Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie samymi blockbusterami kinoman żyje. Czasami o wiele ciekawsze i lepsze są filmy, które nie były hitami. Polecam ich odkrywanie :D

 

Swoją drogą pamiętajcie, że te trzy głośne filmy będą we wrześniu w Canal+, pewnie w październiku/listopadzie w Canal+ Film, i jak strzelił na święta w Canal+ Family. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta na wrzesień w C+ jest bardzo mocna. Niestety HBO przy tym wypada słabo (choć jego ramówka w porównaniu z innymi miesiącami też jest lepsza). Polecam SKYFALL, HOBBIIT. NIEZWYKŁA PODRÓŻ, PROMETEUSZ (sentyment do Obcego), CHARLIE (rewelacyjny), KOBIETA Z PIĄTEJ DZIELNICY. Zainteresowałem się OPERACJĄ SOFIĄ i CO KRYJE MIŁOŚĆ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i doszła nowa praktyka C+, czyli sport na głownej antenie w tygodniu. 17 i 18 wrzesnia nie bedzie premier, bo będzie liga mistrzów. Oczywiście zaraz niektórzy z Was powiedzą, że to normalne bo C+ to kanał sportowo-filmowy ale dla mnie to nie jest normalna sytuacja. Mmamy kanały sportowe i niech tam lądują transmisje sportowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i doszła nowa praktyka C+, czyli sport na głownej antenie w tygodniu. 17 i 18 wrzesnia nie bedzie premier, bo będzie liga mistrzów. Oczywiście zaraz niektórzy z Was powiedzą, że to normalne bo C+ to kanał sportowo-filmowy ale dla mnie to nie jest normalna sytuacja. Mmamy kanały sportowe i niech tam lądują transmisje sportowe.

Czekaj, w tej chwili mamy jeden kanał sportowy z prawdziwego zdarzenia+nSport, a na taką ofertę to trochę jednak za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i doszła nowa praktyka C+, czyli sport na głownej antenie w tygodniu. 17 i 18 wrzesnia nie bedzie premier, bo będzie liga mistrzów. Oczywiście zaraz niektórzy z Was powiedzą, że to normalne bo C+ to kanał sportowo-filmowy ale dla mnie to nie jest normalna sytuacja. Mmamy kanały sportowe i niech tam lądują transmisje sportowe.

No to dobrze, bo będzie więcej spotkań LM w fazie grupowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te posty są z działu o Canal + :

Nadal nic nie wiadomo o przedłużeniu umowy z Paramount Pictures??
No nie wiadomo, ale coś mam przeczucie, że do porozumienia nie dojdą.

Pytanie: co stanie się z prawami do Paramount ? Przejdą do HBO lub Cinemax , czy zostanie utworzony nowy kanał Premium , tylko z tą wytwórnią? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kolos22

Zdradziłeś moją tożsamość, a chciałem działać incognito ;)

 

Co do pytania to ciężko powiedzieć czy HBO ma w ogóle chęć i pieniądze do zakupu filmów od tej wytwórni. Gdzieś czytałem, że polski oddział nie jest w najlepszym stanie finansowym. Nie wiem na ile jest to prawda, o ile w ogóle jest, ale jeśli jest coś na rzeczy to wątpię w zakup. W najgorszym wypadku filmy od nich będą lądować od razu w TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kolos22, po jakiego grzyba kopiujesz posty użytkowników z innego działu? Oni wiedzą tyle co i Ty, a ich wypowiedzi bierzesz za pewnik. Jest to niepoważne.

A temu niektóre posty z innych działów kopiuję , bo moje pytanie było powiązane z treścią tych postów , a jednocześnie nie pasowało do działu o Canal + ,a właśnie do tego . Poza tym gdybym to pytanie zadał w dziale o C+ to na 1000 % poszedłby on do kosza. PS. Proszę mnie nie obrażać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...