Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, czerstwy napisał:

Przykładów gdzie nowi dostali C+za 25 zeta jest na forum że ho ho.Ale sa znawcy co wiedzą lepiej.

Od ręki dostałem za 25. Napisałem w ICA, że jestem zainteresowany taką opcją za 25 i za 10 minut był telefon z potwierdzeniem warunków. Fakt, że było to na początku września więc może coś się pozmieniało

 

f0d69af49eaf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Sierak2012 napisał:

W opcje wł/wył nie chce się bawić bo nie wiem jak to dokładnie działa, a czytam, że teraz lecą opłaty wyrównawcze

Witam

Działa to tak,że na początku miesiąca stycznia (styczeń masz za 0 zł,dlatego jest najlepiej aktywować nawet 1.01- przykład) załączasz opcję Eleven Sports za 15,90(oferta cennikowa wł/wył) poprzez konsultanta 223104747 lub przez Strefę CANAL+ i w zakładce,,poszerz swoją ofertę " masz paczkę 11 ,klikasz wybieram i za parę minut działają 11.Więc jak pisałem,dobrze jest to zrobić na początku miesiąca bo pierwszy miesiąc masz za 0 zł , a płacisz dopiero w lutym (takim sposobem wychodzi 7,95 za mies.).

W lutym piszesz do nich maila z poziomu Strefy CANAL+ w zakładce ,, Napisz do nas " że prosiszo wyłączenie paczki 11 z końcem miesiąca lutego.

To wszystko .

 

 

 

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tutaj dodatkowe pytanie. Proszę mnie poprawić jeśli się mylę, lub potwierdzić jeśli dobrze to rozumiem. W zakładce "Poszerz swoją ofertę", są kolejne dwie zakładki: "Oferta promocyjna" oraz "Oferta cennikowa". Dobrze rozumiem, że "oferta promocyjna" to włączenie tej opcji w cenie niższej, ale za to ze zobowiązaniem do końca umowy (przeklikałem kilka pozycji i tak mi to wygląda), a "oferta cennikowa" to ta, którą można włączać w opcji włącz/wyłącz?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven to mało i stałych dostaje za 7.95 zł.Te opłaty wyrównawcze to chyba wyjątki bo w sumie to nikt tu sie nie chwalił.Nie licze tego że ktoś tam kombinował włączajac i wyłączając w tym samym miesiacu.Kilka razy przeszło aż w końcu naliczyli opłaty.

Mam Eleven za 7,95 zł do końca stycznia. Zadzwoniłem do nich i krótka rozmowa:

 

- kończy mi się Eleven za 7,95 zł, przedłuży Pan promocję na kolejne 12 miesięcy?

- nie, nie da się, to cena tylko przy przedłużeniu umów, 13,90 zł ewentualnie dla stałych klientów 11,90 zł,

- nie, dziękuję, proszę wyłączyć,

- Pan chwilę poczeka, konsultacja z kierownikiem, Eleven za 7,95 zł na 12 mies.

Kurtyna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z godzine temu dzwoniłem na infolinię  zapytać o opcje canal+.  Kobieta zaproponowała mi 10 kanałów za 25 zł. Ja na to czy da się do tego C+4k za 0 zl to nie było opcji. Nie chciała dac ;). Nie to nie. Nie śpieszy mi się. I te jej sciemy że się nie da. Wcześniej  tzn jeszcze z dzień  przed nowym rokiem  jakoś sie dało za średnią cenę 26,25,ale wtedy nie byłem zdecydowany. 

Edytowane przez wepses
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się 31.03.2020r, chciałem włączyć paczkę HBO za 25zł (wł/wył)bez HBO GO i konsultant poinformował mnie ,że za krótki czas jest do końca umowy i dodatkowo powiedział że od nowego roku zmieniła się możliwość włączania HBO za 25zł.Można ale za 35zł (oferta cennikowa wł/wył) z GO.

W strefie Canal+ mam możliwość ,także załączenia tej opcji, natomiast u konsultanta można było do niedawna zamówić opcję za 25zł bez GO.

Czy mógłbym prosić kolegów o podzielenie się ze mną prawdziwością tej informacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u Konsula, ale w ICA nigdy nie miałem możliwości włączenia samej paczki HBO w standardowej cenie. Zawsze był komplet wraz z HBO Go. Natomiast goła paczka była dostępna, ale tylko ze zobowiązaniem.

Włącz komplet od 1 lutego, a ja chętnie wykorzystam samo HBO Go. Przeleję Ci dyszkę i wszyscy będą zadowoleni. :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacyjnie, może się komuś przyda. Dzwonili do mnie dzisiaj z opcją dokupienia pakietu Eleven - cena promocyjna 11,90 PLN. Poinformowałem, że takie ceny są od ręki w ICA, więc wyszedł z opcją 9,95 PLN do końca trwania obowiązującej umowy. Super, ale podziękowałem, ponieważ mam te kanały w kablówce na trzech TV. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, teson napisał:

U konsula była do tej pory możliwość załączenia paczki HBO za 25zł.

W strefie C+ mam tylko HBO+HBO GO za 35zł i tak było zawsze w opcji wł/wył.

Dodatkowo, ta informacja od konsula, że niby to od Nowego Roku nie można załączyć 3x HBO bez GO.

 

Włączyłem HBO bez Go 1 stycznia w cenie 25 zł dzwoniąc do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie proponują HBO z HBO GO za 20 zł w zobowiązaniu do końca umowy. W tabeli promocyjnej nr 5 załączonej do warunków świadczenia usług mam w osobnej pozycji HBO za 15 zł oraz w osobnej pozycji HBO GO. Chciałem włączyć samo HBO - podobno się nie da. Więc podziękowałem i tyle ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@echolinkTylko że z 20 zl masz na cały okres umowy którą masz.

 

@Marcin_M

W opcji włącz / wyłącz jest drożej za 35 zł.

Włączasz / wyłączasz co drugi miesiąc i masz za 17,5 zł i nie jesteś związany na cały okres umowy z opcją dodatkową HBO.

Możesz sobie zrobić przerwę np. na wakacje.

Edytowane przez tweed77
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...