Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@tweed77 Kiedyś tak właśnie robiłem :-)

Bardziej z ciekawości teraz zadzwoniłem ponieważ uznałem, że skoro tak stoi w cenniku, który otrzymałem biorąc drugą umowę to nie powinno być problemu żeby na takich zasadach uruchomić tę opcję. Z drugiej strony do umowy powrzucali mi jakieś usługi VOD, z których i tak nie korzystam, ale operator bardzo zadowolony bo kwota udzielonej ulgi automatycznie idzie w górę i w przypadku chęci rozwiązania umowy przed upływem okresu oznaczonego zawsze to więcej kasy od klienta tytułem kary umownej... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może głupie pytanie: pakiet Mistrzowska Piłka również działa bez problemu w opcji włącz/wyłącz?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może głupie pytanie: pakiet Mistrzowska Piłka również działa bez problemu w opcji włącz/wyłącz?
Działa, działa i wychodzi wtedy 10zł miesięczne w skali roku (jak wyłączysz 4 razy w miesiącach: wrzesień/październik, listopad/grudzień, styczeń/luty i marzec/kwiecień - czyli od startu rozgrywek grupowych do finału, który i tak zawsze jest w otwartej TV).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.01.2020 o 09:34, damio napisał:

Napisałem do Canal meila ze jestem zainteresowany dopełnieniem do pakietu extra. Dostałem telefon i zaproponowano mi i się zgodziłem za 15 zł od marca luty za 0 zł. Za 10 zł dają jak ktoś płaci za comfort powyżej 30 zł. 

Nieprawda! Ja mam Comfort+ za 22,50 zł przedłużany w grudniu 2019r i dopełniłem do Extra+ w styczniu 2020 roku za 10 zł. Czyli razem 32,50. Teraz dobiorę HBO za 20 zł i Canal+ za 25 zł i mam cały rachunek za 77,50 zł . Można, Można. Pozdrawiam niedowiarków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ofik napisał:

Nieprawda! Ja mam Comfort+ za 22,50 zł przedłużany w grudniu 2019r i dopełniłem do Extra+ w styczniu 2020 roku za 10 zł. Czyli razem 32,50. Teraz dobiorę HBO za 20 zł i Canal+ za 25 zł i mam cały rachunek za 77,50 zł . Można, Można. Pozdrawiam niedowiarków.

Pochwalił się i cisza. Wrzuć skrina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, wepses napisał:

Tak przy okazji, czy komuś ostatnio udało się dostać pakiet 10xC+ wraz z C+4k w cenie 25zl/miesiąc?

W opcji składak nie dostaniesz tego. Przy zobowiązaniu do końca umowy, tak. Jest na forum. Extra + C+ z 4K do tego dek 4K (C+ 4K i dek za 0).

Np. @mxv1 otrzymał taką ofertę.

Edytowane przez gebi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, roberttosat napisał:

Jak już to C+10 za 25 zł a C+4K za 0 zł. C+4K nie jest częścią paczki C+.

Nie no jasne  - o to mi chodziło. Przepraszam, to był skrót myślowy. 

Godzinę temu, gebi napisał:

W opcji składak nie dostaniesz tego. Przy zobowiązaniu do końca umowy, tak. Jest na forum. Extra + C+ z 4K do tego dek 4K (C+ 4K i dek za 0).

Np. @mxv1 otrzymał taką ofertę.

Chodzi Ci o dobieranie pakietu C+ do pakietu Extra+ czy zakup nowej oferty Extra+ z Canal+ i C+4k wraz z dekoderem 4k za 99zl/m? Mi chodziło o dobranie do juz wykupionego  palietu np extra+ opcji 10xC+  za 25/m do konca umowy i do tego C+4K za 0zl. 

Edytowane przez wepses
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gebi

@wepses

 

Ja, przedłużyłem  Extra+ (44,99zł), Canal+ x12 (25zł), Canal+ 4K(0zł), Dekoder 4K(0zł), Fox play(0zł), Nat Geo Play(0zł) = 69,99zł na całą umowę wszystko 

 

Dodatki: HBO + HBOGO = 0zł do 31.05.2020r - możliwość wyłączenia./.Disney MOD = 0zł do 31.03.2020r - możliwość wyłączenia./.FilmBox Pack = 0zł do 31.01.2020r - automatyczne wyłączenie

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, gebi napisał:

Celem uciszenia tych niedowiarków, wrzuć zrzuty ekranu z ofertą dopełnienia za 10 w styczniu do comforta.

Trzeba odróżnić pojedynczy przypadek od reguły. "Niedowiarek" zadzwoni na infolinię celem zamówienia i dostanie odmowę. Ma się powołać na screena z forum?

Chętnych na ten dodatek w takiej cenie było w tym wątku pełno. Wielu odprawiono z kwitkiem. Parafrazując, "Nie mamy dla Pana takiej promocji i co nam Pan zrobi?" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to odosobniony przypadek, kilka osób w ostatnich kilku tygodniach informowało o dopełnieniu za 10 do comforta w cenie 22 i 25 pln. 
Zasada jest taka, że nie należy wierzyć w to co mówią na infolinii i podchodzić do tego z dystansem. Jeżeli jeden konsul odmówi, trzeba być konsekwentnym, odczekać, zadzwonić powiedzmy za kwadrans i z reguły uzyska się to co się chce. Bynajmniej ja w ten sposób to załatwiam. Inni forumowicze też tak robią. Natomiast dopełnienie w cenie 15 pln, jest bardzo realne, także jeśli nie dostanie za 10 to 15 i tak jest opłacalne.

W zasadzie nie wiem co cię dziwi powoływanie się na oferty z forum satkurier. Gro osób tak robi. Między innymi ja. 

Edytowane przez gebi
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że mam poszukać takich, co nie dostali i ich też wypisać ? Tylko po co ? Ja napisałem, żeby nie traktować promocji jako standard. A że są tacy, którzy ją dostają, tego przecież nie neguję. Wiem, że tak jest.

@gebi sam proponujesz dzwonić do skutku, czyli to nie jest oferta standardowa, bo gdyby taka była to byś to załatwił przy pierwszej rozmowie. A tak zależy od humoru gościa po drugiej stronie i być może poleceń przełożonych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Aktualnie dopełnienie w cenie 10 pln nie jest standardem. Jeszcze kilka m-cy temu, rozdawali na lewo i prawo. Aczkolwiek, czytając posty niektórych, zastanawiam się czy może ja mam pecha, żeby uzyskać w tej cenie. Wynegocjowałem naprawdę dobrą ofertę dla siebie, wrzucili do worka chyba wszystko co mogli i na czym mi zależało, a utrzymania dopełnienia za dyszkę nie dali. Za 15 była propozycja. Odmówiłem. Docelowo nie klepnąłem przedłużenia umowy i jestem na nieokreślonym. Odnośnie sugestii, żeby dzwonić do skutku, miałem na myśli ogólnie wszystko co się tyczy umowy, nie wyłącznie dopełnienia.

Odnoszę wrażenie, iż teraz biorą mnie na przetrzymanie. Kto pierwszy się wyłamie i przyklepie warunki, mniej lub bardziej korzystne dla jednej ze stron ?.

Edytowane przez gebi
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że dopóki im płacisz, to mają to gdzieś czy klepniesz ofertę czy nie, chyba, że byś wchodził na sporo wyższy pułap cenowy, niż obecnie masz na nieokreślonym,może wtedy by im zależało.
BTW. Łatwiej dostaje się dobre oferty pod koniec miesiąca, kiedy konsultanci mają ciśnienie, żeby wyrobić jak najlepsze wyniki sprzedażowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie oferta nie jest jakaś oszałamiająca, ale może się komuś przyda taka informacja: w ICA istnieje możliwość dobrania opcji dodatkowej: Paczka Eleven + Pakiet Multi Man Pack ze zobowiązaniem do końca okresu minimalnego umowy w cenie 25 zł/miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...