Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Możecie mi wytłumaczyć coś takiego:

zakupiłem subskybcję na rok bez reklam za 50 zł w dniu 17-02-2021, w październiku tego samego roku pokazała się promocja za tą samą cenę, no to sobie ją zakupiłem, na koncie Playera uprawnienia zostały przedłużone na kolejny rok do 17-02-2023, ale wczoraj 17-02-2022 z karty pobrano mi kolejne 50zł i po sprawdzeniu konta Playera mam uprawnienia do 17-02-2024, czyli na kolejny rok.

Zastanawiam się czy w październiku nie pobiorą mi znowu 50 zł. i przedłużą do 17-02-2025.

Miał ktoś już taki przypadek, może traktują to jako dwie niezależne płatności ale na jednym koncie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Globus903 napisał:

A jest jeszcze może ta promocja? Bo cena wydaje się atrakcyjna. 

I mam pytanko, po wykupieniu pakietu Eurosport dostaniemy z automatu dostęp do Eurosport Player? 

 

Do serwisu nie, ale w samym Playerze dostępne są prawie wszystkie te same transmisje. W czasie IO w Pekinie nie ma "dodatkowych kamer", poza tym archiwum jest uboższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się to potwierdzi, to się zrobi bardzo "ciekawie".

 

Wszystko wskazuje na to, że Grand Prix 2022 będzie można oglądać wyłącznie w "playerze", a więc w płatnym kanale w internecie. Jedynie polskie rundy znajdą się w niekodowanej telewizji.

 

https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/zuzel-fatalne-informacje-dla-kibicow-chodzi-o-transmisje-z-grand-prix/0tfpx55?utm_source=tw_przeglad&utm_medium=social&utm_campaign=onetsg_fb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, piotrekj66 napisał:

Dodatkowo płatne czy mając już pakiet np player bez reklam to będzie w cenie ? Wątpię żeby to przeszło, w Polsce ludzie się bardzo wku***** po takim czymś to jak dla mnie ta cała koncesja może być dla dziadów zabrana dożywotnio ;)

 

Zapewne pojawi się jakiś pakiet wraz z Eurosportem (podobnie, jak dla zimowych dyscyplin, gdzie za jednorazową opłatę 45 zł, można oglądać wszystko od listopada do 31 marca 2022 r.; oczywiście nie tylko sporty zimowe można oglądać, ale również całą resztę). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawop napisał:

Kanały sportowe w 25 fps?

Mam u nich wykupiony Eurosport. I tam faktycznie E 1 i 2 w zakładce Kanały Tv. nie mają pełnej płynności i bitrate mają ok.6 Mb/s.

Natomiast w zakładce Eurosport obydwa te kanały już mają 50 fps. i ok. 8Mb/s. i moim zdaniem wyglądają nawet lepiej niż wersje na satelicie. Jest tylko kwestia opóźnienia 20-25s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.02.2022 o 19:30, bgmnt napisał:

Darmowy stream Ukraina 24 w Playerze: https://player.pl/live/ukraina-24,5662597

Dziś Player szuka tłumaczy języka ukraińskiego by uruchomić polskie tłumaczenie tego kanału. Wczoraj zrobił to Onet, ale co zaglądam to tego tłumaczenia nie ma, a wczoraj w nocy była jakaś tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Pawop napisał:
19 godzin temu, Globus903 napisał:
Nie przeszkadza mi to. 

Nie proponuj nawet takiego badziewia, bo sportu w 25 klatkach nie da się oglądać. Także pakiet C+ i Eleven to żadna alternatywa i nie należy tego nawet rozpatrywać.

To tylko moja zdanie. Większość kowalskich nawet nie zwraca na to uwagi. Współdziele konto z wujkiem i jego znajomym. I maja to gdzieś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Globus903 napisał:

Bezsprzecznie w Playerze najlepiej ogląda się kanały z paczki Canal+ czy Eleven Sports. Obraz bardzo dobry i zero buforowania. Polecam

 

Osobiście uważam, że najlepiej ogląda się transmisje z Eurosportu (nie tyle mam na myśli same kanały, co streaming). Od listopada nie zawiodłem się ani razu, a jakość obrazu jest naprawdę na dobrym poziomie (no i brak buforowania, to bardzo istotne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...