Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dalej nie rozumiem...kto piszę te komunikaty? W info. mówi się o "pakiecie" co rozumiem, że 20 filmów z wytwórni pokażą np 8. O ile pamiętam do tej pory zwyczajowo podawano,że np. C+ podpisał umowę na wyłączność z Universal i dzięki temu pokażą po raz pierwszy w tv szybkich i wściekłych etc. Jak dla mnie bełkot, któy dalej nie tłumaczy kto pokażę największe hity...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery grudnia w HBO:


3.12 20:10 Turniej


4.12 20:30 Płatki na wietrze


5.12 18:40 Bobby i łowca duchów


6.12 21:10 Klasa próżniacza(film produkcji HBO) i 22:40 (Nowy dokument HBO)Nadejdą lepsze czasy


10.12 20:10 To nie mój dzień


11.12 20:30 A jeśli ciernie i 22:00 Kenau:Wojowniczka z Harlemu


13.12 18:40 Asteriks i Obeliks:Osiedle Bogów


17.12 20:10 Święta w Conway


18.12 20:30 Kto wiatr sieje


20.12 20:10 Dzwoneczek i Bestia z Nibylandii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz pewniejsze jest to, że Interstellar będzie tegoroczną sylwestrową niespodzianką na HBO. W zeszłym roku potraktowali tak Grawitację zarówno w Polsce, jak i w Czechach i na Węgrzech. Ostatnio czeskie HBO udostępniło swoją pełną ramówkę na grudzień i w czasie trwania tejże "niespodzianki" widnieje 2h 45 min. Więc u nas raczej będzie podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum Canal+ administrator napisał: "W grudniu pojawią się takie tytuły, jak Birdman, Boyhood czy przedostatnia część Igrzysk śmierci." Zapowiada się niezły miesiąc. Oglądałem w kinie "Birdmana", nie byłem zachwycony, ale chętnie sobie przypomnę. Na film "Boyhood" czekam niecierpliwie, bo nie miałem okazji go oglądać.


 
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boyhood Linklatera C+ mógł spokojnie emitować kilka miesięcy wcześniej, choćby w miesiącach wakacyjnych. Pierwsza część Kosogłosa oraz Birdman najprawdopodobniej zostaną potraktowane jako hity świątecznej ramówki. Do towarzystwa brakuje jeszcze Gry tajemnic, Kingsmana oraz nieszczęsnych Pięćdziesięciu twarzy Greya, ale to raczej stacja zostawi na początek przyszłego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boyhood to straszne nudy (choć z ciekawym pomysłem), ale miłośnikom "dzieł festiwalowych" o niczym zapewne się spodoba.

Za to Birdman - pierwsza klasa. Z tym, że oba filmy ponad pół roku za późno w stosunku do premier na niemieckim Sky, gdzie były w lutym/marcu...

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, nudny i banalny. Trochę jak książki Paulo Coelho. Istotę filmu (przemijanie) można oddać w znacznie krótszym czasie, niż 3h. W takiej formule, to film dla niewyrobionych widzów, albo dla seniorów, którzy cenią prostotę. To moje zdanie, i wcale nie jestem miłośnikiem samej sieczki i akcji. Po prostu, oglądałem wcześniej serial "Cudowne lata". :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec "Gwiezne wojny" najnowszy epizod, bedzie w kanale FB Premium w SD :(

Dobrze ze jest jeszcze internet ;)

Nie wiem czy wiesz ale oni również mają już na satelicie kanał 4K, więc za nim ten film zagości na ekranach TV, ten kanał będzie za pewne szerzej dostępny. Zresztą widać, że SPi zaczyna sie rozwijać i miejmy nadzieję, że naszego rynku też to nie ominie. HBO traci prawa, ale stawia za to na produkcje krajowe nie tylko u nas. C+ za to odwrotnie raczej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawop ale Ty masz ograniczone myslenie. co to komuna, że Twój "pupilek" HBO ma mieć to co Ci się podoba?

Jest wolny rynek, przychodzi firma, wygrywa przetarg i pokazuje to co wygrała normalnie. To że HBO nie ma już kasy to niech spada z Polski. Co w tym dziwnego?

 

Filmboxy są na CP bezpłatne w pakietach, tylko w nc+ płacisz extra 15 zł. Więc po co te narzekania na rozdrobnienie praw? Dobrze, że tak się stało, przyszedł ktoś, kupił i niech pokazuje.

 

Gdybym ja miał nieograniczone miliony, przyszedłbym do Polski, zrobiłbym nowy kanał filmowy i wykupił od HBO wytwórnie filmowe tez byś płakał? Oskarżyłbyś mnie do sądu o to, że podkupiłem Twojemu ukochanemu w normalnym przetargu i legalnym jakieś prawa? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawop ale Ty masz ograniczone myslenie. co to komuna, że Twój "pupilek" HBO ma mieć to co Ci się podoba?

Jest wolny rynek, przychodzi firma, wygrywa przetarg i pokazuje to co wygrała normalnie. To że HBO nie ma już kasy to niech spada z Polski. Co w tym dziwnego?

 

Filmboxy są na CP bezpłatne w pakietach, tylko w nc+ płacisz extra 15 zł. Więc po co te narzekania na rozdrobnienie praw? Dobrze, że tak się stało, przyszedł ktoś, kupił i niech pokazuje.

 

Gdybym ja miał nieograniczone miliony, przyszedłbym do Polski, zrobiłbym nowy kanał filmowy i wykupił od HBO wytwórnie filmowe tez byś płakał? Oskarżyłbyś mnie do sądu o to, że podkupiłem Twojemu ukochanemu w normalnym przetargu i legalnym jakieś prawa? :)

Tu nie chodzi o miłość do jakiegoś kanału, ale o nasze kieszenie. Mając C+, HBO, a nawet Cinemax nie masz gwarancji, że obejrzysz wszystkie najważniejsze produkcje, a tak było do tej pory. Musisz dopłacać. Poza tym jak Filmbox nazwać kanałami premium, jak oni nawet nie dają możliwości wyboru oryginalnej ścieżki dźwiękowej i napisów!? Podobnie jak niektórzy cieszyli się z konkurencji w postaci Eleven. I co!? Nie dość, że jest drożej, to jeszcze dystrybucja leży. Rozdrobnienie praw nie jest dobre.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon, no tak, ale zauważ, że Canal+ miał wszystkie spotkania na wyłączność ligi francuskiej i hiszpańskiej dla siebie. Nawet Artek potwierdził, że mieli full, mogli wszystko pokazac, a nie pokazywali.

Widzimy teraz, że Eleven jakoś pomimo 2 kanałów potrafi wszystko pokazac, całą lige hiszpańską, każde spotkania, gdzie Canal+ nie potrafił, chociaż miał więcej kanałów i komentatorów.

Mirosławski komentuje po 3 razy na weekend mecze, gdzie na Canal+ raz na 2 tygodnie jakiś komentator komentował.

 

Tak więc co do filmów to może w końcu zaczną pokazywać albo szybciej filmy albo ich więcej. co jest lepsze dla nas konsumentów. HBO niby miał Disneya ale pokazał film raz, czy 10, a np. po roku czasu również chciałbym zobaczyć inny klasyk Disneya, sprzed 2 lat, 3... Może Filmbox to zmieni, nie wiem zobaczymy. Może wcześniej pokaże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...