Skocz do zawartości

SkyShowtime


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Zuzia napisał(a):

Miało być ok. 800 pozycji i jest. Brak 4K, HDR, aplikacji na konsole, DD 5.1 stwierdzono tylko w ścieżce oryginalnej. Pod Linuksem stream nie działa. Ja korzystam z Androida i jak pisałam aplikacja jest niedopracowana jak była i wcześniej. Jedynie zaskoczyli dziś z Tizenem. Mnie interesuje serwis w stanie docelowym, a nie że potencjał, dopiero startują i tak dalej. Uważam, że akurat SkyShowtime należy podnieść poprzeczkę, miały być cuda na kiju, czyli jak w serwisach macierzystych, premiery równo z platformami amerykańskimi, a wyszło jak zawsze, trzeba czekać, aż się wyklaruje.

@ZuziaMasz rację. Szczególnie brak premier równolegle z USA jest przegięciem. To tylko i wyłącznie ich strstegia i sztuczne "wypełnianie ramówki" w kolejnych tygodniach. Liczyłem na pełen sezon Tulsa King i się przeliczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, k05 napisał(a):

Faktycznie - jeśli ktoś jest na bieżąco z serialami to póki co niewiele jest nowego. 

Ja seriale zacząłem oglądać od niedawna, więc mam sporo do nadrabiania.

Szczęśliwy człowiek ;) Więc masz co dłubać ;)

 

17 godzin temu, Zuzia napisał(a):

Dziękuje, ale w ich macierzystych serwisach to jest w 4K/HDR/Atmos/Dolby Digital. Nie to, że narzekam tylko na SkyShowtime PL. W ogóle Europę tak nieciekawie traktują. Niemiecki, czy brytyjski Paramount+ też nie ma 4K, a HD ma gorsze bitrate.

Zuza - to kosztuje 12,50 a nie jak obecnie konkurencja bez promocji na rok z góry po ok 30zł (z Netflixem w 720p łącznie). Więc jaka cena, taka technika.

Większość mam już ogarnięte z tych premier, więc na razie sobie platformę odpuszczam aż się coś nazbiera ;)

 

Natomiast takie informacje ;)

 

Cytat

Jak poinformowała nas Agnieszka Pelc-Sławińska, Regional PR & Communications Manager platformy, "nowości serialowe będą udostępniane w SkyShowtime w cyklu tygodniowym. Nowe odcinki nowych seriali dodawane będą co tydzień; w zależności od serialu to będzie inny dzień tygodnia". Poniżej prezentujemy rozpiskę konkretnych tytułów, na których nowe odcinki będziecie musieli trochę poczekać:

1923 – nowe odcinki po jednym co tydzień w poniedziałki

Burmistrz Kingstown – nowe odcinki po jednym w poniedziałki

Funny Woman – nowe odcinki po jednym w piątki

The Best Man: The Final Chapters – nowe odcinki po jednym we wtorki

Tulsa King – nowe odcinki po jednym w poniedziałki

Yellowstone sezon 5 – nowe odcinki po jednym w poniedziałki

Cytat

Odcinki seriali, które swoją premierę w Polsce miały dzisiaj wraz z premierą serwisu, będą dodawane w ramach cotygodniowego harmonogramu. Nie mamy w planach zmiany tego harmonogramu ze względu na dostępność tych tytułów na innych rynkach.

Cytat

W przyszłości wybrane tytuły serialowe będą pojawiać się równoległe (day-and-date) i to będziemy ogłaszać przy każdym z takim tytułów. Ponieważ biblioteka SkyShowtime jest różnorodna i znaleźć w niej będzie można nowości pochodzące od różnych wytwórni, każdy z tytułów będzie traktowany indywidualnie – wyjaśniła Pelc-Sławińska.

https://www.serialowa.pl/390851/skyshowtime-seriale-yellowstone-kiedy-odcinki/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, swordfish napisał(a):

Kto jest lektorem w SkySho? Czy jest ta słynna lektorka kobieca z Netflixa?

Na pewno Piotr Borowiec występuje. Ale są inni. Lektorzy raczej klasy HBO/C+  ;)

6 minut temu, matinen napisał(a):

W końcu jest The Affair u nas?

Jest ale tylko 2 pierwsze sezony.....

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, lokam said:

https://m.box.com/shared_item/https%3A%2F%2Fapp.box.com%2Fs%2Fh7l2662fo5ghpb9sfagvidhbc2i2lado

Pierwsza mi zadziałała. Po pobraniu kliknij plik zainstaluj, nawet kilka razy. To ta sama wersja co z Android TV.

Dzięki, ale nic nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A byli co pisali że obraz jest fatalny😂 Dla mnie dużym minusem jest dodawanie jednego odcinka w serialach na tydzień.Zapewne to przez skromna ofertę a trzeba cos dodawać nowego. Ja na poczatek jesem zadowolony jeden serial oglądam i mam troche do zobaczenia co może być naprawdę ciekawe. Nie wiem co będzie jak te pozycje zobaczę jak nie dojdą inne ciekawe pozycje to będzie słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie mam szansy wypróbować, z niewiadomych przyczyn po wprowadzeniu danych osobowych i danych karty płatniczej nie aktywowała się subskrypcja ale niestety aktywowało się samo konto klienta i teraz mam możliwość wykupić tylko za 24,99 bez promocji bo debilny system myśli że nie jestem nowym klientem. Support nie odpowiada na maile, w kolejce do czatu jest ponad 100 osób cały dzień - ogólnie tragedia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lakiman napisał(a):

@swordfish żebyś tego w złej godzinie nie napisał. 😀  Wystarczy, że pracuje dla Netflixa.

A co masz do Ady Gostkowskiej czy Adrianny Izydorczyk? Ładne dziewczyny ze spokojnymi głosami.

Zaraz napiszę do supportu SkySho, aby wspierali feminatywy i dali 50% produkcji z głosami męskimi oraz 50% z głosami żeńskimi. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, matinen napisał(a):

To trochę słabo skoro to ich serial. Na innych rynkach też są tylko dwa sezony?

 

Trzeba było oglądać jak była całość na HBO :)

Pewnie uzupełnią z czasem. Są świadomi, że gdyby dali teraz wszystko na raz, to ludzie wzięliby na miesiąc za 12,50 a później sobie odpuścili. Niestety ale Paramount i Peacock jeśli chodzi o produkowanie seriali, w tym hitów (nie procedurale czy inne twory telewizyjne, które robią w USA) są w ilości na samym końcu. Cała główna konkurencja produkuje ich więcej i ma więcej w zapowiedziach. SkyS musi się dopiero napędzić a to zajmie czas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...