Jump to content

Ferdas100

Users
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Ferdas100

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

155 profile views
 1. Niedawno wziąłem pakiet Start i też zależy mi tylko na piłce, więc się wypowiem. Do LM najbardziej opłaca się dodatkowa opcja Mistrzowska Piłka bez zobowiązania. 1 września włączasz opcję w ICA i zlecasz jej wyłączenia z końcem października. 30 zł doliczają Ci dopiero do rachunku za październik, więc za 30 zł masz 2 miesiące. Powtarzasz ten "cykl" w listopadzie/grudniu, lutym/marcu i kwietniu/maju. Zatem płacisz 4x 30 zł i masz całą fazę grupową i pucharową europejskich pucharów. 4x 30 = 120, 120/12= 10, więc wychodzi średnio 10 zł za miesiąc. Kolosalny wydatek to chyba nie jest. Eleven tak samo jak MP najbardziej opłaca się w opcji włącz/wyłącz. Opcja ta kosztuje 16 zł, fan piłki ma tam co oglądać od sierpnia do maja, więc robimy jak z MP sierpień/wrz, paź/lis, gru/sty, lut/mar, kwi/maj. 5x 16 = 80, 80/12= 6,66 zł. Paczkę 10x C+ (wtedy jeszcze 8 ) dobrałem za 25 zł ze zobowiązaniem do końca umowy. W tym przypadku żadnej opcji włącz/wyłącz w ICA nie miałem, ale to dość rozsądna cena, więc raczej nie ma co narzekać.
 2. Czy można dobrać 8x C+ za 25 zł do końca umowy już do pakietu start+? Jeśli tak to czy ta opcja "odblokowuje" możliwość dobrania Mistrzowskiej Piłki (włącz/wyłącz za 30 zł)? 3x Eleven jak rozumiem do każdego pakietu można dobrać za 15,90 zł (też włącz/wyłącz)? Chcę mieć przede wszystkim C+, PSP i Eleven i zastanawiam się czy brać start+ i bawić się w dokupywanie opcji dodatkowych jak wyżej, (o ile jest to możliwe) czy wziąć od razu Comfort z C+, HBO, PSP, mieć umowę na 12m i ewentualnie bawić się opcją włącz/wyłącz w przypadku Eleven.
 3. Czyli wychodzi na to, że NC+ po prostu jest na rękę sprzedawanie abonamentu z ich dekoderami i stąd takie rewelacje wciskane potencjalnym klientom
 4. A korzystasz z modułu włożonego bezpośrednio do telewizora czy do tunera z wolnego rynku? Właśnie pisałem w tej sprawie do NC+ i dostałem odpowiedź, że nagrywać można tylko w przypadku modułu umieszczonego w telewizorze, a w przypadku modułu włożonego do tunera nie da się nic nagrać. Z kolei pisałem również do Fergusona i dostałem odpowiedź, że najnowszy moduł CAM CI+ od NC+ działa w modelach A203, A253 Combo i A254 Combo i można spokojnie nagrywać. Ciekawa sytuacja Jak myślicie kto tu nagina prawdę? Może ktoś, kto używa tego modułu w dekoderze mógłby się wypowiedzieć?
 5. Na pierwszych stronach (jeszcze w 2016 roku) wątku była mowa o blokowaniu nagrań niektórych meczów z C+ przez NC+ na tym module. Wobec tego pytanie do obecnych użytkowników tegoż modułu: Czy na ten moment korzystając z modułu można swobodnie nagrywać mecze w C+ Eleven i PSP?
 6. Może ktoś opisać jak wygląda oglądanie programów wstecz na tym dekoderze? Czy wszyscy mają takie problemy z nagrywaniem na dysk zewnętrzny jak niektórzy w tym wątku pisali? Do ilu godzin maksymalnie można cofnąć program za pomocą funkcji TimeShift?
 7. Mógłby ktoś z użytkowników Ipla opisać jak wygląda w tym serwisie oglądanie programów po ich emisji? Czy jest możliwość przewinięcia kanału wstecz? Jeśli tak to o ile? Czy da się np. obejrzeć mecz w formie VOD po jego zakończeniu bez spojleru wyniku?
 8. Nigdy nie korzystałem z playera na Smart TV. Nie orientuję się czy istnieje taka możliwość, ja nic nie testowałem, po prostu kupiłem w ciemno najpierw jeden pakiet do oglądania na kompie, a później Boxa, także tutaj Ci nie pomogę. Komu generuje problemy, temu generuje. Przykład: Niemal całą sobotę spędziłem na oglądaniu futbolu w C+ za pomocą Boxa, który pracował bez przerwy przez dobre 8-9 godzin i nie było żadnych problemów, lagów, buforowania itp. W niedzielę było zresztą podobnie. Nie mam w zwyczaju klasycznego oglądania TV (do czego imo Box niezbyt się nadaje) tzn. skakania po kanałach, szukania ciekawych filmów itp. Oglądam głównie konkretne rzeczy, które wcześniej zaplanowałem, więc wady Boxa jak dość toporny interfejs, powolne uruchamianie w trybie oszczędzania energii czy "wyostrzanie" się obrazu dopiero po kilkunastu sekundach specjalnie mi nie przeszkadzają. Używanie Ethernetu rozwiązuje problemy z połączeniem z netem, a przejście na tryb oszczędzania energii wyraźnie poprawia wydajność Boxa i można komfortowo oglądać ulubione programy. Nie bardzo rozumiem o co Ci chodziło z tym dziwnym stereotypem. Jeśli coś dla Ciebie jest badziewiem, to nie znaczy, że dla każdego nim będzie. Każdy ma swoje priorytety, więc zluzuj majty. Z mojej perspektywy (pasjonata futbolu, a w szczególności Premier League) Player jeśli chodzi o kontent gniecie konkurencję. Co do samego Boxa to może największe cudo techniki to nie jest, ale da się go doprowadzić do stanu używalności.
 9. Wiele osób narzeka na Player+ Box. By rozwiązać większość problemów z działaniem Boxa trzeba zrobić dwie rzeczy. a) Przestawić w ustawieniach na tryb oszczędzania energii - Box włącza się wolniej, proces włączania Boxa trwa około minuty, na wyświetlaczu nie wyświetla się godzina. Sprawia to, że Box nie zacina się i nie trzeba go resetować. Wystarczy przyłożyć rękę do Boxa w trybie z zegarem i zrobić to samo w trybie oszczędzania energii, by zobaczyć różnicę. W trybie szybkiego włączania Box jest ciepły nawet parę godzin po wyłączeniu, po ponownym włączeniu działa topornie, aż w końcu zamula się na amen i pozostaje tylko reset. W trybie bez zegara box po wyłączeniu staje się całkowicie zimny, a po włączeniu działa poprawnie, nie zacina się, wszystko działa jak powinno, Box chodzi poprawnie. Tu twórcy sami strzelili sobie w stopę ustawiając (w ogóle udostępniając?) jako domyślny tryb "zegarowy". b) Podłączyć do internetu kablem - przy połączeniu przez wifi Box, co jakiś czas rozłącza się z internetem, wyskakuje komunikat mówiący o braku połączenia podczas, gdy na innych urządzeniach internet działa normalnie. Przy połączeniu kablem nie ma z tym żadnego problemu, po za tym wszystko śmiga na najwyższej jakości, przy prędkości łącza 10 mb/s, a przy połączeniu bezprzewodowym często trzeba było redukować jakość na średnią. Ogólnie to Player+ Box jak i oferta Player+ mi odpowiada. Przede wszystkim podoba mi się to, że można do woli żonglować pakietami np. niedługo skończy mi się pakiet startowy, który otrzymałem za pół darmo razem z Boxem, ale już wykupiłem pakiet C+ z Eleven. Akurat po upływie tego pakietu zacznie się sezon ogórkowy jeśli chodzi o piłkę, i nie będzie mi się opłacało płacić tyle za kilka filmów i seriali w C+ i miliardy powtórek w Eleven, to wykupię HBO, Fox Play ewentualnie C+ seriale extra. Od Sierpnia wraca Premier League i reszta lig i znowu wjedzie paczka C+ i Eleven itd. Planowałem kupić NC+, ale chyba zostanę przy Playerze właśnie ze względu na tą elastyczność, której próżno szukać w platformach satelitarnych/kablówkach, gdzie byłbym zmuszony przez minimum rok płacić sztywny abonament za określone kanały bez możliwości zmiany pakietu, co najwyżej dokupienia wyższego. Super opcją jest też możliwość obejrzenia dowolnego programu sprzed max 24 godzin bez konieczności nagrywania. Ceny jak dla mnie znośne, teraz jest fajna promocja do końca roku: C+ z HBO lub Eleven za 50zł na 30 dni. Za to jest pole do poprawy jeśli chodzi o płynność obrazu, która może tragiczna nie jest, ale w porównaniu chociażby z kanałami z naziemnej różnicę na niekorzyść Boxa widać gołym okiem (sama jakość w miarę ok jak na moje oko). Szczególnie jest to widoczne w trakcie oglądania sportu. No i przydałyby się LM i LE w uczciwej cenie, ale patrząc na ceny w Ipli to Polsat chyba nie raczy takowej zaoferować. Możliwość nagrywania też by się czasem przydała.
×
×
 • Create New...