Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie porównujmy jakiegoś Cinemax, który służy tylko i wyłącznie do drenowania kieszeni abonentów do tv premium Canal+ i HBO. Tylko Herkules powiadasz, a Gra o tron, Houdini, Trafny wybór czy Lego przygoda!? W Canal+ wart uwagi był tylko Casanova po przejściach. Oczywiście to tylko moje zdanie.

@Pawop

Masz rację, ale fajnie by było gdyby inni forumowicze polecali filmy i seriale obejrzane w C+ czy HBO. Zawsze można coś przegapić :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do drenowania kieszeni służy raczej C+, bo teraz poproszą od niektórych 69 zł. Za "jakiś Cinemax" płacę od wielu lat 1 złotych ( słownie jeden złotych) i znajduję w nim wiele dobrych filmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi jakiś [beep] sport nie potrzebny do szczęścia. Nie oszukujmy się, żeby obejrzeć jakiś sport z C+, nie trzeba być abonentem nc+, wystarczy poszperać w internecie (nie mówię tu o weeb'ie). Kanały Pol[beep]u również można za darmochę oglądać w necie.

Dla mnie bardziej liczy się film i seriale, a te sporty, które chcę obejrzeć mam na Polsatach, Eurosportach, no i czasami na Rai Sport. Na serio, nie potrzebny mi kanał, w którym dominuje piłka nożna, gdzie mecz się obejrzy raz na dwa tygodnie, gdy ma się coś poważniejszego do roboty.

 

Wracając do tematu, dla mnie HBO porządne filmy będzie miał we wakacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy ma ochotę szukać i oglądać w nędznej jakości.A do tego dużo ludzi posiada internet z limitami a wtedy powodzenie w oglądaniu.Prawda jest taka że gdy był jeszcze podział to większość wybierała opcję sport a nie film.Bo właśnie ten film można pobrać z internetu bo z tym jest mniejszy problem niż ze sportem.I to w jakości jaka komu pasuje.Kiedyś i na HBO były gale boksu teraz by było taniej jest tylko oferta filmowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie w lato najbardziej pasują propozycje filmowe Canal+ i Cinemax. Głównie dlatego, że Godzillę i inne, kupiłem już na płytach BD z powodu 3D. W HBO pozostają mi tylko seriale. Nie mogę się doczekać II sezonu Detektywa. To chyba najbardziej interesująca pozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem na forum Canal+...

 

Oto kilka wakacyjnych tytułów. Zapraszamy na nowe seriale: KLAPS (od 1 lipca 2015), GRIMM 4 (od 2 lipca 2015), SATYSFAKCJA (od 12 lipca 2015), BYŁ SOBIE CHŁOPIEC 2 (ABOUT A BOY) (od 4 sierpnia 2015), THE GOLDBERGS (od 16 sierpnia 2015), AMERICAN ODYSSEY (od 23 sierpnia 2015), DEADLINE GALLIPOLI (miniserial wojenny od 26 sierpnia 2015).

 

Premierowe filmy fabularne, które pokażemy w czasie wakacyjnych miesięcy, to m.in. EWOLUCJA PLANETY MAŁP (Premiera: CANAL+, sobota, 11 lipca), SĄSIEDZI (Premiera: CANAL+, niedziela, 5 lipca), MILION SPOSOBÓW, JAK ZGINĄC NA ZACHODZIE (Premiera: CANAL+, sobota, 1 sierpnia), PRZYCHODZI FACET DO LEKARZA (Premiera: CANAL+, sobota, 15 sierpnia), OBYWATEL (Premiera: CANAL+, niedziela, 19 lipca).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej to na początku sierpnia spodziewałem się Miasta 44 (w rocznicę wybuchu powstania warszawskiego, świetnie pasowałby termin premiery w C+).

Poza tym nieźle, że nadrabiają zaległości w odniesieniu do nowości Universalu. Do tego dość szybka premiera Obywatela Jerzego Stuhra (niemal osiem miesięcy po kinowej premierze). Ale mimo tego brakuje w letniej ramówce Lucy czy Jak wytresować smoka 2, no chyba że znowu nc+ szykuje "sensacyjną" ofertę na jesień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też brać pod uwagę, że myśląc o "przykładowych" premierach, to zapewne do nich w letniej ramówce dołączy jak zwykle spora dawka nowości dystrybuowanych przez Monolith i Kino Świat i być może coś jeszcze z kina europejskiego. C+ jeszcze nie można do końca przekreślać, bo ostatnio np. Zakochany Skorpion z Bardemem zrobił na mnie spore wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanboje C+...a nie bierzecie pod uwagę, że adminka tamtego forum mogła podać tytuły z miesiąca, które cokolwiek mówią...reszta o tylko filmy. Jakieś tam, które nie uczynią z lipca festiwalu hitów. I czego mnie nie dziwi, ze odzywają się ci dwaj goście...a tak naprawdę nic nie maja do dodania. Oprócz zaprogramowanego (opłaconego?) optymizmu.

Za jakiś czas się okaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...