Skocz do zawartości

SkyShowtime


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, Pawop napisał(a):

Ty chyba nigdy Tizena nie używałeś.  Doucz się.
 

Doucz się i przestań reklamować wszędzie swojego Samsunga (ostatnio nawet pisałeś, że Tizen jest lepszy od przystawki Apple :D) . Android dzisiaj jest bardzo dobrym softem a do tego bardziej uniwersalnym, bo możesz mieć praktycznie wszystko.

Zacznij używać obecny Android TV albo Google TV a później zabieraj głos i nie pisz bzdur. Działa płynnie, nie ma problemów a tym bardziej jakiegoś odświeżania. Chyba że kupujesz TV w promocji za 2k i masz bebechy czyli procek i ram od suszarki do włosów.

 

Co do tematu SkyS, to nic specjalnego. Kilka nowości i do tego po kilka odcinków np Tulsa King. Rozumiem, chcą dawkować. Ale żeby inne starsze seriale nie miały całości albo Twin Peaks tylko ostatni sezon, to jest jakaś pomyłka. Ale ok 12.50, więc można wybaczyć. W każdym razie ostatnia platforma i najgorszy start.

Miłego oglądania ;)

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, killerów dwóch napisał(a):

Na Samsung Tizen 5 aplikacja chodzi super. Jest bardzo lekka i szybka. Przewijanie jest kosmicznie szybkie. Trzeba szybko przerywać przewijanie, bo przeleci do połowy filmu prawie. Jest mocne full hd, nawet mi się podoba. Nie widzę żadnych błędów. 

Taka jest różnica pomiędzy badziewnym Android a Tizen. Już się przekonałem nieraz. Android to ZUO...

Co do płynności i szybkości to bym nie przesadzał, działa dobrze, ale kopara nie opada..  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Android dzisiaj jest bardzo dobrym softem a do tego bardziej uniwersalnym, bo możesz mieć praktycznie wszystko.
Zacznij używać obecny Android TV albo Google TV a później zabieraj głos i nie pisz bzdur. Działa płynnie, nie ma problemów a tym bardziej jakiegoś odświeżania. Chyba że kupujesz TV w promocji za 2k i masz bebechy czyli procek i ram od suszarki do włosów.
Co do Tizena i Apple TV, to jeśli przy takiej samej jakości nie jest okrojony HDR i 4K, aplikacje nie są wykastrowne, to znaczy, że system jest lepszy i tak jest w przypadku Tizena.
Mam Google TV, Apple TV i Tizena, wiec wiem co piszę, a Tobie się tylko wydaje. Kończę z Tobą dyskusje.

Co do SkySho to dla mnie nie jest najważniejsze co jest dostępne na starcie, ale co dopiero będzie. A potencjał serwis ma duży.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pawop napisał(a):

Zależy co dla kogo jest klasyką.
Prawda jest taka, że produkcje z lat 30-60, poza kilkoma wyjątkami, mało kogo interesują.

I to jest błąd myślenia i brak edukacji filmowej. Współcześni twórcy często dokonują remake'i i cytują klasykę. Tak jak z literaturą i muzyką. Odrzucić lektury i płyty sprzed 50-60 lat. Nie czytać Agathy Christie, Ernesta Hemingwaya i Johna Steinbecka oraz nie słuchać The Beatles, Franka Sinatry i Miles Davisa, bo to starocie. Tylko czytać Remigiusza Mroza i Annę Todd oraz słuchać Drake'a, BTS i Harry'ego Stylesa, bo to nowości i sztuka idąca z postępem.

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Skalpel37 napisał(a):

na Apple TV 4K 5gen apka chodzi bardzo stabilnie, na plus integracja z Apple TV

W sumie jak każda apka (oprócz Canal+)..  😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Pawop napisał(a):

Co do Tizena i Apple TV, to jeśli przy takiej samej jakości nie jest okrojony HDR i 4K, aplikacje nie są wykastrowne, to znaczy, że system jest lepszy i tak jest w przypadku Tizena.
Mam Google TV, Apple TV i Tizena, wiec wiem co piszę, a Tobie się tylko wydaje. Kończę z Tobą dyskusje.

Co do SkySho to dla mnie nie jest najważniejsze co jest dostępne na starcie, ale co dopiero będzie. A potencjał serwis ma duży.


 

To ciekawe podejście, bo jednak kupuje się za to co jest, a nie za to co będzie. Rozumiem, że płacisz za potencjał. :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniekąd tak. Chce mieć dostęp do nowych produkcji Universalu i Paramountu oraz innych ich marek. Co nie znaczy, że teraz nie ma tam nic ciekawego

I to jest błąd myślenia i brak edukacji filmowej. Współcześni twórcy często dokonują remake'i i cytują klasykę. Tak jak z literaturą i muzyką. Odrzucić lektury i płyty sprzed 50-60 lat. Nie czytać Agathy Christie, Ernesta Hemingwaya i Johna Steinbecka oraz nie słuchać The Beatles, Franka Sinatry i Miles Davisa, bo to starocie. Tylko czytać Remigiusza Mroza i Annę Todd oraz słuchać Drake'a, BTS i Harry'ego Stylesa, bo to nowości i sztuka idąca z postępem.
Chyba Cie trochę poniosło. Ja stwierdzam fakt, mało kto interesuje się filmami z lat 30-60.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Pawop napisał(a):

Chyba Cie trochę poniosło. Ja stwierdzam fakt, mało kto interesuje się filmami z lat 30-60.

Pomyśl, że następne pokolenie w okolicach 2060 roku powie podobnie, co ich obchodzą starocie z 2023. Powinny nie być udostępniane w serwisach vod, bo mało kto nimi się interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PawopZ filmów mnie na dziś interesuje tylko "Wiking", "Top Gun" to staroć, który już 8 miesięcy temu widziałem. Szkoda, że nie ma "Red Rocket".

@ircios VP to rozumiem Amazon? To się nie zgadzam, nawet są dwa filmy nominowane do tegorocznych Oskarów. Playera nie liczę, ale przy HBO, Canal+ czy Disneyu wyglądają, podkreślam na dziś, słabo. Oczywiście to tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, swordfish napisał(a):

Promocja przypominam brzmi "-50% na zawsze". Jak podniosą cenę serwisu za jakiś czas do 40 zł, w promocji będziemy płacili po rabacie 20 zł.

Na razie cieszmy się, że mamy niższe ceny od naszych braci Czechów. W Czechach serwis kosztuje 179 koron, co w przeliczeniu na nasze daje 36 zł. Czyli u nich rabat -50% daje 18 zł.

U nas rynek VOD jest bardziej nasycony. Mamy około 10 dużych platform na rynku. Czyli takich, które mają minimum 200k użytkowników. Internet w Czechach jest dużo droższy niż u nas i nie ma ofert typu no limit + 30-50 GB za 25-40 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...