Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też nie mam nic przeciwko. Zawsze lepsze to niż enta powtórka W Tonacji + czy +De Luxe lub jakiegoś polskiego filmu pokroju Jasminum, Historie Miłosne czy Złoto Dezerterów które lecą chyba codziennie o tej samej porze.

Zwłaszcza, że Paramount = kilka absolutnie topowych klasyków komedii jak Nagie Bronie (dziś nawet leciała pierwsza część na C+ Film), Czy Leci Z Nami Pilot lub Spokojnie To Tylko Awaria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekawy. Pamietam ze rok temu, HBO w swoje ofercie jesien/zima 2012 reklamował Johnego Cartera który później okazał się noworoczną niespodzianką. Tak więc zadna to niespodzianka była. W tym roku obawiałem się że HBO nas nie zaskoczy i niespodzianką będzie Django, którego reklamowali od września ale na szczeście pojawił sie w grudniowej ramówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uważacie jaki film HBO wyemituje w sylwestra o północy (niespodzianka noworoczna)?

Iron Man 3 na 100% (pewne źródło). Filmy dystrybuowane przez Disneya mają bardzo szybka premierę - Oz Wielki i Potężny był po 7 miesiącach.

Szkoda, bo dużo lepsze byłoby:

-

-

Nie wspominając już o:

-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że C+ w końcu zmieni zasady układania ramowki i przyspieszy pierwszą powtórke po premierze danego filmu. Teraz trzeba czekac ok. tygodnia gdy komus nie udało sie obejrzeć/nagrać. Proponowałbym też by unikac takiego dnia jak 7 grudnia, gdy będa w tym samym czasie 2 premiery w C+ i C+ Film. Dlaczego nikt nie wpadl na to by jeden z tych filmów pokazac we wtorek lub środę gdy nie ma premiery filmowej (ligi mistrzów też nie ma ale i tak premiery nie otrzymaliśmy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lata 90-te były 20 lat temu :roll: Teraz filmy w 1080p dostępne są już 3 miesiące po premierze światowej i często przed polską premierą kinową. Po roku film jest już martwy jako zjawisko społeczne, o którym kinomani dyskutują na światowych forach. No co tam teraz poleci - Życie Pi? Ktoś jeszcze pamięta o tym filmie? Była ekscytacja i temat podczas zeszłorocznego Oscarowego okresu, ale teraz? :lol: Teraz to się mówi o Grawitacji, Hobbicie 2 albo Interstellar, a nie o prehistorii. Moim zdaniem tradycyjne filmowe kanały niedługo całkowicie upadną na rzecz netflixów, hbo go, itp. Tylko w Polsce ktoś się jeszcze nimi podnieca. Jesteśmy 30 lat za rozwiniętymi krajami. A ja jestem Europejczykiem, więc nie mogą się cofać.

 

O, o tym się jeszcze teraz dyskutuje http://www.youtube.com/watch?v=zP1ip1Qf3bI :brawo:

Bo równie ważne jest dzielenie się wrażeniami, pasją, a nie suchary typu "w kwietniu lepszy jest kanał X" albo "wyczytałem na wiki, że ten film jest z universal" :lol: Moim zdaniem, to godne politowania. Żal mi też tych ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...