Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo filmy MGM na HBO (od tego roku) są mniej więcej 10 miesięcy po premierze w polskich kinach. Hobbita zapewne można spodziewać się w drugiej połowie października, w listopadzie, lub na początku grudnia. Do tego w okresie świątecznym w zeszłym roku było nawet dużo filmów, a to wszystko trzeba podzielić na C+ i HBO.

W październiku nie ma Hobbita... Ale listopad najpewniej tak skoro będzie na jesień.

Prawdopodobnie "Interstellar" Nolana.

Też myślę że Interstellar :) w tamtym roku Hobbit w tym Interstellar

Może z tego roku w grudniu będzie Avengers: Czas Ultrona. Kapitan Ameryka miał szybką premierę.

 

Avengers za wcześnie... Jak Cap był wcześnie? Był normalnie 9 miesięcy po premierze która była w marcu. Więc było w sam raz.

A mi na hit na święta pasuje albo Pingwiny z Madagskaru albo Birdman.

Edytowane przez denispottertvn#256
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko PzM będą na C+, bo to chyba film Dream Works.

Dzięki, sam już oglądałem film po pobraniu z pewnej stronki.

W zeszłym roku potrafiłem ze dwa razy na trzy miesiące chodzić do kina. Same Avengers mam na kompie z pewnego forum, na którym również się udzielam.

Dzięki, sam już oglądałem film po pobraniu z pewnej stronki.

W zeszłym roku potrafiłem ze dwa razy na trzy miesiące chodzić do kina. Same Avengers mam na kompie z pewnego forum, na którym również się udzielam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery października w C+:

 

FILM
·         Fotograf - 2 października – CANAL+ - reż. Waldemar Krzystek, koprodukcja CANAL+
·         Więzień labiryntu (The Maze Runner) - 4 października – CANAL+ -
·         Witamy w Nowym Jorku (Welcome To New York) - 6 października – CANAL+ FILM – reż. Abel Ferrara, w obsadzie Gérard Depardieu i Jacqueline Bisset. Historia Dominique'a Strauss-Kahna
·         Pszczółka Maja. Film - 10 października – CANAL+
·         Cake - 14 października – CANAL+ FILM – w obsadzie Jennifer Aniston
·         Pojmani (The Captive) - 16 października – CANAL+ – reż. Atom Egoyan, w obsadzie Ryan Reynolds, Scott Speedman, Rosario Dawson
·         Niezniszczalni 3 – 17 października – CANAL+ - w obsadzie: Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li, Harrison Ford, Arnold Schwarzenegger, Mel Gibson, Wesley Snipes, Dolph Lundgren, Antonio Banderas
·         Początek (I Origins) – 20 października – CANAL+ FILM - reż. Mike Cahill
·         Wakacje Mikołajka - 24 października – CANAL+
·         Zanim zasnę (Before I Go to Sleep) - 25 października – CANAL+ - w obsadzie Nicole Kidman, Colin Firth, Mark Strong
·         [REC] 4: Apokalipsa – w ramach wieczoru Halloween – 31 października – CANAL+
 
SERIALE:
·         10 października – CANAL+ SERIALE - Quantico
·         10 października – CANAL+ SERIALE - Defiance 3
·         10 października – CANAL+ FAMILY - Alisa i kosmiczna klasa – serial animowany wyprodukowany przez Timura Bekmambetova (“Wanted – Scigani”)
·         13 października – CANAL+ SERIALE - Grandfathered
·         13 października – CANAL+ SERIALE - Siostra Jackie 7
 
DOKUMENT
·         Made in America – 10 października – CANAL+ - reż. Ron Howard, w obsadzie Rita Ora, Kanye West, Jill Scott, Jay Z,  Pearl Jam, Odd Future, Dirty Projectors, Skrillex, Santigold, Janelle Monae, Run-DMC. Dokument o festiwalu Made in America.
·         Kraina szczęścia (Happiness) – 27 października – CANAL+ FILM - reż. Thomas Balmes, nagroda na Sundance (Documentary World Cinema Cinematography Award). Do małej wioski w Himalajach dociera w końcu telewizja i internet. Globalizacja widziana oczami 8-letniego mnicha.


Oprócz tego Wieczór z Hot Shots 2.10, Wieczór z Johnnym Deepem (Edward Nożycoręki/Transcendencja) 9.10, wieczór taneczny (Street Dance/Step Up All In) 16.10,  Wieczór z Nicolasem Cagem (Czasy ostateczne: Pozostawieni/Banita) 23.10 i Wieczór z Shaillene Woodley (Gwiazd naszych wina/Niezgodna) 30.10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście ta pełna lista przynosi kilka ciekawych filmów- ja jestem ciekaw horroru Babadook- nie zdecydowałem się na wizytę w kinie, bo to nie moja bajka, ale w tv chętnie zobaczę.

 

Dla mnie ten film, jako widza horrorów był średni. Ale skoro nie oglądzasz często horrorów, to może Ci się spodoba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, są gusta... i bezguścia ;) Na pewno z lektorem tego filmu nie tknę, bo podobnie jak przy innych produkcjach Marvela tylko zamorduje klimat.

 

 

Na 95% będzie wyłącznie wersja lektorska.

 

Ostatnimi czasy powtórki w godzinach porannych i popołudniowych mają dubbing...

Edytowane przez AtoMan
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy po rozdaniu nagród Emmy. Niepodważalny triumf produkcji HBO http://www.filmweb.pl/news/EMMY+2015%3A+%22Gra+o+tron%22%2C+%22Figurantka%22+i+%22Olive+Kitteridge%22+najlepsze-113567. Szczególnie cieszą nagrody dla miniserialu Olive Kitteridge. Brawo HBO- to napisałem ja przez wielu uważany za fana Canal+ :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto spot na jesień 2015 w HBO:https://www.youtube.com/watch?v=IBAmkjHm6qA

I spot na oryginalne produkcje w HBO(w nim jest podana premiera nowego serialu PAKT):https://www.youtube.com/watch?v=jCyW05ysQjY

Spot filmu HOBBIT:Bitwa Pięciu Armii https://www.youtube.com/watch?v=nyF0Bk_pPKc

I spot filmu GRACZ:https://www.youtube.com/watch?v=WY8ZeL1LLS8

Edytowane przez Plus12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...