Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Była kiedyś promocja 1 zł za miesiąc i niektórzy kupili sobie 10 lat za 120 zł.

7 godzin temu, dvbtowiec napisał(a):

Jeśli to prawda to klient Player zostanie przełączony na MAX i liczą na to że zbyt wiele osób nie zrezygnuje po migracji.

Musieliby zrobić w Max osobne logowanie do Playera, bo inaczej dużo kont Playera będzie się dublować z kontami HBO przy ich przenoszeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Jeśli to prawda to klient Player zostanie przełączony na MAX i liczą na to że zbyt wiele osób nie zrezygnuje po migracji.
Zapomnij, że subskrybenci Playera zostaną przełączeni na Maxa. Nie ta liga
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w oficjalnym komunikacie https://prasa.wbdpoland.pl/post/platforma-streamingowa-max-juz-w-czerwcu-w-polsce nic nie piszą, że ma być okrojona wersja w podstawowym pakiecie MAXa. Ma być ta sama oferta tylko z reklamami w odróżnieniu do wersji bez reklam. W pakiecie tym jedynie nie będzie można pobierać tytułów, aby móc je potem oglądać offline. Jakość materiałów będzie wynosić do 1080p.

 

Do playera wkroczył serial "Przyjaciele" w ramach pakietu HBO. Gratki dla osób, które musieli około 236 odcinków dodać do serwisu, wiedząc jednocześnie przez te forum, że platforma w ciągu kilku tygodni czy miesięcy ma zamiar zniknąć. Dodawanie opisów, miniatorów to żmudna praca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy pakiecie z reklamami nie ma dopisku "Dostęp do najwyższej jakości biblioteki treści na żądanie..."

Według mnie jest to przeoczenie i wszystkie pakiety będą takie same, jak jest to na innych rynkach. Ale zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to bełkot :)

 

Na stronie MAXa jakoś to bardziej wyjaśnione i wynika, że HBO jednak będzie w wyższych pakietach:


 

Cytat

 

Wprowadzamy także 3 plany bazowe:

Podstawowy:

- Oglądaj na 2 urządzeniach jednocześnie

- Rozdzielczość Full HD

- Oglądaj z ograniczoną liczbą reklam

 

Standardowy:

- Oglądaj na 2 urządzeniach jednocześnie

- Rozdzielczość Full HD

- Zawiera HBO i więcej

- Do 30 pobrań offline

 

Premium:

- Oglądaj na 4 urządzeniach jednocześnie

- Oglądaj w 4K UHD i Dolby Atmos (w miarę dostępności)

- Zawiera HBO i więcej

- Do 100 pobrań offline (obowiązują ograniczenia)

 

 

Więc coś z tym HBO może być na rzeczy 🤔

 

23 godziny temu, Pawop napisał(a):

Player w obecnej formie traci racje bytu.

 

Będzie stopniowe wygaszanie Playera jako serwisu premium, główną platformą premium ma być MAX. Pod jednym dachem różne maki Grupy.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.03.2024 o 08:34, bredny napisał(a):

To ciekawe co mówisz, bo informacje były inne. Poza tym mam pakiet do czerwca 2025 i nie życzę sobie likwidować mi Playera. Chyba że dodane do czerwca 2025 pakiet Max 🤜

 

W dniu 31.03.2024 o 09:00, k05 napisał(a):

Sobie "nie życzysz". 😂 Ale że Player nie życzy sobie współdzielenia kont poza jednym gospodarstwem domowym to już Cię nie interesuje. Przecież ważne jest tylko to co Ty sobie "życzysz". 

Żenada. 

 

Jeden sobie życzy tego, drugi tamtego. Poza tym, skąd wiesz czy @bredny akurat udostępnia konta poza gospodarstwem domowym?

A ja bym sobie życzył żeby pakiet CANAL+ został w playerze, bo z tego co pamiętam tam nie ma takich absurdalnych ograniczeń rozdzielczości jak ma C+online. I co z tego że chcę? Zapewne nie zostanie i trudno.

Eurosport Player też ludzie sobie życzyli żeby został osobno. Pozwracali ludziom za niewykorzystane subskrypcje i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, michael112 napisał(a):

 

 

Jeden sobie życzy tego, drugi tamtego. Poza tym, skąd wiesz czy @bredny akurat udostępnia konta poza gospodarstwem domowym?

 

Jakbyś przeczytał cały wątek dotyczący akurat tego tematu to byś takich bezsensownych pytań nie zadawał. 

Ale po co - w końcu "nie wiem, ale się wypowiem" zawsze może być. 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 31.03.2024 o 20:54, Marek99 napisał(a):

Player jak zarówno TVN 24 GO dla Grupy TVN Warner Bros. Discovery są dla nich w Polsce żyłą złota. Player będzie oferował MAXA tak jak w chwili obecnej HBO MAX czy wcześniej HBO GO jako dodatek do pakietu HBO w samym playerze. Będzie to działać na takich zasadach jak u konkurencji. Cenowo u każdego będzie się różniło te 5-10zł więcej lub mniej.

Też mi się tak wydaje, bo okazuje się, że ludzie więcej czasu oglądają Player niż HBO Max. Łatwo było ubić Eurosport Player, bo nie był popularny.

http://www.gemius.pl/files/pressroom/vod marzec 2024.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.01.2024 o 20:44, k05 napisał(a):

Faktycznie dziwne. Tym bardziej, że materiał wygląda na wyciągnięty prosto z biblioteki Playera - jest duże oznaczenie wiekowe + duże logo głównego TVN. Kiepsko to wygląda. 

 

No i szkoda, że "Kasię i Tomka" usunęli z Playera. Lubiłem wracać do tego serialu. 

Wiem, że cytuję coś sprzed 4 miesięcy, ale tak dla wyjaśnienia: "Kasia i Tomek" jest znowu na Playerze, z tego co zauważyłem to chyba zrezygnowali z rozciągania obrazu do 16:9, serial jest dostępny w formacie 4:3. Duże logo i oznaczenie wiekowe dalej są, ale na tej czarnej przestrzeni.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze myślę, to może być tak że cała oferta Eurosportu przenosi się do MAX-a, a z Playera pozostaną tylko treści z anten TVN oraz autorskie treści premium. Oczywiście mogliby przywrócić wszystkie odcinki (poza prapremierami, unikatowymi treściami autorskimi (Player Original), treściami zagranicznymi i filmami z wypożyczalni, czyli wszystkie te wymienione które są premium) dla widzów którzy nie korzystają z pakietów premium (czyli płatne pakiety z reklamami lub bez reklam). Zresztą kolor zielony to symbol zmian w Playerze. 

Edytowane przez WA2511
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Od 17 kwietnia do końca igrzysk na kanałach i platformach Warner Bros. Discovery dostępne będzie ponad 5000 godzin transmisji, z czego 3800 godzin podczas igrzysk w Paryżu. WBD to Home of the Olympics w Europie, a serwis Max będzie jedynym miejscem, w którym widzowie będą mogli obejrzeć każdy moment igrzysk.

Czytaj więcej na: https://satkurier.pl/news/236406/1800-godzin-transmisji-z-igrzysk-z-polskim-komentarzem.html

 

No to już niezbicie dowodzi że jak Max będzie jedynym miejscem, no to w Playerze tego już nie będzie tak jak mieliśmy z Tokio i Pekinem.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...