Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla pewności, bo dawno nie miałem tej platformy. Jak zamówię Viaplay 1 października, to cały miesiąc mam za darmo, a płacę tylko za listopad? Jak potem wyłączę w listopadzie i będę chciał włączyć na stałe w grudniu po Katarze, to jak zamówię po 18 grudnia, to mam styczeń za darmo, a potem 19 zł do końca umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mikoko napisał:


A tego niby hiciora nie będzie na kanałach c+?

 

48 minut temu, Arkon napisał:

Rzeczywiście, bo w tej kolejce będą dwa hity- jeszcze derby Manchesteru. Czyli chyba zamawiam 2 października. Jak długo czeka się na aktywację pakietu, bo nikt mi nie odpowiedział.

Dokładnie. W tej kolejce - CANAL+ pokaże dwa mecze: Liverpool FC - Brighton & Hove Albion (01.10., 15:55, Canal+Sport2) i właśnie Arsenal - Tottenham Hotspur (01.10., 13:25, Canal+Sport2).

Więc spokojnie można zamawiać 2-ego. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Arkon napisał:

Rzeczywiście, bo w tej kolejce będą dwa hity- jeszcze derby Manchesteru. Czyli chyba zamawiam 2 października. Jak długo czeka się na aktywację pakietu, bo nikt mi nie odpowiedział.

Zwykłe opcje to kilka kilkaście minut i działają. Tu jest serwis online to nie wiem czy tak samo to wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo iż wciąż uważam, że ten szwedzki serwis jest w Polsce niepotrzebny bo psuje dotychczasowy porządek i kulturę oglądania sportu w TV, to jednak jako fan KSW, nie mogłem przejść obojętnie obok takiej oferty, biorąc pod uwagę, że wcześniej płaciłem po 40 zeta za galę a po wejsciu do Viaplay 34zł, to 19 zł robi różnicę, zwłaszcza, że ta cena od marca nie wzrośnie na 55 zł, więc zdecydowałem się dokupić. Aktywacja jest mega prosta, przychodzi link na maila, klikamy i do wygenerowanego maila/loginu wymyślamy tylko hasło i gotowe.... albo jeśli mamy już konto w Viaplay można się nim zalogować i oferta Canal+ automatycznie powiąże się z naszym dotychczasowym kontem Viaplay. Do końca września i cały październik mam za 0 zł. Usługa zadziałała błyskawicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten cały viaplay jest warty 0zł Stanowski zrobił odcinek o sporcie w streamingu i w pełni się z nim zgadzam Polsat co prawda rzadko „pada” ale to co się dzieje z viaplay serwerami i ich „jakością” obrazu z ery vhs fo już przegięcie nie powinni im w Polsce w ogóle pozwolić wykupić wyłączności praw do PL niemieckiej czy F1 bo nie mają infrastruktury będę miał viaplay tylko dlatego że pokazuje PL kończy mi się umowa a przy dwuletnim aneksie dostanę za darmo.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minutes ago, lakiman said:

Nie jest to jakość VHS.

Przy 720 p i ok 5 Mb/s można oglądać, gorzej gdy przy takim samym bitrate podnoszą rozdzielczość.

 

Można oglądać i 480p jakość. Nikt tego nie zabrania i nie sprawdza ;] problem w tym ze ludzie przyzwyczaili się do normalności- czyli stabilnego obrazu i lepszej jakości a przyszedł jakiś twór który podaje papkę technologiczna i myśli ze zbawia świat. Na dodatek dowala 60% podwyżki a i tak znajda się tacy co ich bronia

Ps. Gdzie to słynne 4K w premier League którym tak mocno się chwalili i zapowiadali :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, _Artek_ napisał:

Jest warty 0zł i jest jedynym w pełni legalnym sposobem oglądania najlepszej ligi piłkarskiej na terenie naszego pięknego kraju gdzie tu widzisz zaprzeczenie? 

Jeżeli serwis oferuje coś co Ciebie interesuje to chyba raczej jest warty więcej niż 0zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...