Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Te cztery miesiące to chyba na Camelu... I trzeba wiedzieć jak. Camela nie mam, ale się domyślam.

Tak, mowa o camelu.

 

Nawet na Cameleonie raczej nie da się osiągnąć pełnych 4 miesięcy.Chyba ,że teraz jakoś inaczej przychodzą uprawnienia.Za czasów Cyfry+ było to niepełne 4 miesiące z tego co pamiętam.

Czasami niepełne ale przecież nie będziemy się czepiać o te kilka dni.

 

Potwierdzam możliwość włączenia i wyłączenia opcji dodatkowej w ciągu jednego miesiąca. 6 kwietnia włączyłem przez moje nc+ opcję HBO bez zobowiązania i wczoraj zleciłem wyłączenie. W odpowiedzi dostałem informację, że opcja zostanie odłączona w kwietniu i kwota prognozowanego abonamentu w maju jej nie zawiera.

Jeżeli jest tak jak pisze kolega lukas to można byłoby oglądać 3 miechy za free ale......

 

Ciekawe to co pisze @lukas88... Idąc tym tokiem z każdej opcji cennikowej można by korzystać za free (włączać 1szego i wyłączać ostatniego i tak w kółko). Coś mi się nie wydaje...

....to by już zajeżdżało "januszostwem".....ja tam wole zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Istnieje możliwość podłączenia Canal+ bez kanałów sportowych z tej paczki w jakiejś rozsądnej cenie? 

 

Nie ma takiej opcji.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też proponowano zachowanie opcji C+ za 25 podczas wyłączenia.

 

Jak długo trwa w praktyce i regulaminowo włączenie opcji? Po jakim czasie kanały świecą na dekoderze?

Wyłączałeś przez czat na ICA, przez infolinię czy w punkcie że dostałeś taką propozycję?

 

Obecnie korzystam z promocji która była w grudniu C+ na 6 miesięcy za 25 zł, kończy się w czerwcu, po tym terminie 40 zł. Jeśli miałbym mieć za 25 zł do końca umowy to w sumie z chęcią bym sobie zostawił, choć znając życie ze względu na LM to 40 też będę płacił. Ale miło by było mieć C+ za 25 zł do końca umowy.

 

edit: Poprosiłem w ICA o rozmowę z konsultantem. Promocja przedłużona do końca umowy. A więc C+ za 25 zł do końca :)

Edytowane przez brzozi89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe to co pisze @lukas88... Idąc tym tokiem z każdej opcji cennikowej można by korzystać za free (włączać 1szego i wyłączać ostatniego i tak w kółko). Coś mi się nie wydaje...

 

Nie można. Jest zabronione włączenie opcji i wyłączenie tej samej opcji w jednym miesiącu. Zwyczajnie konsultant nie zwrócił na to uwagi przez co może mieć problem...ale to już jego problem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłączałeś przez czat na ICA, przez infolinię czy w punkcie że dostałeś taką propozycję?

 

Obecnie korzystam z promocji która była w grudniu C+ na 6 miesięcy za 25 zł, kończy się w czerwcu, po tym terminie 40 zł. Jeśli miałbym mieć za 25 zł do końca umowy to w sumie z chęcią bym sobie zostawił, choć znając życie ze względu na LM to 40 też będę płacił. Ale miło by było mieć C+ za 25 zł do końca umowy.

 

edit: Poprosiłem w ICA o rozmowę z konsultantem. Promocja przedłużona do końca umowy. A więc C+ za 25 zł do końca :)

Dokładnie tak, ja na razie podziękowałem, do końca umowy kilka miesięcy, włączę sobie 2 maja jak będzie możliwość za 25 zł, albo 6x25zł, a może jeszcze taniej się trafi w jakimś plusie miesiąca. Okresu minimalnego to nie przedłuża.

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Podpisałem dziś umowę z NC+ na pakiet Extra+ z CANAL+ (6) za 21 zł do 4 miesiąca, a potem 79,99 zł. Zastanawia mnie, czy jest możliwość dokupienia jeszcze 2 Canal+ (Seriale i Discovery) i w jakiej cenie najtaniej można je dostać?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post i poniższą odpowiedź na niego do właściwego wątku. Poza tym, treść postu to w dużej mierze bełkot. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według regulaminu miesiąc aktywacji i pierwszy miesiąc po miesiącu aktywacji są za 0zł i to okres gwarantowany. Od lipca jest już okres promocyjny i można wyłączyć opcję HBO z HBO GO. Oczywiście wyłączenie możliwe jest na koniec czerwca i w każdym kolejnym miesiącu umowy.

 

Ja mam w ICA cztery różne promocje na opcję HBO, ale do każdej podpięty jest ten sam regulamin (HBO z HBO GO 0 zł 1m 25 zł 11m dla Abonentów), a w nim gwarantowany okres korzystania to 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...