Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.09.2021 o 11:21, ircios napisał:

Raczej teraz dają za free ten kanał do pakietu C+

Właśnie wczoraj dzwonili i nie chcą dać za free C+4K, tylko za 10 PLN.  Chcą dać paczke Canal+ (11 kanałów) za 19,90 + C+4K za 10 PLN. Obecnie mam Nowy Comfort oraz paczkę Elevenów. Dzwonią do mnie co jakiś, żebym poszezrzył ofertę o paczkę C+. Narazie podziękowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem telefon w sprawie przedłużenia umowy i konsultantka stwierdziła, że kolekcja Paramount Play "poznikała nagle z ofert" i nie jest mi w stanie tej opcji zaproponować. 

 

Co ciekawe z zakładki "promocje dla abonentów" na stronie internetowej też zniknął box z "Paramount Play". 

Nadal można dobierać Fox Play i NatGeo Play. 

 

Z drugiej strony cały czas przy pakiecie Entry+Film kolekcja Paramount Play jest za 0zł. 

 

Myślałem, że wiesz coś więcej na ten temat. Pomyślałem sobie , że to wycofanie w związku z tym nowym serwisem SkyShowtime, który ma wejść w przyszłym roku, a jej elementem mają być produkcje z Paramountu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.09.2021 o 12:10, lakiman napisał:

30 zł za paczkę C+ wraz z C+ 4K i jeszcze niektórzy kręcą nosem.

Co mają powiedzieć klienci np. kablówek... 😉

 

Założyć antenę satelitarną i pakiet Entry + paczka C+ wraz z C+ 4K i HBO za 50 zł 🤣 

Druga opcja to Entry+ wraz z paczką C+ i C+ 4K - paczka PSP i paczka Eleven wraz z Eleven 4K za 50 zł.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ircios napisał:

Można i na całą umowę. Nawet za 19,99

Czyli do Comfortu+ za 25 zł śmiało mogę walczyć o 11xCanal+ za 19,99 zł na 6 miesięcy? Do końca umowy nie chcę bo ja i tak od maja to oglądam coraz mniej telewizji, a latem to już praktycznie w ogóle. Na początku października będę dzwonił żeby aktywować więc warto wiedzieć za ile minimalnie mogę to dostać żeby konsul nie wciskał mi kitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ShinobiQWE i ostatnio konsultant proponował CANAL+ na 6 miesięcy lub na 12 miesięcy do Optimum+ za 24,99zł. Jeżeli za 19,99zł to tylko na całą umowę. Ale możesz spróbować zapytać.

Ogólnie to warto taką opcję aktywować na początku miesiąca. Wtedy ten pierwszy, niepełny miesiąc masz gratis + 6 po 25zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamil2505Czyli pewnie dają Canal+ za 19,99 zł tylko do końca umowy, a na pół roku za 25 zł. Spróbuję po negocjować, ale generalnie 25 mogę śmiało za to płacić bo ta paczka jest akurat tyle dla mnie warta dopóki mają Premier Leauge. A do tego mają kilka ciekawych seriali(np. Klangor, nowy sezon Kruka) które z chęcią obejrzę. Rozumiem, że jak wykupię 11xCanal+ to będę miał dostęp do tych seriali w serwisie VOD? A co do włączania na początku miesiąca to doskonale o tym wiem i dlatego czekam do października bo kilka dni w żaden sposób mnie nie zbawi, a tak cały miesiąc za free.

Edytowane przez ShinobiQWE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lokam Jak masz zamawiać jakąś opcję dodatkową, to sugeruję tak najlepiej 3 dnia miesiąca. Zdarzyło mi się jakiś czas temu, jak zamawiałem jakąś opcję 1 dnia miesiąca, że system naliczył mi opłatę do rachunku za abonament właśnie za miesiąc aktywacji.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...