Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rok temu kończyła mi się oferta na Eurosport Player i dostałem kod na 12mcy do Playera z reklamami + Eurosport Extra. Skorzystałem. 

W tym miesiącu za następne 12mcy ściągnęło mi już 99zł. Tragedii nie ma, bo poniżej 10zl/mc, ale patrząc na tą ich aplikację, to nędza z rozpaczą. W telefonie z android brak porządnego przewijania przód/tył,zamiast tego pasek na dole. Nie wiem kto tworzył to cudo, ale ręce opadają. Ta apka jest anty-sportowa. Jak mam oglądać jakąś transmisję z odtworzenia, to wolę spojrzeć na wynik niż jechać palcem po pasku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nix124 napisał(a):

@picassopawel 99 zł? Ja też dostałem kod na rok gratis, ale później podobno 119 zł według maila. Ja aktywowałem to w lutym, więc jeszcze nowej opłaty u mnie nie pobrali ;)

Ja aktywowałem 15.12.2022 i w tym miesiącu 15.12.2023 ściągnęło mi 99zł, zgodnie z regulaminem.

"Cena promocyjna (obowiązująca na podstawie niniejszych Warunków Promocji): 0zł (Voucher) za pierwszy pełny Okres Rozliczeniowy, po jego upływie 99,00 zł za drugi i każdy kolejny Okres Rozliczeniowy. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jakąś lepszą ofertę dostałeś :D

 

U mnie jest tak: "0zł (Voucher) za pierwszy Okres Rozliczeniowy, po jego upływie 119,00 zł za drugi i każdy kolejny Okres Rozliczeniowy."

 

Voucher przysłali mi 14 listopada 2022 z ważnością do 28 lutego 2023. I taka cena też była w tej wiadomości z voucherem podana, jak i potem przy aktywacji.

Edytowane przez nix124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, nix124 napisał(a):

No to jakąś lepszą ofertę dostałeś :D

 

U mnie jest tak: "0zł (Voucher) za pierwszy Okres Rozliczeniowy, po jego upływie 119,00 zł za drugi i każdy kolejny Okres Rozliczeniowy."

 

Voucher przysłali mi 14 listopada 2022 z ważnością do 28 lutego 2023. I taka cena też była w tej wiadomości z voucherem podana, jak i potem przy aktywacji.

Znalazłem maila, też 14 listopada identycznie jak u Ciebie, powinno być 119zł, aa zabrali 99zł, tyle, że spójrz w maila od Playera i pdf Warunki promocji. Tam jest napisane o 99zł, z tego co pamiętam logowałem się również na przeglądarce do Playera, konto i historia płatności i tam miałem też 99 i rzeczywiście tyle pobrało.

Żeby była jasność mail o 119 był od Eurosport, a 99 to mail od Playera jak został atywowany kod.

Edytowane przez picassopawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to u mnie jest jak mówię, to wyżej jest właśnie cytat z maila od playera ;) W każdym miejscu, w pdfie, czy mailu wszędzie jest 119 zł.

 

Musiałeś trafić w jakiś moment promocyjny (świadomy, bądź nie), a ja jak zamawiałem później pod koniec ważności vouchera to już to naprawili ;)

 

A teraz przez to będziesz miał niższą cenę, nic tylko się cieszyć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Player odpalił kilkanaście kanałów online typu FAST z różnymi serialami TVN:

https://www.press.pl/tresc/80043,15-kanalow-fast-od-tvn-w-playerze_-vod_pl-zostanie-polaczony-z-player_pl

https://player.pl/playerplus/kolekcje/15-kanalow-nowej-generacji,8773519

 

Dodatkowo, serwis VOD.pl ma zostać wchłonięty przez Playera, a do tego ostatniego powrócą bezpłatne treści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co teraz VOD.pl będzie za jakiś czas przekierowywał na player.pl (do zakładki z ofertą bez opłat)?

A może zrobią statyczną stonkę (one page) promującą ofertę VOD TVN WBD - player, MAX, TVN24 GO

Czy domena zostanie sprzedana? Choć dla takiej grupy medialnej przedłużenie/odnowienie domeny na kolejne lata to groszowe sprawy.

 

Chciałbym aby zawartość TVN24 GO została wchłonięta do playera, bo i tak TVN24 GO nie archiwizuje, tylko po jakimś czasie usuwa swoją zawartość materiałów wideo z usługi, dodając przy okazji nowsze, aktualne materiały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, swordfish napisał(a):

Dzięki tej zmianie odblokowali dostęp do TVN7 i do TTV. Do tej pory w podstawce Playera był tylko TVN, Metro i TVN Fakty. Usunęli TVN Fakty, ale były tam na żywo tylko Fakty o 19:00, a przez resztę czasu wyświetlali planszę zapraszającą na 19:00.

A z tym TVN Fakty, nie jest tak, że ono pojawia się w playerze gdzieś tak zawsze przed godz. 19:00 a potem automatycznie znika i pojawia się następnego dnia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się miotają z tym serwisem.

Był częściowo otwarty, potem go całkiem zamknęli z treściami dostępnymi w zamian za obejrzenie kilku reklam, teraz znów wracają do tego pomysłu, a czytam że będą wygaszać VOD.PL które kupili i wszystkie treści w modelu z reklamami trafią do Player.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...