Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Premiery pażdziernika w HBO
1.10 20:10 Miasteczko bohaterów
2.10 22:00 Nagi instynkt 2
3.10 20:20 Tammy i 22:00 Ray Donovan III sezon
4.10 20:10 Strażnicy Galaktyki i 22:10 Walka z Szatanem (dokument HBO)
8.10 20:10 Buddy
9.10 20:05 Rockn'rolla
10.10 20:10 3 serca
11.10 20:10 Projekt Almanach:Witajcie we wczoraj
15.10 20:10 Modlitwa o deszcz
16.10 22:00 Łowca snów

17.10 16.50 Tom i Jerry:Pomocnicy świętego Mikołaja
18.10 20:10 Tajemnice lasu

22.10 20:10 Cyrk

23.10 22:00 Głosy

25.10 20:10 Dzwoneczek i tajemnica piratów

30.10 20:10 Las samobójców

Główne premiery CINEMAX(dla porównania filmów)

3.10 20:00 FOXCATCHER

10.10 20:00 Miasta miłości

17.10 20:15 WHIPLASH i 22:00 The Knick II sezon

24.10 20:00 Jack ryan:teoria chaosu

31.10 20:00 Mandarynki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta filmowa Cinemax bije na głowę HBO(nie zapominajmy też o świetnym serialu The Knick). Niesamowite. Wyobraźmy sobie, że nie ma Cinemax. Jak pięknie wyglądałby repertuar HBO, to byłoby prawdziwe premium. I żeby nie było, że przemawia przeze mnie zazdrość, mam też dostęp do Cinemaxa, ale tak być nie powinno.

Tu link do zapowiedzi premier http://media2.pl/media/127897-Straznicy-Galaktyki-Dzwoneczek-i-tajemnica-piratow-Walka-z-szatanem-pazdziernik-w-HBO-i-Cinemax.html

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasa Panie kasa.

Cinemax się sprzedaje, więc HBO chce nadal inwestować w Cinemax.

Może i filmów byłoby więcej na HBO i dużo lepszych gdyby nie było Cinemaxu, ale wtedy było by 25-30 zł.

A teraz jest 25-30 zł za słabe HBO + 10-15 za Cinemax w nc+ czy w kablówkach.

 

W obecnym kształcie powinni zlikwidować HBO Comedy. Lub też zlikwidować Cinemax, zrobić HBO, HBO 2, HBO Family (bajek mają mnóstwo, Disney, WB, i inne) i HBO Seriale. Jakość by się polepszyła, oraz oferta filmowa. Wtedy HBO byłby prawdziwym HBO a nie pomiatanką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, kto nadal sądzi, że HBO jest lepsze od Cinemax?

Też mi trochę nie podoba się podzielenie filmów na Cinemax i HBO. Gdybym mógł na kilka miesięcy wybrać którąś opcję, na pewno byłby to Cinemax. Może czasami nie ma głośnych filmów, ale trafią się np. klasyki grozy, jakiś starszy dobry film, itd... Obecnie w HBO największe hity to jakieś blockbustery. Ale trzymam też HBO dla dobrych seriali, typu Dolina krzemowa czy Detektyw, jakieś komedyjki typu Różowe lata 70.-te mnie nie interesują. Częściej oglądam Cinemax, w nocy obejrzę jakieś dwa filmy, nie koniecznie wybitne. A w HBO ostatnio oglądałem Godżillę, ale premierową emisję, czyli 30.08. Obecnie nie ma na czym oka zawiesić. HBO Comedy powinni już dawno zmienić na Series. Były takie dni, gdzie na HBO Comedy zamiast filmów komediowych były jakieś dramaty, czy coś podobnego. Jedynym plusem kanałów premium w dzisiejszych czasach jest to, że obejrzysz film kilka miesięcy po premierze w kinie, a w naziemnej najwcześniej jakiś rok lub więcej po kanałach premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie dziwi, że część premier Disneya pojawia się wyjątkowo późno na antenie HBO. Kolejna część Dzwoneczka pojawia się kilkanaście miesięcy po polskiej premierze kinowej (połowa sierpnia zeszłego roku), w zapowiedziach nie widnieją Samoloty 2Wielka szóstka czy komedia z Garner i Carellem o przydługawym oryginalnym tytule z Alexandrem na początku. Z drugiej strony nadal dobrze idzie współpraca z Sony Pictures, ich filmy są emitowane dość szybko po pokazach w kinach (może Chappie na Gwiazdkę?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielką szóstkę i Samoloty 2 zapewne trzymają specjalnie na listopad lub grudzień. Za to trzeci Hobbit raczej będzie na jesień więc na święta chyba szykują jakieś hity z poprzedniego roku ( Annabell, Interstelar, Szefowie wrogowie 2 (druga część nawet była dobra, czas w kinie nie uważam za stracony).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś sensownie wytłumaczyć fenomen piątkowych premier?? Czemu są o godz. 22:30 ? I drugi ewenement w sobotę ,, Miasto 44'' pięknie ładnie pomijam że w niem. tel. publ. był kilka tyg. temu. Ale po co ten film jest powtarzany już w niedzielę, Czyżby tel. premium brakło premier filmowych  :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest już zwiastun jesień w HBO ? Zawsze już był a teraz nic :P

Kilka postów wyżej były podane premiery, więc prawdopodobnie spot śmiga już na antenie. Ale spokojnie, uspokoję Cię - nie będzie żadnego Harry`ego Pottera. 

 

@ronnie84

Też nie ogarniam godziny piątkowej premiery, ale to może dlatego, że możesz się spokojnie po meczu Ekstraklasy przełączyć. Co do niedzieli - premiera jest, ale familijnego filmu o 12:30 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot HBO "Jesień 2015" jest na antenie od zeszłego tygodnia. Pierwsza jego wersja była spaprana od strony technicznej (w pewnym momencie zatrzymywał się na kilka sekund obraz i znikał dźwięk). Wczoraj napisałem im o tym na Fb, dzisiaj rano widziałem już poprawioną wersję. Ostatnio na HBO zaroiło się od reklam z Cinemax, więc może być nieco trudniej na niego trafić...  :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś sensownie wytłumaczyć fenomen piątkowych premier?? Czemu są o godz. 22:30 ? I drugi ewenement w sobotę ,, Miasto 44'' pięknie ładnie pomijam że w niem. tel. publ. był kilka tyg. temu. Ale po co ten film jest powtarzany już w niedzielę, Czyżby tel. premium brakło premier filmowych  :facepalm:

O ile mi się wydaje, to od wielu lat Canal+ powtarza następnego dnia dany premierowy film. Parę lat temu było nawet tak, że premiera z 21:00 z Canal+ była albo tego samego dnia, albo następnego ok. 22:45 na C+Film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka postów wyżej były podane premiery, więc prawdopodobnie spot śmiga już na antenie. Ale spokojnie, uspokoję Cię - nie będzie żadnego Harry`ego Pottera.

 

@ronnie84

Też nie ogarniam godziny piątkowej premiery, ale to może dlatego, że możesz się spokojnie po meczu Ekstraklasy przełączyć. Co do niedzieli - premiera jest, ale familijnego filmu o 12:30 ;)

 

Weź nie bądź bezczelny człowieku... Bo wcale nie chodzi mi o Harry'ego. Chce zobaczyć czy rzeczywiście jest Hobbit. Jeśli masz zamiar mnie obrażać to źle trafiłeś...

Edytowane przez lukas_k
Poprawiono rażący błąd ortograficzny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo filmy MGM na HBO (od tego roku) są mniej więcej 10 miesięcy po premierze w polskich kinach. Hobbita zapewne można spodziewać się w drugiej połowie października, w listopadzie, lub na początku grudnia. Do tego w okresie świątecznym w zeszłym roku było nawet dużo filmów, a to wszystko trzeba podzielić na C+ i HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...