Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdziłem. Odcinek 1 dostępny w serwisie w zakładce "Na wspólnej" jest połączony z 2. odcinkiem. Trwa 43 minuty, gdy pozostałe odcinki trwają po ok. 20 minut. W ramówce Telenoweli widać, też ten odcinek jest właśnie dłuższy od pozostałych.

Czy Player zostaje na rynku i będzie tańszą ofertą dostępu do produkcji Discovery Warner? Czy w Playerze będą oferować pakiety łączone z serwisem Max? Czy w Maxie pojawią się starocie z Playera jak np. pierwsze odcinki "Na wspólnej" i "Sędzia Anna Maria Wesołowska"? 
TVN24 GO rzeczywiście mogliby moim zdaniem dać do kasacji i uruchomić pakiet newsowy w Playerze. Liczę, że TVN24 razem z CNN pojawi się też w Max.

Edytowane przez Kirk
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zrobią inne kanały FAST:

tvn Meteo (z materiałami przygotowanymi przez tvn24/tvnmeteo.pl)

CNN Polska (na wzór CNN FAST, z krótkimi materiałami, oczywiście z lektorem)

Warner TV Series (wyłącznie seriale zagraniczne, np. młodzieżowe, o super bohaterach itp.)

Cartoon Network Classic / tvn Kids (stare kreskówki)

tvn Music (z wideoklipami, z koncertami, festiwalami)

Domyślam, że pakiet z reklamami może zdrożeć, albo opcja z kanałami tv.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to dziwnie wygląda. Na kanale "TVN Kultowe seriale" jest emitowany serial "Kasia i Tomek", który ledwo co kilka tygodni temu zniknął z Playera (akurat to zauważyłem bo niedawno sobie to zacząłem oglądać i usunięto jak doszedłem do 20 odcinka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie dziwne. Tym bardziej, że materiał wygląda na wyciągnięty prosto z biblioteki Playera - jest duże oznaczenie wiekowe + duże logo głównego TVN. Kiepsko to wygląda. 

 

No i szkoda, że "Kasię i Tomka" usunęli z Playera. Lubiłem wracać do tego serialu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te duże oznaczenie wiekowe, czy zarówno logotyp tvn'u nie jest na każdym materiale wideo, mowa tu o odcinkach seriali emitowanych na tych specjalnych kanałach. Choć nie powiem mogli to poprawić. Wiem, że większość materiałów archiwalnych jest upscalowana do formatu pełnego ekranu plazmowego, a nie do kineskopowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi wyjaśnić, zapewne niezwykle głęboko ukryty sens tworzenia takich kanałów w ramach platformy VOD, której istotą jest sam fakt że każdy jej użytkownik ogląda co chce i kiedy chce.

Jedynym uzasadnieniem takiego ruchu byłby podział na zasadzie, że te kanały są dostępne za darmo po rejestracji, a cały player i wchłonięte przez niego VOD.pl byłby ukryty za Paywall-em.
Trochę pogubili się w tym playerze, mieli dobrą ofertę  (Player bez reklam+eurosport extra za 159zł, a teraz to chyba sami nie wiedzą co chcą z tym zrobić. 
Najlepszym ruchem byłoby wchłonięcie oferty player.pl przez platformę MAX i zaoferowanie pakietu HBO MAX+ eurosport exstra, zamknięcie vod.pl i tvn24 go. 
Zupełnie nie rozumiem takich ruchów, przecież każda platforma VOD to kolejne serwery, nawet polsat to zrozumiał zamykając polsat Go😂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można zauważyć, nie wszystkie materiały, które ukazują się na tych 15. nowych kanałów można oglądać za pośrednictwem obszernej biblioteki playera, wtedy kiedy użytkownik chce. Być może jest tak, że licencje są na chwile obecną zakupione tylko i wyłącznie do emisji w kanałach linearnych (wirtualnych). Prawdopodobnie wszystkie kanały są zarejestrowane w naszym polskim KRRiT, bo jest taki obowiązek.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ma nastąpić koniec Playera to po co utworzyli 15 nowych kanałów nowej generacji oraz wprowadzili z powrotem bezpłatne treści do serwisu?

Czyżby w tym serwisie będą tylko bezpłatne materiały przeplatane reklamami?

A treści klasy premium (produkcje player original) będą trafiać do płatnej platformy MAX?

Co w takim razie z kanałami linearnymi (te płatne w pakiecie za 20zł/mies.)?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja akurat się cieszę że bezpłatne treści wracają do Player'a, bo każdy widz tego potrzebował. Polsat (przepraszam za off-topic) powinien się od nich nauczyć się tego pytania: Jak mądrze produkować własny kontent, nie narażając widza na brak możliwości oglądania bezpłatnych treści?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy usuną całą zawartość Disovery+, MotorTrend oraz Eurosport Extra na rzecz nowego MAXa, pozostawiając tylko lokalną zawartość serwisu. A do tego jeszcze mamy CANAL+ oraz Eleven Sports.

Edytowane przez Marek99
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...