR MUSIC @PowerTV czy planujesz ponowne włączenie tych 3 kanałów na MUX L 3 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak było z wyłączeniem kanału zakupowego test, jego miejsce posłużyło poprawie jakości TVC i to skutkowalo tym że częściej oglądam kanał TVC 👍 

Teraz można  było zrobić jak pisze @krrudn jednak właściciel zdecydował inaczej więc pewnie zarabia na zakupach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie są skutki częstych zmian w ofercie.

Na moim LG działa Junior Music, pewnie coś nie tak ustawione i jeszcze nikt więcej nie zauważył czy u niego działa czy nie.

@Barney 24 zeskanuj i napisz czy pomogło?

Może skanowałeś wczoraj w trakcie konfiguracji muxa i późniejsze zmiany powodują czarny ekran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jeśli dalej będzie to wyglądało tak że zamiast dobrych kanałów, których ludzie chcą i które ludzi cieszą, będą pojawiać się kanały publicystyczne to po ociepleniu pora obracać antenę z powrotem na Katowice...

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chyba mi się zdaje, ale zmieniono chyba parametry. Zdaję mi się, że były takie parametry QPSK GI: 1/8 lub 1/16 (nie pamiętam dokładnie) FEC: 5/6

Teraz jest QPSK GI: 1/128 FEC: 4/5

 

Wcześniej było to wg. Tabeli przepływności Mbit/s na Wikipedii na starych parametrach 9.216 (GI 1/8) lub 9.758 (GI 1/16). Teraz jest to 11.948651 czyli ~12Mbit/s. Według mojej teorii zwiększono parametry dla kanałów Szlagier TV i Junior Channel które być może wystartują 15 lutego. Wcześniej przy starych parametrach 8 kanałów przy ~9/10 Mbit/s wychodziło średnio dla każdego kanału 1,125 (GI 1/8) lub 1,25 (GI 1/16). Teraz 10 kanałów przy ~12Mbit/s średnio każdy kanał będzie miał ok. 1,2 Mbit/s. Oczywiście HD mają troszkę więcej bitrate od kanałów SD. To tylko moja teoria.

Edytowane przez Mlecz.Koo
Niepotrzebnie dopisałem parę rzeczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...