Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro piszesz, że ramówka Canal+ to powroty starych filmów, które abonenci znają sprzed lat, to gdzie American Pie, gdzie Terminator, Avatar? filmu typu "gruszki na wierzbie" z 2007r nie interesują.

HBO równie dobrze mógłby pokazać "E=mc2", a Canal+ "Chłopaki nie płaczą", stare dobre klasyki a nie ciągłe wałkowanie polskich nieznanych gniotów rano, w nocy i codziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie obejrzałbym bibliotekę polskich filmów zrobionych przez Canal+, np. w czwartki, soboty zaczynając do "Chłopaki nie płaczą", kończąc na Kilerów 2-óch. Bez reklam, w HD. Tego potrzebne tej stacji. Poza tym to ich filmy, które sami zrobili, a nie jakieś polskie barachło Czarodziejki czy jakieś chore horrory.

 

W Canal+ osoba zarządzająca ramówką, układaniem filmów chyba jest z przypadku. "Chłopaki nie płaczą", "Kiler", nie było w Canal+ od 5 lat, a przecież to filmy Canal+!

Lepiej sprawa ma się z HBO, gdzie raz na ruski rok puści E=mc2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że te starsze filmy też trzeba kupić. I to na kilka emisji. Najwyraźniej nie mają na to, poza kilkoma wyjątkami, i ograniczają się tylko do nowości. Takie HBO np. za swoje produkcje nic nie płaci, poza przekładem. Paczka w NC+ w wielu przypadkach jest rozdawana za darmo praktycznie. A to ma wpływ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio mówisz o tym płaceniu za emisję własnego serialu/filmu?

Czy ja dobrze zrozumiałem?

 

Dzisiaj otwieram stację Premium JcS, jutro robię film "Głębokie gardło", które społeczeństwo uważa za jeden z najlepszych polskich filmów, które jest najczęściej oglądane i co? Za rok/dwa będę musiał kupić własny film, który zrobiłem do własnej stacji, którą stworzyłem?? Śmiechu warte :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zarówno z Canal+ jak i z HBO (ze względu na seriale) zadowolony, ale moim zdaniem ostatnio najlepszym kanałem filmowym jest AleKino+. Poznałem dzięki niemu naprawdę wiele ŚWIETNYCH filmów, na kanałach premium są filmy dużo nowsze ale IMO wcale się to nie przekłada na ich jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładowy miesiąc w kinach http://www.plasterlodzki.pl/fillm/zapow ... udzie-2012.

Te filmy trzeba podzielić na Canal+, HBO i jakieś resztki na Cinemax, Ale Kino. Z pustego i Salomon nie naleje. Powtarzam jeszcze raz- wszystkie najważniejsze filmy są w obu tych kanałach premium, a pretensje o codzienny brak 10 premier proszę kierować do twórców :).

Na szczęście, dla mnie, zawsze przynajmniej 3-4 filmy w miesiącu są warte obejrzenia, do tego czasem trafi się dobry serial, nie mówiąc o świetnym sporcie na Canal+. Nie ma powodów do ciągłego narzekania, chociaż wiem że to polski sport narodowy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o czym tu dyskutować? Kanały ogranicza budżet. HBO rozdaje się za darmo dla klientów NC+, a Canal+ oszczędza na przetargi praw sportowych. Dlatego oferta filmowa nie jest zbyt urozmaicona. Ja zobaczyłbym z chęcią premiery np. azjatyckie. Ale widać mają inną politykę funkcjonowania. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście to już mam dosyć tej żenady w wykonaniu Canal+ , luty jak twierdzili klakierzy miał niby zmiażdżyć swoją ofertą. Ja widzę tylko powtórki powtórek i nic godnego zainteresowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście to już mam dosyć tej żenady w wykonaniu Canal+ , luty jak twierdzili klakierzy miał niby zmiażdżyć swoją ofertą. Ja widzę tylko powtórki powtórek i nic godnego zainteresowania.

 

Przyjrzyj sie dokładnie EPG, o godz. 21.00 w większość dni sa premiery :) Trzeba być bardzo stronniczym by pisac, że w C+ są same powtórki. Zobacz ile oscarowych filmów będzie w lutym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno ktoś narzekał, że jest za dużo starszych pozycji :D

Mogę się z tym zgodzić, ale tylko wtedy kiedy dużo nowych filmow była by przynajmniej na dobrym poziomie. Ale kiedy jest taka posucha, w dobrych/lub bardzo dobrych filmach, to az się prosi o jakies perełki dla zapełnienia ramówki. A takich filmow jest multum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...