Jump to content

ukasz1

Users
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About ukasz1

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No faktycznie ponosisz ogromną stratę czasu jak chcesz bardzo szybko przełączyć na inny kanał, trzeba jeszcze dodatkowo kliknąć OK, więc sekunda z życia zmarnowana bezpowrotnie😁
 2. Właśnie się o tym przekonałem. Oglądałem ciekawy dokument, wcześniej go zapauzowałem, a pół godziny przed końcem przez przypadek przełączył mi się kanał. w NC+ GO TV niestety go nie znalazłem. Będę miał nauczkę, że trzeba profilaktycznie nagrywać wszystko co oglądam.
 3. Sprawdzę to jeszcze dzisiaj wieczorem, bo może po resecie dekodera zaczęło to działać, a nie pamiętam czy sprawdzałem. U mnie wygląda to na tą chwilę tak, że jak przełączę kanał, który oglądam z przesunięciem czasowym na przykład o jeden w górę lub w dół, to przełącza bez żadnego ostrzeżenia, a na nowowybranym kanale, w prawym górnym rogu pojawia się na sekundę tabliczka z napisem "Na żywo".
 4. Dzięki, odłączenie od prądu pomogło zarówno na VOD, jak i na nagrywanie. A da się to gdzieś ustawić, żeby dekoder ostrzegał przed zmianą kanału jeśli oglądam go z przesunięciem czasowym? Wcześniej miałem Evoboxa i tam coś takiego było, ale to był mój pierwszy i jedyny dekoder z PVR, więc nie wiem czy to norma, czy tylko tam była taka opcja. Tak z ciekawości, NC+GO TV dostępne z menu i to dostępne pod niebieskim przyciskiem to są te same treści? Wiem, że niebieski przycisk to dostęp przez internet, ale chyba ta wersja z menu nie zaciągnie wszystkich pozycji na dysk?
 5. Czy to możliwe, że przez ściąganie pozycji VOD na dysk nie działa mi nagrywanie w dekoderze? Dopiero zauważyłem, że po naciśnięciu przycisku nagrywania nie ma żadnej reakcji, nic się nie dzieje również po zaplanowaniu nagrania. Jak wchodzę w menu Nagrania to widzę tylko komunikat "Proszę czekać" i nic się nie dzieje. Klikając na pilocie przycisk VOD od środy widzę tylko komunikat: "Trwa inicjacja usługi...Proszę czekać". Zatrzymywanie i przesuwanie bieżącego programu działa, ale jak przełączę kanał, który oglądałem z przesunięciem czasowym, to przełącza bez żadnego ostrzeżenia (nie wiem czy to
 6. Mam tutaj dodatkowe pytanie. Proszę mnie poprawić jeśli się mylę, lub potwierdzić jeśli dobrze to rozumiem. W zakładce "Poszerz swoją ofertę", są kolejne dwie zakładki: "Oferta promocyjna" oraz "Oferta cennikowa". Dobrze rozumiem, że "oferta promocyjna" to włączenie tej opcji w cenie niższej, ale za to ze zobowiązaniem do końca umowy (przeklikałem kilka pozycji i tak mi to wygląda), a "oferta cennikowa" to ta, którą można włączać w opcji włącz/wyłącz?
 7. Ja dzisiaj dostałęm paczkę C+ za 25 zł. Zamówienie na ofertę Extra+ złożone przez Internet 2 stycznia, wczoraj podpisana umowa u kuriera, a dzisiaj dobrana paczka C+. Konsultant proponował 3 miesiące za 0 zł, a potem po 30 zł miesięcznie, ale wtedy ja zaproponowałem że wolałbym 25 zł miesięcznie przez całą umowę, zgodził się bez żadnego gadania. Może moją "przewagą" było to że dzwoniłem w sprawach technicznych, a konsultant sam wyskoczył z tą ofertą. W sumie po zakończeniu tej rozmowy i tak miałem dzwonić z pytaniem o C+.
 8. Ja przed chwilą dzwoniłem na infolinię techniczną, ponieważ ze względu na starą umowę nie mogłem zalogować się do nc+ GO i na koniec rozmowy konsultant zapytał czy nie chcę skorzystać z promocji na paczkę C+, czyli 3 miesiące gratis, a potem do końca umowy 30 zł miesięcznie. Powiedziałem, że w sumie to miałem do nich dzisiaj dzwonić w tej sprawie, ale wolałbym ofertę 25 zł miesięcznie do końca umowy i przeszło to bez zająknięcia. Widocznie dobrze trafiłem.
 9. Nie żeby mi to jakoś szczególnie przeszkadzało, tym bardziej że sprzęt nie jest na własność, ważne żeby nie było z nim problemów. W sumie to się nawet cieszę, że to Technicolor, ale czas pokaże czy słusznie. Konwerter w moim zestawie to również Corab C120TWIN.
 10. Ok, dam znać jak to się sprawuje. W podanym przeze mnie linku nie mają tych konwerterów na stanie, ale na znanym serwisie aukcyjnym znalazłem ich trochę. W jakimś innym temacie (albo zupełnie gdzieś indziej) wyczytałem, że podobno PC+ dołącza je do swoich zestawów antenowych 4K. W pierwszej kolejności podłączę zestaw po CP, bo chcę sprawdzić jak to wszystko działa razem z tym "nieszczęsnym" dekoderem 4K. Jak nie będzie jakichś większych problemów to zamówię od razu ten konwerter. Póki co przed chwilą był kurier z zestawami i umową. Jestem zaskoczony bo mam dekoder Technicolor, a z tego co
 11. OK, to jeszcze dla pewności. Jeśli dla zamówionego dekodera Ultrabox+ zamówię ten konwerter https://hollex.pl/konwerter-unicable-opticum-legacy-twin-lnb-scr2-unc2-p-4380.html to wystarczy podłączyć go jednym kablem do dekodera głównego dla uzyskania pełnej funkcjonalności tego modelu?
 12. Niezależnie, który z tych konwerterów wybiorę, to do dekodera głównego wystarczy jeden kabel, czy trzeba będzie go rozdzielać przed samym dekoderem na dwa kable? Również zamawiałem 2 stycznia, tyle że przez stronę i potwierdzenie z umową przyszło po około 2 minutach. Jutro kurier przyjeżdża ze sprzętem i umową.
 13. 8 częstotliwości, czyli coś takiego https://hollex.pl/konwerter-unicable-opticum-legacy-twin-lnb-scr2-unc2-p-4380.html? W czym to jest lepsze od poprzedniej wersji?
 14. Kurcze, czyli przez kilka lat się z tym męczyłem, a wystarczyło tylko wymienić konwerter? 😀Jaki model będzie OK, tak żeby najlepiej był dostępny na liście dekodera i nie musieć go konfigurować ręcznie? Coś takiego będzie OK? https://hollex.pl/konwerter-unicable-opticum-legacy-twin-lnb-unc2-p-942.html
 15. Może i racja. W sumie ustawiłem ją pewnie jakieś 6 lat temu i od tego czasu jej nie dotykałem. Mam jeszcze jedno pytanie, którego trochę boję się zadać, bo to pewnie jakaś wiedza podstawowa. Szukałem odpowiedzi, ale jakoś nie trafiłem na taką prosto z mostu (tak wiem, pewnie słabo się starałem). W tej chwili mam antenę po CP z konwerterem Twin (chyba tak to się nazywa), jeden kabel idzie do dekodera głównego, a drugi do tego od multiroom. Przy takim ustawieniu w czasie nagrywania jednego programu, nie mogłem oglądać wszystkich dostępnych kanałów. Tak, wiem że tu chodzi o jakieś inn
×
×
 • Create New...