Skocz do zawartości

SkyShowtime


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Zuzia napisał(a):

Co do Linuksa i przystawek o niego opartych, nie ma żadnych wątpliwości, nie ma i nie będzie wsparcia. Podobnież z Kodi. Aplikacji na Tizen na chwilę obecną brak, nie działa też oglądanie spod przeglądarki wbudowanej w TV Samsung.

Dlatego ja do swojego Samsunga dokupiłem Chromecasta. Można go ostatnio dostać w dobrych promocjach. Teraz nie jestem już zależny od Tizena. Android TV daje nowe możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zeusek, według portugalskiego filmiku był już dostępny na WebOS, ale kiedy odblokują w sklepie z aplikacjami w Polsce - tego nie jestem w stanie odpowiedzieć.

@Zuzia, wiadomo. Dopisek w nawiasie odnosił się tylko do Tizena, w przypadku Xbox oraz PlayStation nie wiadomo czy powstanie.

 

I tak, promocja -50% jest na opłatę miesięczną. Na opłatę roczną na innych rynkach też bywały promocje, aczkolwiek 199 PLN/rok jak na ofertę regularną jest dość atrakcyjna.

Edytowane przez lukis90el
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w każdym banku sa takie karty.Co za problem mieć nadpłatę na koncie i by sobie pobierali. Tak od lat płacę za PB.Nie chcę się bawić w jakieś śmieszne zabawy. Już wczoraj specjalnie założyłem by opłacić serwis Paypal. Wczoraj przelałem kasę której dzis brak przy tym samym  bank😂

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minutes ago, czerstwy said:

Nie w każdym banku sa takie karty.Co za problem mieć nadpłatę na koncie i by sobie pobierali. Tak od lat płacę za PB.Nie chcę się bawić w jakieś śmieszne zabawy. Już wczoraj specjalnie założyłem by opłacić serwis Paypal. Wczoraj przelałem kasę której dzis brak przy tym samym  bank😂

Zrób sobie aplikacje Revolut i będziesz płacil bez problemu za tego typu rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Ralal89 napisał(a):

Te 12,50 zł to przez ile będzie ważne? Tylko jutro, tydzień, miesiąc? 

12,50:3 = 4,16 zł na miesiąc wychodzi. 

Ciekawe kiedy reszta platform weźmie się na serio z tym śmiesznym dzieleniem konta...

Edytowane przez 2PaC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obejrzę nowego "Top Guna", bo jak co roku chcę zaliczyć filmy nominowane do głównej nagrody w ramach Oscara, a ten film nie jarał mnie na tyle, żeby iść do kina.

12,50 zł to taniej niz w VOD gdzie ceny zaczynają się od 15 zł. FHD zamiast 4K przeżyję :). Do tego mam z 3-4 nowe seriale na liście. A potem się zobaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zeusek napisał(a):

Na WebOS  ma być dostępny ale czy od samego początku ?

Tak samo jak z D+ i HBO Max zapewne będzie.

1 godzinę temu, czerstwy napisał(a):

Nie w każdym banku sa takie karty.

Revoult. Masz za free. Mam tam 2 karty wirtualne.  

Godzinę temu, bgmnt napisał(a):

Zrób sobie aplikacje Revolut i będziesz płacil bez problemu za tego typu rzeczy.

Aplikacja sama nic nie da, musi konto otworzyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...