Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw konsultant z którym przedłużyłem umowę tydzień temu zarzekał się, że nie można dobrać opcji dodatkowej Eleven wraz z Eleven 4K a tymczasem widzę na stronie, że kanał jednak jest dostępny w pakiecie Eleven...

 

Na razie mam do niego dostęp przez Play a za kilka miesięcy o ile go nie dołączy UPC to raczej  będę zainteresowany opcją  włącz- wyłącz.

Przez sat ma najlepszą obecnie jakość.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, kucykspeedway napisał:

Czy osoby mające Optimum+ mogą sprawdzić, czy w ICA mogą wykupić Dopełnienie do Extra+ za 10 zł ?

Ja aktualnie mam tylko opcje cennikową za 20 zł /msc.

Wysłane z mojego SM-N981B przy użyciu Tapatalka
 

Mam dwie umowy z pakietem Optimum+:

1) Optimum+ - brak opcji dopełnienia za 10zł/mies. (chociaż wcześniej była), jest tylko za 20zł/mies. - cennikowo

2) Optimum+ z CANAL+  - jest opcjadopełnienia za 10zł/mies. i  za 20zł/mies. - cennikowo

Obie umowy przedłużana w tym roku, więc stosunkowo nie tak dawno.

 

Czyżby dla pakietów z samym Optimum+ opcja za 10zł jest już niedostępna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , dzisiaj ze zdziwieniem zobaczyłem w płatnościach miesięcznych powiększoną kwotę o 52 zł , po mailu do canalplus dostałem odpowiedz że to opłata za Netflixa. Tylko że nie zamawiałem Netflixa za pośrednictwem Canalplus a po drugie płacę ten abonament z karty kredytowej. Czy ktoś miał podobną sytuację ? i czy istnieje jakis kontakt telefoniczny czy pozostaje tylko mailowy z Canalplus ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, PawelTSW napisał:

Logowałeś się na swoje konto netflixa na dekoderze? Znajomy miał tak że chciano mu zmienić płacenie dodając to do abonamentu c+, pojawiło mu się to przy logowaniu do netflixa, pierwszy raz na dekoderze dlatego nie wyraził na to zgody i nie może korzystać z netflixa na dekoderze 4k

Ja korzystałem z Netflixa na dekoderze bez rachunku od Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki , dodzwoniłam się na infolinie Netflixa i okazało się że zhakowano mój dekoder Cyfry miałem podłączony przez wifi i ktoś założył dodatkowe konto Netflixa poprzez dekoder. Niestety za tej miesiąc musiałem zapłacić abonament. 

W dniu 4.01.2022 o 09:36, Jack777 napisał:

@pancioWaldek zdarzają się ostatnio włamania na konta w Strefie Canal+, sam tak miałem i zwiększono mi pakiet na maksymalny,

ale mogłem to jeszcze zmienić, sprawdz sobie, zadzwoń do nich aby podali Ci sposób  w jaki został dodany Netfix.

 

Edytowane przez pancioWaldek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...