Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Opcja dodatkowa z kanałami TV France jest dostępna od 1 czerwca dla wszystkich Abonentów nc+ niezależnie od posiadanego sprzętu.

Została stworzona oferta promocyjna na te kanały za 8 zł/m z której oczywiście skorzystałem dzisiaj, bo zawsze to 2 zł taniej niż płacić cennikowo 10 zł/m. Warunki promocji na opcję TV France są takie:

dc2fdfde1a2e1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emil.1603

Tak cena 8 zł/m za opcję dodatkową TV France jest tylko, gdy skorzysta się z promocji ze zobowiązaniem na 12 miesięcy, ale jest plus bo potem po tym okresie mamy opcję już bez zobowiązania, a cena nadal bez zmian 8 zł/m. Natomiast zawsze można aktywować tą opcję na warunkach standardowych bez żadnych zobowiązań za 10 zł/m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, SatExpert napisał:

Bo umowa nc+ z France TV się skończyła i mięli dwie opcje: podpisać nową, lub wycofać kanały z oferty. ;)

 

O tych co mają umowy na kartach Conax w NC+ to zapomnieli.

Na kartach Conax brak oferty France TV.

 

@Emil.1603

Choć osobiście się tym nie martwię bo mam dostęp do oferty Fransat - TNT SAT z Eutelsat 5W. Karta bezterminowa podobnie jak z TIvusat. Odbiór z dedykowanym modułem CI+.

 

23c6e0350ce060dc.jpg

Edytowane przez tweed77
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można dobrać 8x C+ za 25 zł do końca umowy już do pakietu start+? Jeśli tak to czy ta opcja "odblokowuje" możliwość dobrania Mistrzowskiej Piłki (włącz/wyłącz za 30 zł)? 3x Eleven jak rozumiem do każdego pakietu można dobrać za 15,90 zł (też włącz/wyłącz)?

 

Chcę mieć przede wszystkim C+, PSP i Eleven i zastanawiam się czy brać start+ i bawić się w dokupywanie opcji dodatkowych jak wyżej, (o ile jest to możliwe) czy wziąć od razu Comfort z C+, HBO, PSP, mieć umowę na 12m i ewentualnie bawić się opcją włącz/wyłącz w przypadku Eleven.

Edytowane przez Ferdas100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
16 minut temu, sztywniak napisał:

Czy opcja MMP z Eleven w cenie 25 zł jeszcze istnieje?

Tak, istnieje.

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam opcje Multi Man Pack do końca czerwca, ale umowa jeszcze ważna przez rok, na jaką ofertę mogę liczyć?Mogę połączyć to z pakietem Eleven, mimo że ten pakiet mam osobno dostępny?Chodzi mi o to, żeby te opcje były razem za 25 zł?Jest to możliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Nie będziesz mógł wyłączyć.

Ja dzisiaj dzwoniłem i mam MMP do końca czerwca, ale Eleven w NC+ nie posiadam i w moim przypadku mogę włączyć MMP+Eleven za 25 zł do końca trwania umowy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Nie pytałem. Jak nie zrezygnuję, to od lipca nadal mam 20 zł za MMP.

Mnie się nie pali z tym MMP+ Eleven za 25 zł w NC+,  gdyż posiadam pakiet Eleven wraz z Eleven Sports 1 4K, u innego dostawcy do 2021.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...