Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Reklamacja w sprawie, gdy ktoś miał ManPacka a w czerwcu włączył MultiManPacka i z końcem lipca wniósł o wyłączenie +miesiąca czerwca, została rozpatrzona pozytywnie.

Tylko po co robić takie zamieszanie - najpierw odpowiedź, że się nie da, a dopiero po dociśnięciu tematu okazuje się, że nie ma problemu.

To moja trzecia reklamacja w tym roku i o ile pierwsza poszła szybko, sprawnie i pozytywnie, to w następnych zauważyłem niepokojącą tendencję - pierwsza odpowiedź jest z definicji (?) na "nie" i dopiero trzeba pokazać, że się nie ma zamiaru odpuścić, to oczywiście reklamacje uznają. Może to tylko przypadek. A może wcale nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba na nich uważać he he, ja na przykład włączyłem plus miesiąca "multi man pack" w czerwcu, zleciłem wyłączenie w lipcu i niespodzianka 30 zł do rachunku doliczone i kanały  nie wyłączone. Dopiero na czacie musiałem interweniować, że zgłosiłem wyłączenie w lipcu i Pani faktycznie takowe znalazła, mimo iż wcześniej była pewna, że takiej dyspozycji nie było. Ciekawe ilu ludziom takiego psikusa zrobili i ile z nich zapłaciło lub zapłaci nie zauważając  bo np. mają polecenie zapłaty. Ale w sumie mogłem nic nie pisać do nich i oglądać te kanały, aż by ponaglali o zapłatę i dopiero wtedy bym napisał, że zleciłem wyłączenie w lipcu, no nie pomyślałem w przypływie złości i agresji  :twisted:

U mnie wszystko odbyło się bez problemu. Zgłosiłem przez iCOK nc+ dyspozycję wyłączenia +Miesiąca z końcem lipca i 1 sierpnia Multi Man Pack już był wyłączony. Nie chcę ich bronić, ale system czasami potrafi zaszwankować. Ważne, że sprawa wyjaśniła się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum pisali, że udawało się dostać za 7.95zł/12m. Standardowo jest 11.90zł/12m

Dzięki za odpowiedź. Póki co za Eleveny twardo proponują za 11.90zł. Poczekamy, zobaczymy. Wypowiedzenie zarejestrowane. Dajcie proszę znać jak ktoś dostanie Eleveny taniej niż za 11.90zł w sierpniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NobelM Gdybyś przeleciał dwie strony wstecz to natknąłbyś się na coś takiego:

Od 1 lipca w telefonicznym biurze obsługi jest dostępna promocja na Eleven Sports 12x 9,95zł. Wiem, bo sam wziąłem.  :mrgreen:

Poza tym tak jak wspominałem, w dziale o przedłużeniu umowy pojawiały się wpisy w lipcu o Elevenach za 7.95zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NobelM Gdybyś przeleciał dwie strony wstecz to natknąłbyś się na coś takiego:

Poza tym tak jak wspominałem, w dziale o przedłużeniu umowy pojawiały się wpisy w lipcu o Elevenach za 7.95zł

Właśnie w lipcu sam dostałem Eleveny za 7,95zl (przy ofercie na przedłużenie c+6 i extra+), ale przespałem i już nie ma dla mnie takiej oferty w sierpniu, póki co ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałem wykupić pakiet Eleven ale tylko na miesiąc (nie wiem czy to w ogóle jest możliwe), po zalogowaniu do moje.ncplus.pl mam opcje:

a.) Oferta Promocyjna: 12 miesięcy za 11,90 zł miesięcznie, a następnie 11,90 zł miesięcznie do końca obowiązywania Umowy - ODPADA
b.) Oferta Cennikowa: ELEVEN SPORTS za 15,90 zł/miesiąc.

Czy w przypadku wyboru i opłaceniu tej drugiej opcji czyli czy 15,90 zł/miesiąc to czy po miesiącu oferta na pakiet Eleven automatycznie wygaśnie? czy trzeba zrezygnować (jeśli jest taka możliwość?) czy w ogóle nie można zrezygnować i 15,90 będzie doliczane do rachunku co miesiąc?

Jak to wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Obecnie posiadam start+/9.99 zl.

Do konca sierpnia mam gratis dopelnienie do comfort.

Wczoraj z ciekawosci zadzwonilem ile bedzie kosztowac dopelnienie do comfort jesli chcialbym je przedluzyc.

I co? Specjalnie dla mnie promocja 25zl/msc za dopelnienie do comfort!

To jakas kpina!

Wysmialem konsula i sie rozlaczylem.

Przeciez kilka stron wczesniej pisal ktos ze mozna miec dopelnienie za 10zl!

Ba nawet mialem propozycje przy przedluzaniu na comfort za 22,50zl.

Ile w tej chwili najtaniej mozna miec to dopelnienie do comforta i jak to zalatwic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sam dzwonisz i coś chcesz, to znaczy, że Cię stać, więc chcą Cię wydoić, to logiczne. Ale jest nadzieja: to dopełnienie o ile pamiętam trzeba wyłączyć (bo inaczej od września będziesz płacił). Więc pod koniec sierpnia dzwonisz i mówisz, że chcesz to dopełnienie wyłączyć. I wtedy jest szansa na dobrą ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, umowę z NC+ przedłużałem w lutym (kończyła się z końcem lipca) i dostałem rabat na paczkę 8C+ 25/40. Miałem się z nimi skontaktować w sierpniu, żeby przedłużyli mi promocję na kolejne 6 miesięcy. Ostatecznie dostałem promocję do końca mojej umowy, czyli października 2018 :) płacę za start z 8C+, najmem dekodera i multiroomem razem 59,99 zł. Po zakończeniu umowy wyliczyli mi 66,69 zł na czas nieokreślony. Mam nadzieję, że wybrałem odpowiednie miejsce do zamieszczenia tego wpisu. W sumie wciąż nie mogę w to uwierzyć, że się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...