Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Do końca maja miałem Canal+ za 25 zł miesięcznie, dostałem to na 6 miesięcy przy przedłużaniu umowy. W związku z tym, że w czerwcu i lipcu nie ma praktycznie piłki nożnej na tych kanałach to zrezygnowałem. Chciałem też zobaczyć jak rozwinie się dokładne sytuacja z prawami sportowymi i LM.

 

Teraz już wszystko się kształtuje. Mam obecnie Comfort z dopełnianiem do Extra. Chciałbym dokupić Canal+8 jako opcje dodatkową. W ICA mam dwie opcje za 35 zł na 6 miesięcy i za 30 zł na 12 miesięcy. Myślicie, że na infolinii dostanę taniej? I jak z LM? Jak wykupię Canal+ jako opcję dodatkową to do końca roku Polsat Premium będę miał za 0 zł?

Edytowane przez ShinobiQWE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uda się za 25 zł na 6 miesięcy to Polsaty będę miał za 0 zł do końca roku? Od przyszłego roku wiem, że będą jakieś opłaty i jeszcze nie wiadomo jakie, ale chciałbym mieć pewność, że chociaż faza grupowa LM będzie darmowa. A w nowym roku pobawię się w nowe negocjacje, ale głównie chodzi mi o teraz.

 

Pod jaki nr najlepiej dzwonić?

Edytowane przez ShinobiQWE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem i wziąłem Canal+8 na 6m za 25 zł. Konsultantka zapewniała, że Polsaty do końca grudnia na 100% za 0 zł. Od stycznia z pakietami Canal+ również możliwe 0 zł albo z dodatkową opłatą, wszystko zależne od posiadanej opcji Canal+. Proponowała również Canal+ za 25 zł do końca umowy, ale nie chciałem bo możliwe że w przyszłym roku czeka mnie przeprowadzka i nie wiem czy tam będzie możliwość korzystania z telewizji satelitarnej. Nie chcę podnosić za bardzo wysokości mojego abonamentu bo umowę mam do maja 2020.

Edytowane przez ShinobiQWE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości pytałem o Polsaty po nowym roku to od Extra+ będzie możliwość włącznie bez zobowiązania. To znaczy, że będzie możliwość bawić się włącz/wyłącz. Cena według całkiem miłej Pani nie powinna przekroczyć 30 zł. W Styczniu LM nie ma, więc można kupić od lutego w marcu wyłączyć. Później kupić w kwietniu i wyłączyć w maju.

 

Więc jak ktoś ma tylko Extra+ to fazę pucharową można obejrzeć za 60 zł. Biorąc pod uwagę, że kiedyś z samym Extra w ogóle nie mieliśmy LM to nie jest źle :) A w tym roku LM wreszcze wprowadziła mecze o dwóch rożnych porach więc będzie możliwość obejrzenia większej ilości meczy.

Edytowane przez ShinobiQWE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzwoniłem i wziąłem Canal+8 na 6m za 25 zł. Konsultantka zapewniała, że Polsaty do końca grudnia na 100% za 0 zł...

 

U mnie z końcem czerwca skończył się pakiet C+8. Lipiec odpuściłem. Nic nie było ciekawego. W lipcu skończył się pakiet HBO i GO, w „opcji” włącz/ wyłącz. Zadzwoniłem 1 sierpnia, aktywowałem paczkę C+8 6 m-cy 25pln, sierpień free. Dodatkowo chciałem dorzucić HBO i Go, ale konsultantka mnie uprzedziła z propozycja 2 miechów free, sierpień wrzesień. Oczywiście z możliwością rezygnacji na koniec września.

To samo zapewnienie, PSP za darmo do końca bieżącego roku.

Edytowane przez gebi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z kolei już kilka ładnych miesięcy, oprócz takiej oferty jak powyżej (1m gratis i potem 25zł do końca umowy), wisi na ICA taka oto oferta: "Promocja: HBO I HBO GO do 3 miesięcy za 0 zł, a następnie za 25 zł przez 10 miesięcy" (czyli jak teraz włączę, to do końca października za free). Tylko czy można to na pewno wyłączyć po okresie darmowym? Regulamin identyczny jak u kolegi @shevchenko1987. Tylko ten punkt 10, jak dla mnie mało przejrzyście napisany: https://postimg.cc/image/vjpdnzm17/

 

Jeśli chodzi o pierwszą opcję to tak możesz po darmowym okresie wyłączyć, druga opcja to 2 m-ce za 0 zł i 10 m-cy za 25 i dopiero po 12 miesiącach możesz wyłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...