Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W ICA promocja na Eleven Sports:1 miesiąc za 0 zł, a następnie 11,90 zł przez kolejnych 11 miesięcy.

Przy włączeniu na początku grudnia w okresie 13 miesięcy zapłacimy tylko za 11 miesięcy,

co wynosi 10,07 zł za miesiąc (dzieląc przez 13 m-cy) i 10,91 (dzieląc przez 12 m-cy)

Natomiast w ICA nie mam Eleven Sports za 15,90 zł bez zobowiązania, gdzie cena za miesiąc w opcji

włącz/wyłącz jest najkorzystniejsza - 7,95 zł.

 

Czy mozna wyłączyć wcześniej , np po 2 miesiącach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zadzwoń np i spytaj o tą opcję ja np ją posiadam i dwie opcje za 11.90 zł.

W listopadzie nie było, w grudniu jest to samo co u Ciebie.

Zamówiłem wczoraj za 15,90 zł i mam zamiar na zasadzie włącz/wyłącz

dotrwać do maja, a później zdecyduję co dalej.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w regulaminie tego nie widzę. Tak mi powiedział konsultant.

Niestety więcej nie pomogę bo właśnie wycofano z mojego konta ta promocję i nie sprawdzę dokładnej nazwy i regulaminu.Nie widzę już jej w ICA.Była bardziej korzystna niż plus miesiąca więc ją wycofano  :D

 

Najważniejszy parametr to "okres gwarantowany".Zobacz na ile masz miesięcy.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.Możesz też włączyć samodzielnie w ICA.

 Czyli tak. Zamawiam dzisiaj 2 grudnia przez internet. Muszę wyłączyć w styczniu - zrobię to także drugiego. Czy po pierwszym lutego mam czekać aż kanały zgasną bo zapewne jeszcze 1-2 lutego mogą świecić czy mogę włączyć kanały 2 lutego mimo że jeszcze będą aktywne z racji opóźnionych uprawnień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz wyłączać 2 stycznia. Możesz później, a nawet na koniec miesiąca. Czasami się zdarza, że nc zapomina odłączyć opcje i ogladasz sobie za free. Jesli zgasną w lutym to ponownie włączasz. I nie 2 dnia miesiaca, tylko pierwszego.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten drugi dzień miesiąca niech będzie u mnie zapamiętany aby nie przeoczyć, nie zapomnieć. No dobra, dobra włączyłem właśnie przez moje nc+ ale teraz powiedzcie mi gdzie szukać tam opcji wyłączenia kanału??? Znaleźć nie mogę.

Wyłaczasz przez opcję Napisz do nas wybierając odpowiedni temat maila.W ciągu kilku dni przychodzi potwierdzenie wyłączenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko sprawdź co masz w ofercie. Ja właśnie wybrałem Opcje cennikowe, Eleven za 15,90 a w ofercie mam włączoną promocję Eleven 11,9 na 12m.

I znowu reklamacja... ale to jutro po 18.00.

Ja mam w ofercie 

02.12.2016
  • Eleven Sports 15.9zł

 

tak więc chyba ta opcja włącz wyłącz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zamawiając opcje  dodatkową CANAL+ (2) będę  miał dostęp do nc go Canal plus Vod na komputer ?

 

Teoretycznie powinieneś mieć... A praktycznie to nie wiadomo :) W moim przypadku ze 2 tygodnie temu domówiłem opcję 2xc+(seriale i discovery za 5 zł ), żeby właśnie móc oglądać c+vod na tablecie - co przy 6xc+ nie było możliwe. No i niestety ale zarówno na c+seriale,c+discovery oraz na c+vod w dalszym ciągu widnieje znak "kłódki" i informacja, że nie mam uprawnień. Oczywiście kontakt z konsultantem nc+, info że sprawdzą co i jak. Niestety mimo wielu kolejnych kontaktów , nadawania uprawnień itd. do tej pory nie działa ani c+seriale,c+discovery ani c+vod w aplikacji nc+go , sprawdzałem na dwóch tabletach oraz na laptopie (tu już bezpośrednio przez stronę www nc+go). Złożyłem reklamację i czekam 30 dni na odpowiedź. To jeszcze ze 2 tygodnie poczekam. Włączyłem również darmową opcję c+seriale extra na 2 mce- tu również znak kłódki w nc+go i brak uprawnień. Natomiast wczoraj włączyłem za 15,90 zł kanały eleven i już po godzinie śmigają w nc+go :)

Edytowane przez ptysiub
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być jak piszesz, tyle że ja dokupiłem te 2 dodatkowe kanały c+ do końca umowy.... czyli jeszcze jakieś 21 miesięcy. I mimo wszystko nie działają w nc+go.

Podobnie jest z c+ vod i seriale extra. A warunki nic nie mówią o niedziałaniu tych kanałów w aplikacji nc+, więc nawet ich przeczytanie nie zmieniło faktu wystąpienia problemu z odbiorem w nc+go. Zresztą konsultanci zapewniali, że mając 8xC+ otrzymam dostęp do c+vod i wszystkich kanałów c+ w aplikacji nc+go. I dlatego reklamacja jest właśnie w toku rozpatrywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...