Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, leonk1974 napisał:

Na dekoderze Ultrabox w zakładce CANAL+ kolekcje jest Canal+Seriale Extra. Gdy chce odpalić tam jakiś serial wyskakuje Ten tytuł wymaga rozszerzonej subskrypcji. O co tu chodzi?

 

1 godzinę temu, leonk1974 napisał:

Tylko na infolinii teietdzą,że takiej oferty nie ma już od 4 lat.

A po co Ci to jak tam tylko seriale C+ dostępne w zakładce Canal+Original?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam czy po zaakceptowaniu tego aneksu nie wypowiedzieć im tej opcji dodatkowej eleven i nie wziąć bez zobowiązania…..kontuzja albo transfer lewego i rodzina przestanie płakać a z jakichś nieznanych mi powodów mój pakiet bez eleven kosztował 99zł a z elevenem już 107 :D ale eleven jest opisany w aneksie normalnie po 11,90 z dodawaniem mogą mieć problem ale z odjęciem i dopłatą 5zl za opcje bez zobowiązania nie powinni mieć problemu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Viaplay albo canal+ dawał ofertę tylko na PL to kupiłbym tylko PL, co nie zmienia faktu że canal+ mając licencje lub sub licencje wróciła do tego co było dawno dawno temu czyli miejsca w którym można zobaczyć wszystkie topowe ligi piłkarskie…ale najśmielsze jest to że gdyby mi kiedyś powiedział że gale ksw będą dostępne „za darmo” przy aneksie z canal+ to cytując klasyka „ja bym to badał”;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, p_gruszka napisał:

No właśnie chodzi mi o to, czy można kombinować tzw. włącz/wyłącz do Netflixa 4K, bo to jednak jakby trochę inna usługa (zmiana planu u zewnętrznego dostawcy)?

Niw ma opcji Netflixa w w/w. Za free masz miesiąc w którym aktywujesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niw ma opcji Netflixa w w/w. Za free masz miesiąc w którym aktywujesz. 
Koledze chodzi zapewne o to czy może po zakończonych miesiącach promocyjnych korzystać z opcji włącz/wyłącz na opcję rozszerzenia pakietu Netflix do 4 urządzeń i 4K w cenie która jest obecnie na poziomie 17 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...