Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To, że "Ted" będzie w kwietniu to pisał jakiś fantasta. Zresztą on zapowiadał także inne filmy na kwiecień m.in. "Skyfall" i Hobbit"

Madagaskar 3 nie będzie nigdzie, bo umowa z Monolithem jeszcze wtedy nie obowiązywała, a umowy z Paramountem i Dreamworksem w obecnej chwili nie ma nikt. Prometeusza trzymają pewnie na jesień bądź święta.

Jak na razie dystrybutorem filmów Dreamworks jest Touchstone, a filmy Dreamworks Animation dystrybuuje Paramount (od 2013 na 5 lat - 20th Century Fox). Umowa Dreamworks z Monolithem dotyczy nowych filmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś szerzej o tych "rewelacjach" canalu- na sierpień... bo ja widze dalej 3-4 niezłe filmy i trochę wypełniaczy.

Tylko nie przekonujcie , ze Niezniszczalni2 czy Yuma to hity z najwyzszej półki. Nie spodziewajcie sie cudów po hurtowym horrorku "Dom na końcu ulicy".

Moze wystrzeli coś ciekawego z mniej znanych tytułów. Nie to, zebym psioczył, ale warto zachować dystanś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś szerzej o tych "rewelacjach" canalu- na sierpień... bo ja widze dalej 3-4 niezłe filmy i trochę wypełniaczy.

Tylko nie przekonujcie , ze Niezniszczalni2 czy Yuma to hity z najwyzszej półki. Nie spodziewajcie sie cudów po hurtowym horrorku "Dom na końcu ulicy".

Moze wystrzeli coś ciekawego z mniej znanych tytułów. Nie to, zebym psioczył, ale warto zachować dystanś.

A odwracając pytanie jakie- hity z najwyższej półki widzisz w sierpniu w HBO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko grzecznie pytam. Bo zewszad słyszę : znakomity miesiac. To co na taka ocenę wpływa? Strzelanka (Niezniszczani2) czy dość siermiężny film Yuma?

Nie wkładajcie mi słów narzekania... ja tylko jestem zdystansowany. Dla takiego repertuaru nie zasile konta operatora na 08.2013.

A, że wielu abonentom ta kaszanka w smak... tylko się cieszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli reasumując, bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem: prawa do Madagaskaru ma Paramount czy FOX?
Film jest z 2012 czyli dystrybutorem powinien być Paramount. Chociaż na 100% nie jestem pewnie, czy dotyczy to również Polski.

 

Według stopklatki.pl i fdb.pl to prawa do wszystkich części "Madagaskaru" na Polskę ma UIP (United International Pictures), który współpracuje m.in. z Paramountem, Universalem i Sony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według stopklatki.pl i fdb.pl to prawa do wszystkich części "Madagaskaru" na Polskę ma UIP (United International Pictures), który współpracuje m.in. z Paramountem, Universalem i Sony.

UIP jest tylko dystrybutorem kinowym. Ma Madagascar, bo film rozpowszechnia Paramount. Wiem, jest to trochę skomplikowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Oto najlepsza moim zdaniem 20-tka 2012. Na jakich kanałach będę mógł sobie je przypomnieć? Które polecą na Canal+..

1. Django
2. Zero Dark Thirty 
3. Master
4. Dredd
5. Skyfall
6. Silver Linings Playbook 
7. End of Watch 
8. The Impossible 
9. Life of Pi
10. The Perks of Being a Wallflower 
11. Flight
12. Cloud Atlas 
13. Les Miserables 
14. Amour 
15. Moonrise Kingdom 
16. Lincoln 
17. Looper
18. Argo
19. Dark Knight Rises
20. Hobbit

 

Niewątpliwie obecny rok należeć będzie do Warner Bros. A gdzie polecą te filmy?

1. Elysium
2. Gravity
3. Man of Steel
4. Pacific Rim
5. Oblivion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+: Dredd, Skyfall, Cloud Atlas, Les Miserables, Life of Pi, The Impossible, Moonrise Kingdom, Amour, The Perks of Being a Wallflower, End of Watch, Silver Linings Playbook (?), Master (?).

HBO: Django, Hobbit, Dark Knight Rises, Zero Dark Thirty, Looper, Argo, Lincoln.

 

Flight jest z Paramountu, obecnie nikt nie ma z nimi umowy, ale film podobno pojawił się na ulotce nc+, więc możliwe, że będzie w C+.

 

Jeśli chodzi o filmy z tego roku:

C+: Oblivion, Elysium (?)

HBO: Pacific Rim, Man of Steel, Gravity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...