Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Problemu większego nie mam, bo większość z tych filmów i tak już widziałem, ale dla mnie nie fair jest takie sztuczne przeciąganie premier - widać wyraźnie, że dla wielu znanych tytułów były prawa do pierwszej emisji na 2017, a C+ szkoda było tego puścić i stąd te hocki-klocki.

I nie róbmy sobie jaj z telewizyjną "prapremierą" rocznych albo dwuletnich filmów ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bugmenot Jak masz z tym taki problem to nie abonuj i problem z głowy.

Jak to nie dla wybranych? Dla tych co mają pełen pakiet Canal+. Ja mam np opcje tylko 6C+, więc prapremier nie mogłem zobaczyć. :)

 

To jest w pewnym sensie dla wybranych bo emisja była na C+Seriale. Nie mam problemu z tym, że jest to kanał dodatkowy ale jak sama nazwa wskazuje dotyczy seriali. Wielu nie ma tego kanału bo ten konkretny kanał z serialami ich nie interesował ze względu na to, że są tam premiery seriali a nie filmów. Tymczasem nagle pokazują tam premiery kilku głośnych nie seriali ale filmów. A Ci co płacą za pozostałe C+ muszą czekać. To nie w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery lutego 2018 w HBO:

1-4.02 wszystkie części serii TRANSFORMERS

1.02 20:10 TRANSFORMERS (2007)

2.02 20:55 TRANSFORMERS:ZEMSTA UMARŁYCH (2009)

3.02 20:10 TRANSFORMERS 3 (2011)

4.02 17:20 TRANSFORMERS:WIEK ZAGŁADY (2014) i 20:10 TRANSFORMERS:OSTATNI RYCERZ (2017) (Paramount Pictures) (w filmie występują Anthony Hopkins,Mark Walhberg,Josh Duhamel i Stanley Tucci)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie oscarowe filmy premiery miały w grudniu, dlatego w lutym w C+ będą to zwykłe powtórki. Zapowiada się bardzo słaby poczatek roku, dokładnie jak co roku. Na święta miał być Blade Runner 2049, jak przystało na faktyczne premium, a nie "pra-premierowe" starocie :D Dla kogo to?

Edytowane przez Daenerys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekaj nie jest zle korzystam jak juz kilkukrotnie pisalem z vod i tam tez nie ma cudow cenowo tez jest srednio no i sa tez filmy bez polskich napisow i lektora. No i zobacz na strony wytworni pokazuja to vo zostalo wyprodukowane w danym roku. Widac poprostu utrate filmow z kinoswiat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to już doszedłem do momentu, że Belfer się skończył i tak naprawdę po nic mi to C+ znowu, bo większość interesujących mnie produkcji jest w Internecie.

Edytowane przez bgmnt
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic ciekawego jakoś nie mogę znaleźć na tych kanałach premium w te Święta - doszło do tego, że człowiek ogląda ,,Kiepskich,, na Polsat 2. :)

Ja w Święta oglądam właściwie tylko filmy świąteczne. Zazwyczaj to moje ulubione powtóreczki:

 

- W krzywym zwierciadle: Witaj Święty Mikołaju

- Kevin sam w domu

- Kevin sam w Nowym Jorku

- Opowieść Wigilijna 

- Ekspres polarny

- Świąteczna gorączka

- Dzień Bałwana

- Jack Frost

 

itd. 

 

W święta jakoś nie odczuwam atmosfery ani ochoty żeby oglądać nowości na kanałach premium. Wolę to robić w inne dni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja coś pisałem o tych tytułach @Bloo411?. Wrzucasz tytuł, uważasz to za szrot, to Ci odpisałem, że nie jest tak jak uważasz. W Canal+ leciała ostatnio chociażby ,,Szkoła uwodzenia Czesława M'', która ma na filmweb średnią ocen 3,3. Natomiast ,,Planeta singli'' jest jedną z lepszych polskich komedii ostatnich lat, co potwierdzają i komentarze. To, że akurat Tobie nie przypadła do gustu(o ile widziałeś), tego nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta filmowa kanałów premium w te święta to niestety żart.Za to za 9zł obejrzałem sobie Mumię w 4K.Do tego Dunkierka również w 4K i już wiem że z HBO rezygnuję.Canal+ zostaje dla sportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dunkierka w 4K rozwala, film filmem (bardzo dobry moim zdaniem), ale te zdjęcia...

Jeśli któryś z kanałów premium zdecydowałby się pokazywać filmy w tym formacie to chyba najlepszy wybór na premierę.

Edytowane przez bgmnt
Moderacja w Święta również pracuje. :P Usunięto publiczne komentowanie działań Moderacji na forum (art. III pkt 6 Regulaminu forum).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I gdzie niby pokażą to 4K?Radzę sprawdzić bitrate HBO nadawane z tr.CP.Co prawda dużo lepiej nie jest na pozostałych nadawanych na tr ITI i NC+ ale lepiej.

 

Kto broni HBO wykupić więcej pasma? Skoro chcą wykupić tyle ile teraz, to CP tyle im wydziela.

Zawsze śmieszą mnie te zarzuty czy to w przypadku Eurosportu 2 czy HBO, że to przez CP jest tak mały bitrate. Jakby chcieli wykupić więcej, to mieliby więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto broni HBO wykupić więcej pasma? Skoro chcą wykupić tyle ile teraz, to CP tyle im wydziela.

Zawsze śmieszą mnie te zarzuty czy to w przypadku Eurosportu 2 czy HBO, że to przez CP jest tak mały bitrate. Jakby chcieli wykupić więcej, to mieliby więcej.

Dokładnie bardzo dziwne że od jednego operatora wykupują prawie dwa razy większą przepływowość niż od drugiego.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...