Skocz do zawartości

SkyShowtime


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Drmscape napisał(a):

Niestety w tych serwisach 4K to tylko nowe produkcje własne w zasadzie. Na palcach dwóch rąk można by policzyć filmy kilkuletnie i starsze, dla których jest 4K dostępne. Nie wiem z czego to wynika, obstawiam, że tak są skonstruowane umowy z wytwórniami - w streamingu biedne HD żeby nie ubić sprzedaży nośników. Niestety niektórych filmów w streamingu po prostu nie da się obejrzeć, przykładem chociażby trylogia Batmana Nolana, przecież w większości scen w streamingu to by nic nie było widać przez artefakty kompresji i brak HDR.

 

Nikt nie każe aby starocie dać w UHD co niejednokrotnie jest możliwe, gdyż te treści często są już z remasterowane do UHD.. ale takie hity jak Top Gun to aż się prosiło aby było w UHD u Dolby Atmos... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, lakiman napisał(a):

Długo czekaliście

Ja otrzymałem w kilka sekund

2 godziny temu, Zuzia napisał(a):

Promocja dostępna przez link: https://www.skyshowtime.com/pl/checkout?voucher[]=PLHPFL2023

Kod promocji można ewentualnie dodać przy płatności: PLHPFL2023

@KENZO uprzedziłeś mnie :)

 

Dzięki za kod promocyjny :)

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, lakiman napisał(a):

Długo czekaliście na otrzymanie linka aktywacyjnego?

Link aktywacyjny dostałem natychmiast na e-mail.

 

Konto założyłem przez stronę z promocją. Na telewizorze LG działa, trochę długo się wszystko robi ale działa a to najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, fillion napisał(a):

U mnie na samsungu już śmiga apka do pobrania.

Z tego co chyba informowali to nowe seriale dostały po 3 odcinki, a kolejne co tydzień.

 

Jakiego masz Samsunga? U mnie Qn91a z 2021 i nie mogę znaleźć

 

EDIT: Już znalazłem

Edytowane przez promilus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, promilus napisał(a):

 

Jakiego masz Samsunga? U mnie Qn91a z 2021 i nie mogę znaleźć

 

 "Samsung TIZEN. Jeśli komuś nie pojawiła się APKA to trzeba wyłączyć TV trzymając długo przycisk POWER, aż do momentu ponownego PEŁNEGO włączenia (a nie uśpienia). Po tym procesie apka wskoczyła na listę." info z grupy SS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ronnie84 napisał(a):

Skąd kod promocyjny? 

Jak było już wcześniej tutaj napisane: "Promocja dostępna przez link: https://www.skyshowtime.com/pl/checkout?voucher[]=PLHPFL2023

Kod promocji można ewentualnie dodać przy płatności: PLHPFL2023"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ircios napisał(a):

Napisy to trzeba przystosować chyba na każdym urządzeniu gdzie jest apka. Tak jest w innych serwisach 

W aplikacjach na urządzeniach nie ma opcji zmiany wyglądu napisów. Tylko na stronie w ustawieniach konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałem linku aktywacyjnego, ale udało mi się zalogować na Android TV i Apple TV 4K.

13 minut temu, Zeusek napisał(a):

Link aktywacyjny dostałem natychmiast na e-mail.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samej funkcjonalności aplikacji. Czy możemy ustawić konkretną jakość obrazu?

 

Dla mnie ideałem sterowania jest aplikacja Netflix. Czy tu interfejs jest przyjazny dla użytkownika? Czy zapamiętuje, w którym miejscu przerwaliśmy oglądanie? Czy jest możliwość cofania się w tył lub pójście do przodu o 10-30 sekund? Czy łatwo można przesuwać się po filmie? Jak sprawa z ustawieniami napisów? Czy oferują wiele czcionek do wyboru i ich zabawę jak w Netflix czy w HBO Max?

 

Jaki jest najstarszy tytuł dostępny w polskiej aplikacji?

 

Czy będą co tydzień publikować informacje o dodanych tytułach, czy będziemy musieli ich szukać w ciemno i dalej korzystać ze stron typu JustWatch, upflix?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...