Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@moqu'ai, umowy z dystrybutorami podpisuje się na kilka lat i operator nie jest w stanie dokładnie przewidzieć co i kiedy będzie mógł pokazać. C+ ma umowy z Universale, Paramountem, Foxem, Monolithem, czy Kino Świat. Obejrzysz wiekszość, jeśli nie wszystkie, nowości od tych dystrybutorów w C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest taka posucha w nowych dobrych filmach, to powinni jakos zrekompensowac dobrym starszym kinem. Lata od powiedzmy '70 do '05, jest mnostwo wielkich dziel, jak i oklepanych ale konkretnych tytulow, a nawet takich filmow, co juz sa zapomniane, ale mimo to swietnie sie je oglada. A tu co ? Bryndza. A przy tej bryndzy zapelniacze jeszcze gorsze od bryndzy ( juz kilka razy widzialem filmy, ktore pasuja ale do stacji SyFy czy 13Ulica ).

Innymi slowy powiem tak, od jakiegos czasu wiecej filmow ogladam na innych kanalach, niz na C+, a troche wczesniej to wlasnie C+ pod wzgledem filmow, byl prze zemnie czesciej wybierany i ogladany. Ale ja to widze co sie dzieje w C+, a inni albo nie widza, albo nie chca widziec, i oszukuja samych siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to Canal+ nie jest aż tak słaby, choć na pewno obniżył loty po fuzji z n pomimo tego, że zdobył więcej wytwórni, to ciekawe :P , ale bardziej martwi mnie konkurencja HBO który już prawie przypomina Universal, a premier filmowych jak na lekarstwo i to słabiutkich.

 

Zgadzam się z powyższym postem. Powinni tę lukę wypełnić filmami (hitami) z przed lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki oglądalności C+ i HBO w I półroczu 2015:

 

Canal+ 13 306 0,20%

 

HBO 10 762 0,16%

 

HBO2 6 326 0,09%

 

Canal+ Family 5 978 0,09%

 

Canal+ Film 5 487 0,08%

 

Canal+ 1 [wcześniej Canal+ Family 2] 4 414 0,07%

 

HBO Comedy 4 271 0,06%

 

Canal+ Seriale [wcześniej Canal+ Film 2] 3 689 0,06%

 

 

Źródło: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tvp-seriale-liderem-stopklatka-tv-tuz-za-nim-rynek-kanalow-filmowych-za-i-polrocze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, że ja najczęściej oglądam filmy w nocy, głównie horrory. Kanały C+ od czasu do czasu w nocy puszczą dwa zagraniczne filmy. Do tego te magazyny typu W tonacji + spokojnie zmieściłyby się w tematycznych kanałach TVN'u lub C+.

Dziś kanały premium prawie nic nie znaczą. Jedynie dla mnie istnieją dlatego, że chcę obejrzeć jakiś film kilka lat zanim będzie w darmowej tv.

Gdy miałem C+, ostatni film jaki obejrzałem na tym kanale z premier to Noc w muzeum. Dziś wytwórnie filmowe nie robią np. Takich dobrych horrorów, jak te z pierwszej dekady XXI wieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hobbit Bitwa Pięciu Armii będzie pewnie w okolicach grudnia... zresztą i tak będzie to beznadziejna wersja kinowa a po tym co zobaczyłem w kinie nie wiem czy będzie mi się chciało przypominać ją w TV i wielu osobom. Lotr i Hobbit Niezwykła Podróż oglądam z przyjemnością w TVN ale Pustkowie w wersji kinowej z reklamami czy b4a w TVN to będzie porażka, do tego już sobie wyobrażam że reklamy będą w najlepszych momentach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że zainterensowani emisją w tv i tak wybiorą kanały premium.

Tak kończąc Off-Topic. Ciekawe kiedy HBO skończy wałkować drugą część Hobbita?

Myślę, że jesień w C+ i HBO będzie taka, jak rok temu, lub nawet lepsza. Szczególnie czekam na horror Annabelle, nie chciałem wydawać kasy na film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii Aleksandra Wielkiego... ten film widziałem ze 2 tygodnie temu na 3SAT darmowej stacji HD. Wątpliwość budził opis. Na C+ jest to niby produkcja USA, na 3SAT produkcja niemiecka.

Już widziałem fragment AW na C+D i jest to ten sam film Co ciekawe po niemiecku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...